Ceny w supermarketach w Jassy (Rumunii) w 2026 roku
Archiwalne porównanie cen
Poniższe zestawienie pochodzi ze starszej bazy cen. Zachowujemy je do porównań historycznych; nie należy traktować go jako aktualnego cennika sklepu.
Aktualne ceny w supermarketach w Rumunii →Podstawowe ceny w sklepach w Jassy
Ile kosztują codzienne zakupy w Jassy? Porównaj ceny mleka, pieczywa, jajek, owoców, warzyw, napojów i artykułów domowych.
- Mleko Ladorna 1l
- 4,4 zł (5,4 RON)
- Chleb z białej mąki pszennej, pokrojony w plastry
- 2,5 zł (3 RON)
- Mączka maślana, 250 g
- 12,7 zł (15,5 RON)
- Ziemniaki Pai Auchan Eco. 600 G
- 12,7 zł (15,5 RON)
- Pomidory luzem +/- 1Kg
- 4,7 zł (5,7 RON)
- Banany luzem +/- 1Kg
- 4,5 zł (5,5 RON)
- Woda mineralna Tusnad, 2l
- 2,2 zł (2,7 RON)
Co można kupić w supermarketach Jassy? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.
Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Jassy. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.
Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Jassy.
Noclegi: Jassy
Sprawdź dostępność i ceny na termin swojego wyjazdu.
Zobacz noclegi bez wybierania dat · Booking.com Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.Atrakcje i bilety: Jassy
Sprawdź dostępne wycieczki, atrakcje i bilety na wybrany termin.
Zobacz wszystkie atrakcje · GetYourGuide Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.Bestsellery 23
- Pierś Bez kości Kurczak bez skóry Pyszne Vaslui,+ - 1Kg: 20 zł (25 RON) (Piept Pui Dezosat Fara Piele Deliciosul De Vaslui,+ - 1Kg)
- Jaja kurze, Toneli, rozmiar M, kod 1, 10 sztuk: 9 zł (11 RON) (Oua De Gaina, Toneli, Marime M, Cod 1, 10 Bucati)
- Jaja kurze, jaja wiejskie, rozmiar M, kod 0, 10 sztuk: 11,5 zł (14,1 RON) (Oua De Gaina, Oua De Tara, Marime M, Cod 0, 10 Bucati)
- Zuzu Świeże Mleko Pełne 3,5% Tłuszcz 1,8l: 9,3 zł (11,4 RON) (Zuzu Lapte Proaspat Integral 3.5% Grasime 1.8l)
Warzywa i owoce 12
- Mieszanka warzyw Auchan, Z Kalafiorem, Do Zupy, 450 G: 4,5 zł (5,5 RON) (Amestec De Legume Auchan, Cu Conopida, Pentru Supa, 450 G)
- Mieszanka sałat Auchan Savoare, 160 g: 4,1 zł (5 RON) (Mix De Salata Auchan Savoare, 160g)
- Mieszanka sałat Auchan Suprema, 260 g: 4,1 zł (5 RON) (Mix De Salata Auchan Suprema, 260g)
- Mieszanka sałat Auchan Energia, 200 g: 4,1 zł (5 RON) (Mix De Salata Auchan Energia, 200g)
Mięso i ryby 46
- Sibiu Salami Pokrojone Auchan 100 G: 6,9 zł (8,5 RON) (Salam De Sibiu Feliat Auchan 100 G)
- Salam De Sibiu Auchan 300 G: 18,1 zł (22 RON)
- Salam De Vita Feliat Auchan 100g: 5 zł (6,1 RON)
- Salam Banatean Auchan 100g: 4,8 zł (5,9 RON)
Mleczarnia 21
- Mleko spożywcze Auchan 1 L: 3,6 zł (4,5 RON) (Lapte De Consum Auchan 1 L)
- Mleko bite Auchan 2% tłuszczu, 330 g: 1,9 zł (2,3 RON) (Lapte Batut Auchan 2% Grasime, 330 G)
- Jaja kurze, Auchan, rozmiar L, kod 2, 10 sztuk: 6,1 zł (7,5 RON) (Oua De Gaina, Auchan, Marime L, Cod 2, 10 Bucati)
- Jaja kurze, Auchan, rozmiar M, kod 3, 10 sztuk: 5,7 zł (6,9 RON) (Oua De Gaina, Auchan, Marime M, Cod 3, 10 Bucati)
Żywność 183
