Ceny w Albuquerque, NM

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Albuquerque, NM? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Albuquerque, NM.

Albuquerque, NM zmiany cen hikersbay.com
Albuquerque, NM Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Albuquerque, NM? Czy koszty życia w Albuquerque, NM są wyższe od tych w Polsce? Albuquerque, NM - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Albuquerque, NM: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 10 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Ceny w Albuquerque, NM są znacznie wyższe od cen spotykanych w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 79%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 110%. Koszty życia w Albuquerque, NM są porównywalne do życia w Polsce. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 20%.

Czy hotele są drogie w Albuquerque, NM? Ile zapłacimy za pokój w Albuquerque, NM?

Średni koszt noclegu w Albuquerque, NM to 261 zł (70 USD). Jeśli szukasz czegoś najtańszego na noc to w tanim jednogwiazdkowym hotelu zapłacisz około: 198 zł (53 USD) , a jeśli lubisz hostele to tam przenocujesz za: 101 zł (27 USD). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Albuquerque, NM 216 zł (57 USD). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 297 zł (79 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Albuquerque, NM za mniej więcej 371 zł (99 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Albuquerque, NM? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Albuquerque, NM? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Albuquerque, NM, takich jak: piwo, chleb, jabłka, ser lub ziemniaki (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Albuquerque, NM? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Albuquerque, NM? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Albuquerque, NM? Czy jedzenie na mieście w Albuquerque, NM jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 64 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 38 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 394 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 47 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 10,9 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Albuquerque, NM, m.in: piwo, chleb, jabłka, ser lub ziemniaki


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Albuquerque, NM w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Albuquerque, NM - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 837 zł (413 zł - 1,5 tys. zł)

opłaty

837 zł (413 zł - 1,5 tys. zł)
19% mniej niż w Polsce

cena internet 303 zł (188 zł - 499 zł)

internet

303 zł (188 zł - 499 zł)
410% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 226 zł (94 zł - 372 zł)

spodnie jeansy

226 zł (94 zł - 372 zł)
33% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 16 tys. zł

zarobki średnio

16 tys. zł
200% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 5,94 tys. zł (3,62 tys. zł - 7,73 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

5,94 tys. zł (3,62 tys. zł - 7,73 tys. zł)
76% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 8,84 tys. zł (8,07 tys. zł - 10,3 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

8,84 tys. zł (8,07 tys. zł - 10,3 tys. zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena chleb 11,2 zł (7 zł - 16,5 zł)

chleb

11,2 zł (7 zł - 16,5 zł)
140% więcej niż w Polsce

cena ser 58 zł (33 zł - 108 zł)

ser

58 zł (33 zł - 108 zł)
65% więcej niż w Polsce

cena ryż 12,7 zł (7,3 zł - 16,5 zł)

ryż

12,7 zł (7,3 zł - 16,5 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena pomidory 14,7 zł (6,2 zł - 25 zł)

pomidory

14,7 zł (6,2 zł - 25 zł)
39% więcej niż w Polsce

cena banany 6 zł (4,1 zł - 9,1 zł)

banany

6 zł (4,1 zł - 9,1 zł)
4.4% mniej niż w Polsce

cena wino 45 zł (28 zł - 126 zł)

wino

45 zł (28 zł - 126 zł)
80% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 64 zł (38 zł - 113 zł)

tania restauracja

64 zł (38 zł - 113 zł)
82% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 23 zł (18,8 zł - 33 zł)

lokalne piwo

23 zł (18,8 zł - 33 zł)
68% więcej niż w Polsce

cena kawa 17,5 zł (14,1 zł - 28 zł)

kawa

17,5 zł (14,1 zł - 28 zł)
37% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 6,3 zł (3,8 zł - 11,3 zł)

butelka wody

6,3 zł (3,8 zł - 11,3 zł)
8.1% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 38 zł (34 zł - 38 zł)

mac burger king lub podobny bar

38 zł (34 zł - 38 zł)
25% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 10,9 zł (7,5 zł - 15 zł)

cola pepsi sprite mirinda

10,9 zł (7,5 zł - 15 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Albuquerque, NM

  1. Mleko 1 litr 4,1 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 11,2 zł (3 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 13 zł (3,5 USD)
  4. Kilo sera 58 zł (15,3 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 7,3 zł (1,9 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 45 zł (12 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 7,3 zł (2 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 11,2 zł (3 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 34 zł (9 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 39 zł (10,4 USD)
  11. Jabłka (1kg) 18 zł (4,8 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 20 zł (5,4 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 9,1 zł (2,4 USD)
  14. Sałata (1 główka) 8,3 zł (2,2 USD)
  15. Kilo białego ryżu 12,7 zł (3,4 USD)
  16. Pomidory (1kg) 14,7 zł (3,9 USD)
  17. Banany (1kg) 6 zł (1,6 USD)
  18. Cebula (1kg) 10,1 zł (2,7 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 71 zł (19 USD)

ceny w restauracjach w Albuquerque, NM

  1. Posiłek w taniej restauracji 64 zł (17 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 394 zł (105 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 38 zł (10 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 23 zł (6,3 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 24 zł (6,5 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 10,9 zł (2,9 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 6,3 zł (1,7 USD)
  8. Kawa cappuccino 17,5 zł (4,7 USD)

koszty życia w Albuquerque, NM

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) NaN zł (NaN USD)
  2. Karnet miesięczny (standardowa cena) 75 zł (20 USD)
  3. Benzyna (1 litr) 3,5 zł (0,93 USD)
  4. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 115 tys. zł (30,5 tys. USD)
  5. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 5,94 tys. zł (1,58 tys. USD)
  6. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 4,52 tys. zł (1,2 tys. USD)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 9,78 tys. zł (2,61 tys. USD)
  8. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 8,84 tys. zł (2,36 tys. USD)
  9. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 837 zł (223 USD)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 303 zł (81 USD)
  11. numb_34 190 zł (51 USD)
  12. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 226 zł (60 USD)
  13. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 284 zł (76 USD)
  14. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 388 zł (103 USD)
  15. 1 para męskich skórzanych butów 472 zł (126 USD)
  16. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 99 tys. zł (26,4 tys. USD)
  17. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 5,07 tys. zł (1,35 tys. USD)
  18. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 13,3 tys. zł (3,55 tys. USD)
  19. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 22,5 tys. zł (6 tys. USD)
  20. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 10,4 tys. zł (2,78 tys. USD)
  21. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 16 tys. zł (4,26 tys. USD)
  22. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.4%
  23. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 11,4 zł (3,1 USD)
  24. Taxi 1km (taryfa normalna) 7,2 zł (1,9 USD)
  25. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 109 zł (29 USD)

Albuquerque, NM koszty życia hikersbay.com
Albuquerque, NM Koszty Życia

koszty rozrywki w Albuquerque, NM

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 145 zł (39 USD)
  2. Wynajem kortu do tenisa (1 godzina w Weekend) NaN zł (NaN USD)
  3. Kino pojedynczy bilet 48 zł (12,8 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

mac burger king lub podobny bar

38 zł (34 zł - 38 zł)
25% więcej niż w Polsce

ryż

12,7 zł (7,3 zł - 16,5 zł)
120% więcej niż w Polsce

lokalne piwo

23 zł (18,8 zł - 33 zł)
68% więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

226 zł (94 zł - 372 zł)
33% mniej niż w Polsce

wynajem dużego mieszkania poza centrum

8,84 tys. zł (8,07 tys. zł - 10,3 tys. zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

ser

58 zł (33 zł - 108 zł)
65% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach