Ceny w Sudanie Południowym

Jakie są ceny w supermarketach w Sudanie Południowym? Czy koszty życia w Sudanie Południowym są wyższe niż w Polsce? Ile kosztować będzie nas rozrywka w Sudanie Południowym oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Sudanie Południowym: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 22 godziny temu)

Waluta w Sudanie Południowym: funt południowosudański (SSP). Za 10 złotych dostaniesz 331 funtów południowosudańskich. Za 100 złotych dostaniesz 3,31 tysiąca funtów południowosudańskich. A w drugę stronę: Za 100 funtów południowosudańskich dostaniesz 3,02 złotego.Jakie różnią się ceny w miastach w Sudanie Południowym? Zobacz tu: Ceny w miastach w Sudanie Południowym

Ceny: Dżuba   Malakal   Yei  

Ceny w Sudanie Południowym są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 32%. Jeśli chodzi o ceny w restauracjach to będą podobne do cen w Polsce A koszty życia są wyższe w Sudanie Południowym około 79%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 930%.

Czy hotele są drogie w Sudanie Południowym? Ile zapłacimy za pokój w Sudanie Południowym?

Średnia cena noclegu w Sudanie Południowym wynosi 481 zł (122 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi Sudanie Południowym w 275 zł (70 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio za 473 zł (120 USD) Nocleg w hotelu 4-gwiazdkowym kosztuje 476 zł (121 USD) w Sudanie Południowym Jeśli szukasz najlepszych warunków na swój pobyt, to w 5-gwiazdkowych hotelach, które zapewnią o wiele więcej luksusu będziesz musiał zapłacić 531 zł (135 USD)


A jeśli planujesz wycieczkę do danego regionu świata, może taniej niż w Sudanie Południowym będzie w pobliskich krajach? Zobacz ceny w: Ugandzie, Etiopii, Sudanie, Komgo Demokratycznym i Republice Środkowoafrykańskiej.

Porównanie wybranych cen w Sudanie Południowym z cenami w Polsce:

internet

393 zł
560% więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

98 zł
71% mniej niż w Polsce

zarobki średnio

7,95 tys. zł
o połowę więcej niż w Polsce

wynajem małego mieszkania w centrum

13,8 tys. zł
310% więcej niż w Polsce

wynajem dużego mieszkania poza centrum

5,11 tys. zł
16% więcej niż w Polsce

chleb

9,8 zł
dwa razy więcej niż w Polsce

ser

29 zł
17% mniej niż w Polsce

ryż

9,8 zł
73% więcej niż w Polsce

wino

39 zł
o połowę więcej niż w Polsce

tania restauracja

19,7 zł
o połowę mniej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

28 zł
8.3% mniej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

3,9 zł
o połowę mniej niż w Polsce

Ceny w miastach i miejscowościach w Sudanie Południowym

Wybierz miasto, zobacz ceny w supermarketach, restauracjach, porównaj koszty życia, zobacz ile kosztują rozrywki i czy jest drożej niż w Polsce