Ceny Wolne od Kampala maj 2025

Co można kupić w supermarketach Kampali? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.

Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Kampali. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.

Wolne od

  1. V-Soy Original Mleko sojowe 1L: 16,8 zł (16,1 tys. UGX) (V-Soy Original Soya Bean Milk 1L)
  2. Nuvita Westbery Bez cukru 200G: 11,7 zł (11,2 tys. UGX) (Nuvita Westbery Sugar Free 200G)
  3. Mąka kukurydziana Zesta Bezglutenowa 400g: 4,1 zł (3,9 tys. UGX) (Zesta Corn Flour Gluten Free 400G)

Powrót do listy kategorii


Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Kampali.

Bestsellery Owoc Zielenina Napoje gazowane Napoje instant w proszku Woda mineralna Napoje niegazowane Napój na bazie soi Woda gazowana Witamina, sport i energia Drnk Woda Masło Ser Świata Mleko Dairy Uht Jaja Świeża śmietana Świeże mleko Naturalny ser w plasterkach Mleko w proszku Ser topiony Jogurty Składniki do pieczenia Owoce w puszkach i surowe orzechy Warzywa w puszkach Catering Domowej Roboty Zakupiony catering Etniczny Daleki Wschód Etniczny Philipino Etniczny Western Smażone warzywa Mrożone wypieki Oliwki i marynaty Organiczne i bio słone Gotowy do spożycia Organiczne i Bio Słodkie Zupy Cukier Licznik usług rzeźniczych Konserwy rybne Konserwy mięsne Kurczak Ryby i owoce morza Franków Mięso mielone i kulki Plastry mięsa Części mięsne Rolka Mortadelle Mięso doniczkowe Drób Kiełbasy Zboża Makaron Orzechy i nasiona Forsa Impulsów Ryż Pieluchy dla dorosłych Łazienka Det & Rolls Pieluch Zielony dom Kostka mydła Chusteczki higieniczne i chusteczki Ciastka Lody luzem Cukierek Desery schłodzone Chips, Crips & Puffed Wyroby cukiernicze czekoladowe Ciasto suche Guma i krople Lody jednoporcjowe Produkty wiedeńskie Składniki do gotowania Dressingi i octy Sól Sól, i przyprawy Sosy Miód Chleb przemysłowy Konfitura Chleb lokalny Produkty do smarowania Kawa rozpuszczalna Napoje w proszku Kawa palona Herbata Olej spożywczy i ghee Oliwa Odświeżacze powietrza Akcesoria samochodowe Dywaniki, maty i dywaniki Przedmioty jednorazowego użytku Gargage Torba Płaska W / Krawaty Wyroby szklane Artykuły gospodarstwa domowego Kuchenne artykuły jednorazowego użytku Ręczniki kuchenne Naczynia kuchenne Akcesoria dla zwierząt domowych Karma dla zwierząt domowych Oszczędzanie i przechowywanie Naczynia stołowe Czyszczenie i pielęgnacja tkanin Zmywanie naczyń M/Cel Sprzątanie domu Specyficzne sprzątanie domu Gąbki i tkaniny Płyn detergentowy i tabletki Proszek detergentowy Pielęgnacja tkanin Zmiękczania Movit Pielęgnacja twarzy i ciała Kosmetyka Bio Bawełna Pielęgnacja stóp Makijaż Akcesoria do makijażu Manicure i pedicure Acc Pielęgnacja mężczyzn Żel pod prysznic i kąpiel Pielęgnacja skóry Produkty do pielęgnacji przeciwsłonecznej Mężczyźni Deo Perfumy dla mężczyzn Kobieta Deo Perfumy dla kobiet Higiena kobiet Depliatory kobiet Moviit Pielęgnacja włosów Akcesoria do włosów Koloryzacja włosów Utrwalanie włosów Leczenie włosów Szampon i odżywki Planowanie rodziny Wolne od Para Farmaceutyki Żywność dla niemowląt Przybory toaletowe dla dzieci Chusteczki i detergenty dla niemowląt Zielone i naturalne dziecko Piękno dzieci Zabawki Unisex Sporty wodne Rysowanie Stationnary Notebooki Artykuły biurowe i archiwizacyjne Materiały szkolne Sprzęt do pisania Baterie Pielęgnacja odzieży Żarówki elektryczne Artykuły elektryczne w domu

Woda mineralna

  1. Woda mineralna Rwenzori Ml: 2 zł (1,9 tys. UGX) (Rwenzori Mineral Water Ml)
  2. Woda pitna Vio 1.5L: 1,2 zł (1,16 tys. UGX) (Vio Drinking Water 1.5L)

ceny Woda mineralna (2) >>

Powrót do listy kategorii

Masło

  1. Lato Masło Mleczne Solone 250g: 7,7 zł (7,4 tys. UGX) (Lato Milk Butter Salted 250G)
  2. Lato Masło Mleczne Niesolone 250G: 7,7 zł (7,4 tys. UGX) (Lato Milk Butter Unsalted 250G)
  3. Masło Jesa Niesolone 250G: 9,4 zł (9 tys. UGX) (Jesa Butter Unsalted 250G)
  4. Świeże masło mleczne solone 250g: 6,2 zł (5,9 tys. UGX) (Fresh Dairy Butter Salted 250G)

ceny Masło (7) >>

Powrót do listy kategorii

Owoce w puszkach i surowe orzechy

  1. Naturalli Czarne Rodzynki 100G: 10 zł (9,6 tys. UGX) (Naturalli Black Raisins 100G)
  2. Naturalli Żurawina pokrojona w kostkę 100g: 18,4 zł (17,6 tys. UGX) (Naturalli Diced Cranberries 100G)
  3. Maghadi Daty 500G: 7,4 zł (7,1 tys. UGX) (Maghadi Dates 500G)
  4. Barari Premium Daty 500G: 8,4 zł (8 tys. UGX) (Barari Premium Dates 500G)

ceny Owoce w puszkach i surowe orzechy (4) >>

Powrót do listy kategorii

Organiczne i Bio Słodkie

  1. Słodka melasa Light 500G: 5,7 zł (5,5 tys. UGX) (Sweet Molasses Light 500G)
  2. Miód amerykański bez cukru 400: 28 zł (27,2 tys. UGX) (American Green Sugar Free Honey 400)
  3. Miód Naturaly 1L: 28 zł (26,6 tys. UGX) (Naturaly Honey 1L)

ceny Organiczne i Bio Słodkie (3) >>

Powrót do listy kategorii

Części mięsne

  1. Napierśnik Ugachick 500g: 11,5 zł (11 tys. UGX) (Ugachick Breast Plate 500G)
  2. Ugachick Podudzie Cała Płyta 500G: 10,1 zł (9,7 tys. UGX) (Ugachick Drumstick Whole Plate 500G)
  3. Płyta Ugachick Muchomo 1.4-1.69Kg: 26 zł (24,9 tys. UGX) (Ugachick Muchomo Plate 1.4-1.69Kg)
  4. Talerz żołądkowy Ugachick 500G: 10,3 zł (9,9 tys. UGX) (Ugachick Gizzard Plate 500G)

ceny Części mięsne (9) >>

Powrót do listy kategorii

Desery schłodzone

  1. Carrefour Kompot jabłkowo-bananowy 4X100G: 46 zł (43,7 tys. UGX) (Carrefour Apple Banana Compote 4X100G)
  2. Carrefour Jabłko Mango Pasja Comp4X100G: 19,6 zł (18,8 tys. UGX) (Carrefour Apple Mango Passion Comp4X100G)

ceny Desery schłodzone (2) >>

Powrót do listy kategorii

Chips, Crips & Puffed

  1. Weetabix Owoce i błonnik 500G: 24 zł (23 tys. UGX) (Weetabix Fruit & Fibre 500G)
  2. Krackles Sól i ocet Crips 30G: 1,9 zł (1,8 tys. UGX) (Krackles Salt & Vinegar Crips 30G)
  3. Krackles Toons Bbq 30G: 1,8 zł (1,7 tys. UGX)
  4. Krackles doskonale solony 150G: 9,1 zł (8,7 tys. UGX) (Krackles Perfectly Salted 150G)

