Ceny w Niezależnym Państwie Samoa

Jakie są ceny w supermarketach w Niezależnym Państwie Samoa? Czy koszty życia w Niezależnym Państwie Samoa są wyższe niż w Polsce? Ile kosztować będzie nas rozrywka w Niezależnym Państwie Samoa oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Niezależnym Państwie Samoa: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 23 godziny temu)

Waluta w Niezależnym Państwie Samoa: euro (EUR €). Za 10 złotych dostaniesz 2,33 euro. Za 100 złotych dostaniesz 23,3 euro. A w drugę stronę: Za 10 euro dostaniesz 42,8 złotego.Jakie różnią się ceny w miastach w Niezależnym Państwie Samoa? Zobacz tu: Ceny w miastach w Niezależnym Państwie Samoa

Ceny: Apia   Matavai   Fusi   Lotofaga   Siusega  

Ceny w Niezależnym Państwie Samoa są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 24%. Jeśli chodzi o ceny w restauracjach to będą podobne do cen w Polsce A koszty życia są wyższe w Niezależnym Państwie Samoa około 290%. Gdy chcemy aktywnie spędzić czas czy się rozerwać to zapłacimy mniej niż w Polsce około 58%.

Czy hotele są drogie w Niezależnym Państwie Samoa? Ile zapłacimy za pokój w Niezależnym Państwie Samoa?

Średnia cena noclegu w Niezależnym Państwie Samoa wynosi 341 zł (87 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi Niezależnym Państwie Samoa w 313 zł (80 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio za 348 zł (88 USD) Nocleg w hotelu 4-gwiazdkowym kosztuje 448 zł (114 USD) w Niezależnym Państwie Samoa Jeśli szukasz najlepszych warunków na swój pobyt, to w 5-gwiazdkowych hotelach, które zapewnią o wiele więcej luksusu będziesz musiał zapłacić 686 zł (174 USD)


A jeśli planujesz wycieczkę do danego regionu świata, może taniej niż w Niezależnym Państwie Samoa będzie w pobliskich krajach? Zobacz ceny w: Samoa Amerykańskie, Wallis i Futuna, Tokelau, Niue i Wyspach Tonga.

Porównanie wybranych cen w Niezależnym Państwie Samoa z cenami w Polsce:

spodnie jeansy

197 zł
o połowę mniej niż w Polsce

zarobki średnio

2,36 tys. zł
o połowę mniej niż w Polsce

wynajem małego mieszkania w centrum

1,38 tys. zł
o połowę mniej niż w Polsce

wynajem dużego mieszkania poza centrum

4,24 tys. zł (1,97 tys. zł - 6,51 tys. zł)
4% mniej niż w Polsce

chleb

2,8 zł
o połowę mniej niż w Polsce

lokalne piwo

23 zł
64% więcej niż w Polsce

kawa

6,9 zł
o połowę mniej niż w Polsce

butelka wody

4,6 zł
21% mniej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

46 zł
o połowę więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

9,2 zł
26% więcej niż w Polsce

Ceny w miastach i miejscowościach w Niezależnym Państwie Samoa

Wybierz miasto, zobacz ceny w supermarketach, restauracjach, porównaj koszty życia, zobacz ile kosztują rozrywki i czy jest drożej niż w Polsce