Ceny w Gävle

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Gävle? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Gävle.

Gävle zmiany cen hikersbay.com
Gävle Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Gävle - jakie są ceny w supermarketach? Gävle - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Gävle - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Gävle: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 1 godzinę temu)

Waluta w Szwecji: korona szwedzka (SEK). Za 10 złotych dostaniesz 27 koron szwedzkich. Za 100 złotych dostaniesz 270 koron szwedzkich. A w drugę stronę: Za 10 koron szwedzkich dostaniesz 3,71 złotego.


Biorąc pod uwagę różne kategorie kosztów oraz cen, to po zsumowaniu wydatków wychodzi, że trzeba wydać więcej w Gävle niż w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 38%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 78%. Z kolei koszty życia w Gävle są niższe niż koszty w Polsce o 6%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 18%.

Czy hotele są drogie w Gävle? Ile zapłacimy za pokój w Gävle?

Średnia cena noclegu w Gävle wynosi 376 zł (1,01 tys. SEK). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Gävle 253 zł (683 SEK). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 353 zł (953 SEK) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Gävle za mniej więcej 429 zł (1,16 tys. SEK)


Czy w sklepach jest drogo w Gävle? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Gävle? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Gävle, takich jak: chleb, papierosy, pomarańcze, ser lub mleko (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Gävle? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Gävle? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Gävle? Czy jedzenie na mieście w Gävle jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 43 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 37 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 334 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 56 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 7,4 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Gävle, m.in: chleb, papierosy, pomarańcze, ser lub mleko


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Gävle będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Wyspach Alandzkich, Estonii, Finlandii, Łotwie i Norwegii.

Jedzenie

Aktualne zestawienie: ceny jedzenia w Gävle

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Gävle

Rozrywka

Aktualne zestawienie: koszty rozrywki w Gävle

Gävle - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 301 zł (145 zł - 1,11 tys. zł)

opłaty

301 zł (145 zł - 1,11 tys. zł)
71% mniej niż w Polsce

cena internet 117 zł (74 zł - 185 zł)

internet

117 zł (74 zł - 185 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 308 zł (130 zł - 556 zł)

spodnie jeansy

308 zł (130 zł - 556 zł)
8.9% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 8,06 tys. zł

zarobki średnio

8,06 tys. zł
o połowę więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 2,58 tys. zł (1,48 tys. zł - 4,25 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

2,58 tys. zł (1,48 tys. zł - 4,25 tys. zł)
24% mniej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 4,37 tys. zł (2,22 tys. zł - 8,49 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

4,37 tys. zł (2,22 tys. zł - 8,49 tys. zł)
Bardzo podobnie jak w Polsce

cena chleb 8,3 zł (6,7 zł - 13,3 zł)

chleb

8,3 zł (6,7 zł - 13,3 zł)
75% więcej niż w Polsce

cena ser 33 zł (26 zł - 63 zł)

ser

33 zł (26 zł - 63 zł)
4.5% mniej niż w Polsce

cena ryż 13 zł (9,3 zł - 18,5 zł)

ryż

13 zł (9,3 zł - 18,5 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena pomidory 16,6 zł (9,3 zł - 22 zł)

pomidory

16,6 zł (9,3 zł - 22 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena banany 10,2 zł (7,8 zł - 14,5 zł)

banany

10,2 zł (7,8 zł - 14,5 zł)
63% więcej niż w Polsce

cena wino 35 zł (18,5 zł - 63 zł)

wino

35 zł (18,5 zł - 63 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 43 zł (37 zł - 93 zł)

tania restauracja

43 zł (37 zł - 93 zł)
22% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 28 zł (20 zł - 37 zł)

lokalne piwo

28 zł (20 zł - 37 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena kawa 15,6 zł (8,2 zł - 27 zł)

kawa

15,6 zł (8,2 zł - 27 zł)
22% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 7,9 zł (5,6 zł - 13 zł)

butelka wody

7,9 zł (5,6 zł - 13 zł)
36% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 37 zł (33 zł - 44 zł)

mac burger king lub podobny bar

37 zł (33 zł - 44 zł)
22% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 7,4 zł (5,2 zł - 14,5 zł)

cola pepsi sprite mirinda

7,4 zł (5,2 zł - 14,5 zł)
1.7% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Gävle

  1. Mleko 1 litr 5,9 zł (15,8 SEK)
  2. Chleb pół kilo 8,3 zł (22 SEK)
  3. Jaja 12 sztuk 13,6 zł (37 SEK)
  4. Kilo sera 33 zł (90 SEK)
  5. Woda butelka półtora litra 5,5 zł (14,8 SEK)
  6. Butelka wina (średnia półka) 35 zł (95 SEK)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 5,6 zł (15 SEK)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 7 zł (19 SEK)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 26 zł (70 SEK)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 33 zł (90 SEK)
  11. Jabłka (1kg) 10,3 zł (28 SEK)
  12. Pomarańcze (1kg) 12,2 zł (33 SEK)
  13. Ziemniaki (1kg) 5,9 zł (16 SEK)
  14. Sałata (1 główka) 9 zł (24 SEK)
  15. Kilo białego ryżu 13 zł (35 SEK)
  16. Pomidory (1kg) 16,6 zł (45 SEK)
  17. Banany (1kg) 10,2 zł (28 SEK)
  18. Cebula (1kg) 6,4 zł (17,3 SEK)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 53 zł (144 SEK)

ceny w restauracjach w Gävle

  1. Posiłek w taniej restauracji 43 zł (115 SEK)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 334 zł (900 SEK)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 37 zł (99 SEK)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 28 zł (75 SEK)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 27 zł (72 SEK)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 7,4 zł (20 SEK)
  7. Woda (0,33l butelka) 7,9 zł (21 SEK)
  8. Kawa cappuccino 15,6 zł (42 SEK)

koszty życia w Gävle

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 12 zł (33 SEK)
  2. Karnet miesięczny (standardowa cena) 204 zł (550 SEK)
  3. Benzyna (1 litr) 7,3 zł (19,8 SEK)
  4. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 111 tys. zł (300 tys. SEK)
  5. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 2,58 tys. zł (6,95 tys. SEK)
  6. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 3,05 tys. zł (8,23 tys. SEK)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 6,17 tys. zł (16,7 tys. SEK)
  8. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 4,37 tys. zł (11,8 tys. SEK)
  9. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 301 zł (811 SEK)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 117 zł (316 SEK)
  11. numb_34 99 zł (268 SEK)
  12. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 308 zł (832 SEK)
  13. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 165 zł (446 SEK)
  14. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 274 zł (740 SEK)
  15. 1 para męskich skórzanych butów 491 zł (1,33 tys. SEK)
  16. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 120 tys. zł (323 tys. SEK)
  17. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 544 zł (1,47 tys. SEK)
  18. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 9,64 tys. zł (26 tys. SEK)
  19. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 27,9 tys. zł (75,3 tys. SEK)
  20. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 6,63 tys. zł (17,9 tys. SEK)
  21. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 8,06 tys. zł (21,8 tys. SEK)
  22. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 4.1%
  23. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 16,7 zł (45 SEK)
  24. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,2 zł (14 SEK)
  25. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 174 zł (470 SEK)

Gävle koszty życia hikersbay.com
Gävle Koszty Życia

koszty rozrywki w Gävle

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 163 zł (440 SEK)
  2. Wynajem kortu do tenisa (1 godzina w Weekend) 65 zł (177 SEK)
  3. Kino pojedynczy bilet 49 zł (132 SEK)

Jakie różnią się ceny w miastach w Szwecji? Zobacz tu: Ceny w miastach w Szwecji

Ceny: Eskilstuna   Karlstad   Lund   Örebro   Uppsala   Sztokholm   Göteborg   Gävle   Linköping   Jönköping  

Koszty utrzymania w Szwecji: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Szwecji z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

wino

35 zł (18,5 zł - 63 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

chleb

8,3 zł (6,7 zł - 13,3 zł)
75% więcej niż w Polsce

ser

33 zł (26 zł - 63 zł)
4,5% mniej niż w Polsce

banany

10,2 zł (7,8 zł - 14,5 zł)
63% więcej niż w Polsce

kawa

15,6 zł (8,2 zł - 27 zł)
22% więcej niż w Polsce

ryż

13 zł (9,3 zł - 18,5 zł)
130% więcej niż w Polsce