Ceny w Ljungby

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Ljungby? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Ljungby.

Ljungby zmiany cen hikersbay.com
Ljungby Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Ljungby - jakie są ceny w supermarketach? Ljungby - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Ljungby - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Ljungby: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 6 godzin temu)

Waluta w Szwecji: korona szwedzka (SEK). Za 10 złotych dostaniesz 26,2 korony szwedzkiej. Za 100 złotych dostaniesz 262 korony szwedzkie. A w drugę stronę: Za 10 koron szwedzkich dostaniesz 3,82 złotego.


Ceny w Ljungby są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 69%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 64%. Koszty życia i wydatki w Ljungby są porównywalne do kosztów w Polsce. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 120%.

Czy hotele są drogie w Ljungby? Ile zapłacimy za pokój w Ljungby?

Średnia cena noclegu w Ljungby wynosi 341 zł (893 SEK). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 171 zł (449 SEK) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Ljungby za mniej więcej 298 zł (780 SEK)


Czy w sklepach jest drogo w Ljungby? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Ljungby? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Ljungby, takich jak: papierosy, wino, woda butelkowana, ziemniaki lub chleb (Ostatnia aktualizacja: 5 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Ljungby? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Ljungby? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Ljungby? Czy jedzenie na mieście w Ljungby jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 34 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 36 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 290 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 53 złote (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,8 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Ljungby, m.in: papierosy, wino, woda butelkowana, ziemniaki lub chleb


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Ljungby będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Wyspach Alandzkich, Estonii, Finlandii, Łotwie i Norwegii.

Jedzenie

Aktualne zestawienie: ceny jedzenia w Ljungby

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Ljungby

Rozrywka

Aktualne zestawienie: koszty rozrywki w Ljungby

Ljungby - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 538 zł (250 zł - 1,03 tys. zł)

opłaty

538 zł (250 zł - 1,03 tys. zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 131 zł (95 zł - 191 zł)

internet

131 zł (95 zł - 191 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 345 zł (191 zł - 458 zł)

spodnie jeansy

345 zł (191 zł - 458 zł)
1.8% więcej niż w Polsce

cena chleb 11,3 zł (8,4 zł - 15,3 zł)

chleb

11,3 zł (8,4 zł - 15,3 zł)
140% więcej niż w Polsce

cena ser 46 zł (27 zł - 73 zł)

ser

46 zł (27 zł - 73 zł)
32% więcej niż w Polsce

cena ryż 12,9 zł (7,6 zł - 21 zł)

ryż

12,9 zł (7,6 zł - 21 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena pomidory 17,5 zł (5,7 zł - 27 zł)

pomidory

17,5 zł (5,7 zł - 27 zł)
66% więcej niż w Polsce

cena banany 9,9 zł (7,6 zł - 11,5 zł)

banany

9,9 zł (7,6 zł - 11,5 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena wino 46 zł (27 zł - 57 zł)

wino

46 zł (27 zł - 57 zł)
83% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 34 zł (34 zł - 76 zł)

tania restauracja

34 zł (34 zł - 76 zł)
1.8% mniej niż w Polsce

cena lokalne piwo 27 zł (19,1 zł - 34 zł)

lokalne piwo

27 zł (19,1 zł - 34 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena kawa 11,5 zł (9,5 zł - 23 zł)

kawa

11,5 zł (9,5 zł - 23 zł)
11% mniej niż w Polsce

cena butelka wody 9 zł (7,6 zł - 11,5 zł)

butelka wody

9 zł (7,6 zł - 11,5 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 36 zł (34 zł - 38 zł)

mac burger king lub podobny bar

36 zł (34 zł - 38 zł)
22% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,8 zł (5,7 zł - 13,4 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,8 zł (5,7 zł - 13,4 zł)
34% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Ljungby

  1. Mleko 1 litr 6,5 zł (17 SEK)
  2. Chleb pół kilo 11,3 zł (30 SEK)
  3. Jaja 12 sztuk 15,8 zł (41 SEK)
  4. Kilo sera 46 zł (120 SEK)
  5. Woda butelka półtora litra 5,3 zł (13,9 SEK)
  6. Butelka wina (średnia półka) 46 zł (120 SEK)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 8,2 zł (21 SEK)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 9 zł (24 SEK)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 27 zł (71 SEK)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 49 zł (130 SEK)
  11. Jabłka (1kg) 11,1 zł (29 SEK)
  12. Pomarańcze (1kg) 10,9 zł (29 SEK)
  13. Ziemniaki (1kg) 5,8 zł (15,2 SEK)
  14. Sałata (1 główka) 10 zł (26 SEK)
  15. Kilo białego ryżu 12,9 zł (34 SEK)
  16. Pomidory (1kg) 17,5 zł (46 SEK)
  17. Banany (1kg) 9,9 zł (26 SEK)
  18. Cebula (1kg) 6,7 zł (17,6 SEK)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 61 zł (160 SEK)

ceny w restauracjach w Ljungby

  1. Posiłek w taniej restauracji 34 zł (90 SEK)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 290 zł (760 SEK)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 36 zł (96 SEK)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 27 zł (70 SEK)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 29 zł (75 SEK)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,8 zł (26 SEK)
  7. Woda (0,33l butelka) 9 zł (24 SEK)
  8. Kawa cappuccino 11,5 zł (30 SEK)

koszty życia w Ljungby

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 397 zł (1,04 tys. SEK)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 556 zł (1,46 tys. SEK)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 125 tys. zł (327 tys. SEK)
  4. Benzyna (1 litr) 7,5 zł (19,6 SEK)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 118 tys. zł (309 tys. SEK)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 538 zł (1,41 tys. SEK)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 457 zł (1,2 tys. SEK)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 131 zł (344 SEK)
  9. numb_34 100 zł (261 SEK)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 14,4 tys. zł (37,6 tys. SEK)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 4.6%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 24 zł (62 SEK)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 6,8 zł (17,8 SEK)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 225 zł (590 SEK)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 345 zł (903 SEK)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 153 zł (400 SEK)

Ljungby koszty życia hikersbay.com
Ljungby Koszty Życia

koszty rozrywki w Ljungby

  1. Kino pojedynczy bilet 60 zł (158 SEK)

Jakie różnią się ceny w miastach w Szwecji? Zobacz tu: Ceny w miastach w Szwecji

Ceny: Eskilstuna   Karlstad   Lund   Örebro   Uppsala   Sztokholm   Göteborg   Gävle   Linköping   Jönköping  

Koszty utrzymania w Szwecji: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Szwecji z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

pomidory

17,5 zł (5,7 zł - 27 zł)
66% więcej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

36 zł (34 zł - 38 zł)
22% więcej niż w Polsce

opłaty

538 zł (250 zł - 1,03 tys. zł)
o połowę mniej niż w Polsce

spodnie jeansy

345 zł (191 zł - 458 zł)
1,8% więcej niż w Polsce

butelka wody

9 zł (7,6 zł - 11,5 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

lokalne piwo

27 zł (19,1 zł - 34 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce