Ceny w Mestre

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Mestre? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Mestre.

Mestre zmiany cen hikersbay.com
Mestre Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Mestre? Czy koszty życia w Mestre są wyższe od tych w Polsce? Mestre - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Mestre: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 10 godzin temu)

Waluta w Włoszech: euro (EUR €). Za 10 złotych dostaniesz 2,34 euro. Za 100 złotych dostaniesz 23,4 euro. A w drugę stronę: Za 10 euro dostaniesz 42,7 złotego.


Biorąc pod uwagę różne kategorie kosztów oraz cen, to po zsumowaniu wydatków wychodzi, że trzeba wydać więcej w Mestre niż w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 41%. W restauracjach będzie drożej o 69%. A w przypadku kosztów życia w Mestre to są one niższe od kosztów w Polsce o około 13%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 15%.

Czy hotele są drogie w Mestre? Ile zapłacimy za pokój w Mestre?

Średni koszt noclegu w Mestre to 257 zł (60 €). Jeśli szukasz czegoś najtańszego na noc to w tanim jednogwiazdkowym hotelu zapłacisz około: 115 zł (27 €) , a jeśli lubisz hostele to tam przenocujesz za: 65 zł (15,2 €). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Mestre 216 zł (51 €). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 262 zł (61 €) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Mestre za mniej więcej 328 zł (77 €)


Czy w sklepach jest drogo w Mestre? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Mestre? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Mestre, takich jak: pomarańcze, cebula, zagraniczne piwo, banany lub woda butelkowana (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Mestre? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Mestre? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Mestre? Czy jedzenie na mieście w Mestre jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 64 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 43 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 299 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 43 złote (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 12 złotych.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Mestre, m.in: pomarańcze, cebula, zagraniczne piwo, banany lub woda butelkowana


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Mestre w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: San Marino, Chorwacji, Bośni I Hercegowinie, Słowenii i Albanii.

Jedzenie

Aktualne zestawienie: ceny jedzenia w Mestre

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Mestre

Rozrywka

Aktualne zestawienie: koszty rozrywki w Mestre

Mestre - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 832 zł (544 zł - 1,07 tys. zł)

opłaty

832 zł (544 zł - 1,07 tys. zł)
20% mniej niż w Polsce

cena internet 113 zł (85 zł - 128 zł)

internet

113 zł (85 zł - 128 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 284 zł (171 zł - 384 zł)

spodnie jeansy

284 zł (171 zł - 384 zł)
16% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 8,04 tys. zł

zarobki średnio

8,04 tys. zł
o połowę więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 3,33 tys. zł (2,82 tys. zł - 3,84 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

3,33 tys. zł (2,82 tys. zł - 3,84 tys. zł)
1.4% mniej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 4,82 tys. zł (3,24 tys. zł - 6,4 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

4,82 tys. zł (3,24 tys. zł - 6,4 tys. zł)
9.3% więcej niż w Polsce

cena chleb 9,2 zł (5,3 zł - 12,8 zł)

chleb

9,2 zł (5,3 zł - 12,8 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena ser 49 zł (38 zł - 64 zł)

ser

49 zł (38 zł - 64 zł)
40% więcej niż w Polsce

cena ryż 9,4 zł (5,8 zł - 12,8 zł)

ryż

9,4 zł (5,8 zł - 12,8 zł)
66% więcej niż w Polsce

cena pomidory 11,5 zł (3,4 zł - 17,1 zł)

pomidory

11,5 zł (3,4 zł - 17,1 zł)
9.1% więcej niż w Polsce

cena banany 7 zł (4,3 zł - 8,5 zł)

banany

7 zł (4,3 zł - 8,5 zł)
12% więcej niż w Polsce

cena wino 26 zł (15,4 zł - 34 zł)

wino

26 zł (15,4 zł - 34 zł)
2.4% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 64 zł (51 zł - 85 zł)