- Tosty chlebowe Integral Auchan 600 g: 2,9 zł (3,6 RON) (Paine Toast Integral Auchan 600 G)
- Klasyczny Chleb Tostowy Auchan 600 G: 2,8 zł (3,4 RON) (Paine Toast Clasica Auchan 600 G)
- Chleb tostowy z żytnim Auchanem 600 g: 2,9 zł (3,6 RON) (Paine Toast Cu Secara Auchan 600 G)
- Chleb tostowy z Grahamem Auchanem 600 g: 2,9 zł (3,6 RON) (Paine Toast Cu Graham Auchan 600 G)
Wstępnie ugotowane produkty 3
- Lasagne Bolońska Auchan, 400g: 8,2 zł (10 RON) (Lasagna Bolognese Auchan, 400g)
- Pizza Extra Carne Auchan 380g: 8,9 zł (10,9 RON)
- Ciasto Auchan z szynką i Emmental. 400 G: 10,2 zł (12,5 RON) (Foietaj Auchan Cu Jambon Si Emmental. 400 G)
Woda i soki 14
- Sok jabłkowy Auchan z czarnym bzem 3L: 13,8 zł (16,9 RON) (Suc De Mere Auchan Cu Soc 3L)
- Naturalny sok jabłkowy z gruszkami Auchan 3L: 13,8 zł (16,9 RON) (Suc Natural De Mere Cu Pere Auchan 3L)
- Naturalny sok jabłkowy z wiśniami Auchan 3L: 13,8 zł (16,9 RON) (Suc Natural De Mere Cu Visine Auchan 3L)
- Auchan 3L Naturalny sok jabłkowy: 13 zł (15,9 RON) (Suc Natural De Mere Auchan 3L)
Pasza 11
- Żywność uzupełniająca Dentitie Auchan, Psy, Mały rozmiar, 110g: 2,9 zł (3,5 RON) (Hrana Complementara Dentitie Auchan,Caini,Talie Mica,110g)
- Żywność uzupełniająca Dentitie Auchan, Duże psy, 270g: 4,9 zł (6 RON) (Hrana Complementara Dentitie Auchan,Caini De Talie Mare,270g)
- Multicrochete Junior Auchan, 3 Kg: 17,6 zł (22 RON)
- Multicrochete Senior Auchan, 4 Kg: 23 zł (28 RON)
Owoc 56
- Awokado gotowe do spożycia: 8,2 zł (10 RON) (Avocado Ready To Eat)
- Kokos, Kawałek: 4,1 zł (5 RON) (Nuca De Cocos, Bucata)
- Cytryny, 500 g: 1,6 zł (2 RON) (Lamai, 500 G)
- Cytryny luzem + - 1Kg: 3,7 zł (4,5 RON) (Lamai, Vrac + - 1Kg)
Zielenina 84
- Garnek z korzenia pietruszki La Casserole, 500 g: 3,3 zł (4 RON) (Patrunjel Radacina La Caserola, 500 G)
- Żółta cebula luzem, + - 1Kg: 1,7 zł (2,1 RON) (Ceapa Galbena Vrac, + - 1Kg)
- Jarmuż w kawałku: 2,3 zł (2,8 RON) (Gulii La Bucata)
- Pomidory luzem + - 1Kg: 4,7 zł (5,7 RON) (Rosii, Vrac + - 1Kg)
Sałatki i warzywa 5
- Dressing o smaku czosnku Eisberg, 50ml: 2,9 zł (3,5 RON) (Dressing Cu Gust De Usturoi Eisberg, 50ml)
- Koperek rumuński, Cena Link: 0,81 zł (0,99 RON) (Marar Romanesc, Pret Legatura)
- Dressing Caesar Eisberg, 50ml: 2,9 zł (3,5 RON)
- Mieszanka 7 rodzajów zarazków Biovega, 75g: 4,9 zł (6 RON) (Mix De 7 Tipuri De Germeni Biovega, 75g)
Barszcz i marynaty 4
- Bory z lubczykiem Olympia, Pet 1 L: 2,7 zł (3,3 RON) (Bors Cu Leustean Olympia, Pet 1 L)
- Sok z kapusty, aby mieć Lust Boyar 1L: 3,8 zł (4,6 RON) (Zeama De Varza Sa Ai Pofta Boierule 1L)
- Olympia Bors, 1 L: 2,3 zł (2,8 RON) (Bors Olympia, 1 L)
- Kiszona kapusta Mała teściowa, Pakowane + - 2Kg: 9,8 zł (12 RON) (Varza Murata Putina Soacrei, Ambalata + - 2Kg)
Jak różnią się ceny w miastach w Rumunii? Zobacz tu: Ceny w miastach w Rumunii
Ceny
Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Rumunii
Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Rumunii można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.