Koszty życia w Härnösand (Harnosand) (Szwecji) w 2026 roku

Ostatnia aktualizacja: 15 września 2026

Szwecja: czerwone chaty z Falun, granitowe archipelagi i zapach sosnowych skrajów lasu na zdjęciu nagłówkowym - tło dla paragonów z Systembolaget, wypieków na fikę i umeblowanych pokoi w flatshare.
Härnösand (Harnosand)

Poniżej aktualne ceny w Härnösand (Harnosand).Przewodnik po kraju: Szwecji - budżety, porady, FAQ.

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Härnösand (Harnosand)? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Härnösand (Harnosand).

Härnösand (Harnosand) zmiany cen hikersbay.com
Härnösand (Harnosand) Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Härnösand (Harnosand) - jakie są ceny w supermarketach? Härnösand (Harnosand) - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Härnösand (Harnosand) - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Härnösand (Harnosand): ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: 7 dni temu)

Waluta w Szwecji: korona szwedzka (SEK). Za 10 złotych dostaniesz 26 koron szwedzkich. Za 100 złotych dostaniesz 260 koron szwedzkich. A w drugę stronę: Za 10 koron szwedzkich dostaniesz 3,85 złotego.


Czy w sklepach jest drogo w Härnösand (Harnosand)? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Härnösand (Harnosand)? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Härnösand (Harnosand), takich jak: (Ostatnia aktualizacja: 7 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Härnösand (Harnosand)? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Härnösand (Harnosand)? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Härnösand (Harnosand)? Czy jedzenie na mieście w Härnösand (Harnosand) jest droższe niż w Polsce?



A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Härnösand (Harnosand) będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Wyspach Alandzkich, Estonii, Finlandii, Łotwie i Norwegii.


 

Härnösand (Harnosand) - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

koszty życia w Härnösand (Harnosand)

  1. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 289 zł (751 SEK)

Koszty utrzymania w Szwecji: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Szwecji z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

Skąd pochodzą dane o cenach?

ceny-swiat.pl łączy dane o cenach i kosztach życia z HikersBay i Numbeo z cenami z oficjalnych stron sklepów i sieci gastronomicznych, m.in. McDonald's i IKEA, oraz ofertami z Glovo i Wolt.

Źródła zależą od kraju i kategorii. Ceny w lokalu i z dostawą mogą się różnić; znaczenie mają też wielkość porcji, wariant produktu i promocje.