ceny Chips, Crips & Puffed (80) >>

Powrót do listy kategorii

Chleb przemysłowy

  1. Chefette Catering Brązowy Bre500G: 3,9 zł (3,7 tys. UGX) (Chefette Catering Brown Bre500G)
  2. Chefette Catering Chleb solny 1Kg: 5,9 zł (5,6 tys. UGX) (Chefette Catering Salt Bread 1Kg)
  3. Chefette Catering Słodkie Bułeczki 12Szt: 4,3 zł (4,1 tys. UGX) (Chefette Catering Sweet Buns 12Pcs)
  4. Chleb z owocami Jonisa g: 5,9 zł (5,6 tys. UGX) (Jonisa Fruit Bread G)

ceny Chleb przemysłowy (10) >>

Powrót do listy kategorii

Pielęgnacja stóp

  1. Klapki Umoja Rozmiar Para: 5,2 zł (5 tys. UGX) (Umoja Flip Flops Size Pair)

ceny Pielęgnacja stóp (1) >>

Powrót do listy kategorii

Szampon i odżywki

  1. Szampon Sionse Normal Hair 700Ml: 15,6 zł (14,9 tys. UGX) (Sionse Shampoo Normal Hair 700Ml)
  2. Głowy i Ramiona Classic 400Ml: 15,7 zł (15 tys. UGX) (Heads & Shoulders Classic 400Ml)
  3. Mentol do głów i ramion 400ml: 15,7 zł (15 tys. UGX) (Heads & Shoulders Menthol 400Ml)
  4. Szampon Comfort Love Coconut 750Ml: 16,3 zł (15,6 tys. UGX) (Comfort Love Shampoo Coconut 750Ml)

ceny Szampon i odżywki (18) >>

Powrót do listy kategorii

Przybory toaletowe dla dzieci

  1. J&J Johnson'Sg Mydło dla dzieci 100g: 3,7 zł (3,5 tys. UGX) (J&J Johnson'Sg Baby Soap 100G)
  2. J & J Johnson'Sg Baby Lotion Soap100G: 3,7 zł (3,5 tys. UGX) (J&J Johnson'Sg Baby Lotion Soap100G)
  3. J&J Johnson'Sg Mydło olejowe dla dzieci 100g: 3,7 zł (3,5 tys. UGX) (J&J Johnson'Sg Baby Oil Soap 100G)
  4. Comfort Love Baby Shamp Honey 300Ml: 11,3 zł (10,8 tys. UGX)

ceny Przybory toaletowe dla dzieci (24) >>

Powrót do listy kategorii

Zielone i naturalne dziecko

  1. 7Days Maxi Day Płaci 250Mm: 3,2 zł (3,1 tys. UGX) (7Days Maxi Day Pays 250Mm)

ceny Zielone i naturalne dziecko (1) >>

Powrót do listy kategorii

Sporty wodne

  1. Karty do gry: 4,2 zł (4 tys. UGX) (Playing Cards)

ceny Sporty wodne (1) >>

Powrót do listy kategorii

Jakie różnią się ceny w miastach w Ugandzie? Zobacz tu: Ceny w miastach w Ugandzie

Ceny: Kampala   Entebbe   Mbarara   Jinja   Lira   Fort Portal   Iganga   Mbale   Mityana   Njeru  

Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Ugandzie: Kampala  


Ceny pizzy w Ugandzie: Kampala  

Ceny KFC w Ugandzie: Kampala  

Waluta w Ugandzie: szyling ugandyjski (UGX). Za 10 złotych dostaniesz 9,57 tysiąca szylingów ugandyjskich. Za 100 złotych dostaniesz 95,7 tysiąca szylingów ugandyjskich. A w drugę stronę: Za 100 szylingów ugandyjskich dostaniesz 0,104 złotego.