Ceny w Vilamoura

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Vilamoura? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Vilamoura.

Vilamoura - jakie są ceny w supermarketach? Vilamoura - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Vilamoura - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Vilamoura: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 19 godzin temu)

Waluta w Portugalii: euro (EUR €). Za 10 złotych dostaniesz 2,37 euro. Za 100 złotych dostaniesz 23,7 euro. A w drugę stronę: Za 10 euro dostaniesz 43,9 złotego.


Wakacje i wycieczki w Portugalii

Czy hotele są drogie w Vilamoura? Ile zapłacimy za pokój w Vilamoura?

Średnia cena noclegu w Vilamoura wynosi 380 zł (88 €). Jeśli szukasz czegoś najtańszego na noc to w tanim jednogwiazdkowym hotelu zapłacisz około: 140 zł (32 €) , a jeśli lubisz hostele to tam przenocujesz za: 100 zł (24 €). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Vilamoura 230 zł (53 €). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 300 zł (70 €) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Vilamoura za mniej więcej 510 zł (120 €) Jeśli możemy sobie pozwolić na więcej luksusu to w przypadku hoteli z 5 gwiazdkami zapłacimy w nich za pokój mniej więcej 740 zł (170 €)


Czy w sklepach jest drogo w Vilamoura? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Vilamoura? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Vilamoura, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Vilamoura? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Vilamoura? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Vilamoura? Czy jedzenie na mieście w Vilamoura jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 44 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 220 złotych.


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Vilamoura będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Maroku, Andorze, Hiszpanii, Francji i Sahara Zachodnia.

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Vilamoura

Rozrywka

Aktualne zestawienie: koszty rozrywki w Vilamoura

Vilamoura - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 290 zł

opłaty

290 zł
69% mniej niż w Polsce

cena internet 260 zł

internet

260 zł
350% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 44 zł

tania restauracja

44 zł
35% więcej niż w Polsce

cena kawa 8,8 zł

kawa

8,8 zł
26% mniej niż w Polsce

cena butelka wody 4,4 zł

butelka wody

4,4 zł
16% mniej niż w Polsce

ceny w restauracjach w Vilamoura

  1. Posiłek w taniej restauracji 44 zł (10 €)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 220 zł (51 €)
  3. Kawa cappuccino 8,8 zł (2 €)
  4. Woda (0,33l butelka) 4,4 zł (1 €)

koszty życia w Vilamoura

  1. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 260 zł (61 €)
  2. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 24 tys. zł (5,6 tys. €)
  3. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 4 tys. zł (920 €)
  4. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 290 zł (67 €)

koszty rozrywki w Vilamoura

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 350 zł (82 €)

Jakie różnią się ceny w miastach w Portugalii? Jakie są ceny i koszty na wyspach należących do Portugalii? Zobacz tu: Ceny na wyspach oraz w miastach w Portugalii

Ceny: Madera   Amadora   Aveiro   Barreiro   Braga   Coimbra   Funchal   Leiria   Lizbona   Porto   Vila Nova de Gaia  

Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Portugalii: Lizbona   Porto   Madera  


Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Portugalii można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.

Ceny McDonalds w Portugalii: Lizbona   Porto  

Ceny pizzy w Portugalii: Lizbona   Porto   Lagos   Madera  

Ceny KFC w Portugalii: Porto  

Koszty utrzymania w Portugalii: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Portugalii z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

tania restauracja

44 zł
35% więcej niż w Polsce

Ceny na wyspach