Koszty życia w Kelibia (Tunezji) w 2026 roku
Ceny i koszty życia w Kelibia
Ile kosztuje życie w Kelibia? Sprawdź ceny obiadu w restauracji, zestawu fast food, cappuccino, pieczywa, wynajmu mieszkania i podstawowych rachunków.
- Tani posiłek w restauracji
- 12,5 zł (7,8 zł - 15,6 zł)
- Zestaw fast food
- 13 zł (13 zł - 19,6 zł)
- Cappuccino
- 2,9 zł (1,8 zł - 4,4 zł)
- Bochenek chleba
- 0,83 zł (0,39 zł - 1,8 zł)
- Podstawowe rachunki (miesięcznie)
- 142 zł (98 zł - 261 zł)
Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Kelibia? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Kelibia.
Atrakcje i bilety: Tunezja
Sprawdź dostępne wycieczki, atrakcje i bilety na wybrany termin.
Zobacz wszystkie atrakcje · GetYourGuide Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.
Kelibia - jakie są ceny w supermarketach?
Kelibia - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce?
Kelibia - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Kelibia:
ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki
(Ostatnia aktualizacja: 6 dni temu)
Waluta w Tunezji: dinar tunezyjski (TND). Za 10 złotych dostaniesz 7,67 dinara tunezyjskiego. Za 100 złotych dostaniesz 76,7 dinara tunezyjskiego. A w drugę stronę: Za 10 dinarów tunezyjskich dostaniesz 13 złotych.
Sumując koszty można stwierdzić, że w Kelibia jest taniej niż w Polsce. Jedzenie jest tańsze o 18%. Stołowanie się w restauracjach i barach będzie tańsze o 71%. Z kolei koszt życia i opłaty w Kelibia są podobne do wydatków jakie ponosimy w Polsce. W przypadku gdybyśmy chcieli uprawiać sport czy wyjść się rozerwać to potrzebujemy mniej gotówki niż w Polsce o 57%.
Noclegi: Tunezja
Sprawdź dostępność i ceny na termin swojego wyjazdu.
Zobacz noclegi bez wybierania dat · Booking.com Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.Czy w sklepach jest drogo w Kelibia? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Kelibia? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Kelibia, takich jak: papierosy, wino, banany, jabłka lub jaja (Ostatnia aktualizacja: 6 dni temu)
Czy można tanio stołować się w restauracjach w Kelibia? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Kelibia? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Kelibia? Czy jedzenie na mieście w Kelibia jest droższe niż w Polsce?
Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 12,5 złotego.
Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 13 złotych.
A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 52 złote.
A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 10,1 złotego (cena za 2 butelki).
A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 2,1 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Kelibia, m.in: papierosy, wino, banany, jabłka lub jaja
A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Kelibia będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Malće, Hiszpanii, Algierii, Włoszech i San Marino.
Wyjazdy z Wakacje.pl: Tunezja
Wybierz termin i porównaj oferty wyjazdów dla tego kierunku.
Sprawdź wyjazdy: Tunezja Współpraca afiliacyjna z Wakacje.pl. Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.Kelibia - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:
opłaty
142 zł (98 zł - 261 zł)
86% mniej niż w Polsce
internet
56 zł (45 zł - 112 zł)
17% mniej niż w Polsce
spodnie jeansy
166 zł (118 zł - 262 zł)
o połowę mniej niż w Polsce
zarobki średnio
914 zł
85% mniej niż w Polsce
chleb
0,83 zł (0,39 zł - 1,8 zł)
84% mniej niż w Polsce
ser
41 zł (34 zł - 55 zł)
20% więcej niż w Polsce
ryż
5,8 zł (4,1 zł - 10,7 zł)
3.1% więcej niż w Polsce
pomidory
2,7 zł (1,6 zł - 3,8 zł)
76% mniej niż w Polsce
banany
11,9 zł (8,9 zł - 14,9 zł)
85% więcej niż w Polsce
wino
13,8 zł (10,7 zł - 31 zł)
o połowę mniej niż w Polsce
tania restauracja
12,5 zł (7,8 zł - 15,6 zł)
69% mniej niż w Polsce
lepsza restauracja dla pary
52 zł (52 zł - 91 zł)
73% mniej niż w Polsce
lokalne piwo
5,1 zł (2,9 zł - 13 zł)
66% mniej niż w Polsce
piwo z importu
6,8 zł (5,1 zł - 13 zł)
o połowę mniej niż w Polsce
kawa
2,9 zł (1,8 zł - 4,4 zł)
79% mniej niż w Polsce
butelka wody
1,1 zł (0,84 zł - 2,1 zł)
85% mniej niż w Polsce
mac burger king lub podobny bar
13 zł (13 zł - 19,6 zł)
63% mniej niż w Polsce
cola pepsi sprite mirinda
2,1 zł (2,1 zł - 4,3 zł)
74% mniej niż w Polsce
ceny jedzenia w Kelibia
- Mleko 1 litr 1,7 zł (1,3 TND)
- Chleb pół kilo 0,83 zł (0,63 TND)
- Jaja 12 sztuk 5,4 zł (4,1 TND)
- Kilo sera 41 zł (32 TND)
- Woda butelka półtora litra 1,1 zł (0,86 TND)
- Butelka wina (średnia półka) 13,8 zł (10,6 TND)
- Lokalne piwo (pół litra) 3,7 zł (2,8 TND)
- Importowane piwo (mała butelka 0,3) 4,2 zł (3,2 TND)
- Paczka papierosów (Marlboro) 10,9 zł (8,4 TND)
- Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 23 zł (17,6 TND)
- Jabłka (1kg) 4,7 zł (3,6 TND)
- Pomarańcze (1kg) 3,1 zł (2,4 TND)
- Ziemniaki (1kg) 2,8 zł (2,2 TND)
- Sałata (1 główka) 1,9 zł (1,5 TND)
- Kilo białego ryżu 5,8 zł (4,5 TND)
- Pomidory (1kg) 2,7 zł (2,1 TND)
- Banany (1kg) 11,9 zł (9,1 TND)
- Cebula (1kg) 2,3 zł (1,7 TND)
- Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 54 zł (41 TND)
ceny w restauracjach w Kelibia
- Posiłek w taniej restauracji 12,5 zł (9,6 TND)
- 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 52 zł (40 TND)
- McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 13 zł (10 TND)
- Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 5,1 zł (3,9 TND)
- Importowane piwo (butelka 0.33 l) 6,8 zł (5,3 TND)
- Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 2,1 zł (1,6 TND)
- Woda (0,33l butelka) 1,1 zł (0,85 TND)
- Kawa cappuccino 2,9 zł (2,2 TND)
koszty życia w Kelibia
- 1 para butów do biegania Nike lub podobne 383 zł (294 TND)
- 1 para męskich skórzanych butów 253 zł (194 TND)
- Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 139 tys. zł (107 tys. TND)
- Benzyna (1 litr) 3,3 zł (2,5 TND)
- Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 141 tys. zł (108 tys. TND)
- Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 142 zł (109 TND)
- Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 334 zł (257 TND)
- Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 56 zł (43 TND)
- Abonament komórkowy (miesięczny, połączenia + 10 GB+ danych) 45 zł (34 TND)
- Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 2,33 tys. zł (1,79 tys. TND)
- Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 5,82 tys. zł (4,47 tys. TND)
- Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 1,47 tys. zł (1,13 tys. TND)
- Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 914 zł (701 TND)
- Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 13%
- Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 1,2 zł (0,9 TND)
- Taxi 1km (taryfa normalna) 1,3 zł (1 TND)
- Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 30 zł (23 TND)
- 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 166 zł (127 TND)
- 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 221 zł (169 TND)
koszty rozrywki w Kelibia
- Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 64 zł (49 TND)
- Kino pojedynczy bilet 13,5 zł (10,3 TND)
Jak różnią się ceny w miastach w Tunezji? Jakie są ceny i koszty na wyspach należących do Tunezji? Zobacz tu: Ceny na wyspach oraz w miastach w Tunezji
Ceny
Koszty utrzymania w Tunezji: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Tunezji z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.
Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:
Ceny na wyspach
Skąd pochodzą dane o cenach?
ceny-swiat.pl łączy dane o cenach i kosztach życia z HikersBay i Numbeo z cenami z oficjalnych stron sklepów i sieci gastronomicznych, m.in. McDonald's i IKEA, oraz ofertami z Glovo i Wolt.
Źródła zależą od kraju i kategorii. Ceny w lokalu i z dostawą mogą się różnić; znaczenie mają też wielkość porcji, wariant produktu i promocje.