tania restauracja

64 zł (51 zł - 85 zł)
83% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 21 zł (21 zł - 26 zł)

lokalne piwo

21 zł (21 zł - 26 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena kawa 7 zł (5,1 zł - 8,5 zł)

kawa

7 zł (5,1 zł - 8,5 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena butelka wody 6,1 zł (4,3 zł - 7,7 zł)

butelka wody

6,1 zł (4,3 zł - 7,7 zł)
4.9% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 43 zł (34 zł - 51 zł)

mac burger king lub podobny bar

43 zł (34 zł - 51 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 12 zł (8,5 zł - 14,9 zł)

cola pepsi sprite mirinda

12 zł (8,5 zł - 14,9 zł)
64% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Mestre

  1. Mleko 1 litr 5,8 zł (1,4 €)
  2. Chleb pół kilo 9,2 zł (2,2 €)
  3. Jaja 12 sztuk 13,3 zł (3,1 €)
  4. Kilo sera 49 zł (11,4 €)
  5. Woda butelka półtora litra 2 zł (0,46 €)
  6. Butelka wina (średnia półka) 26 zł (6 €)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 5,8 zł (1,4 €)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 7,8 zł (1,8 €)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 26 zł (6 €)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 43 zł (10 €)
  11. Jabłka (1kg) 8,5 zł (2 €)
  12. Pomarańcze (1kg) 8,4 zł (2 €)
  13. Ziemniaki (1kg) 5,5 zł (1,3 €)
  14. Sałata (1 główka) 6,1 zł (1,4 €)
  15. Kilo białego ryżu 9,4 zł (2,2 €)
  16. Pomidory (1kg) 11,5 zł (2,7 €)
  17. Banany (1kg) 7 zł (1,7 €)
  18. Cebula (1kg) 5,3 zł (1,3 €)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 67 zł (15,8 €)

ceny w restauracjach w Mestre

  1. Posiłek w taniej restauracji 64 zł (15 €)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 299 zł (70 €)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 43 zł (10 €)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 21 zł (5 €)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 21 zł (5 €)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 12 zł (2,8 €)
  7. Woda (0,33l butelka) 6,1 zł (1,4 €)
  8. Kawa cappuccino 7 zł (1,6 €)

koszty życia w Mestre

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 6,4 zł (1,5 €)
  2. Karnet miesięczny (standardowa cena) 158 zł (37 €)
  3. Benzyna (1 litr) 7,7 zł (1,8 €)
  4. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 107 tys. zł (25 tys. €)
  5. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 3,33 tys. zł (780 €)
  6. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 2,74 tys. zł (643 €)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 5,79 tys. zł (1,36 tys. €)
  8. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 4,82 tys. zł (1,13 tys. €)
  9. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 832 zł (195 €)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 113 zł (26 €)
  11. numb_34 54 zł (12,7 €)
  12. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 284 zł (67 €)
  13. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 149 zł (35 €)
  14. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 390 zł (91 €)
  15. 1 para męskich skórzanych butów 452 zł (106 €)
  16. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 112 tys. zł (26,3 tys. €)
  17. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 1,96 tys. zł (460 €)
  18. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 7,26 tys. zł (1,7 tys. €)
  19. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 17,1 tys. zł (4 tys. €)
  20. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 5,98 tys. zł (1,4 tys. €)
  21. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 8,04 tys. zł (1,88 tys. €)
  22. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 4.9%
  23. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 23 zł (5,3 €)
  24. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,5 zł (1,3 €)
  25. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 140 zł (33 €)

koszty rozrywki w Mestre

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 149 zł (35 €)
  2. Wynajem kortu do tenisa (1 godzina w Weekend) 77 zł (18 €)
  3. Kino pojedynczy bilet 43 zł (10 €)

Jakie różnią się ceny w miastach w Włoszech? Jakie są ceny i koszty na wyspach należących do Włoch? Zobacz tu: Ceny na wyspach oraz w miastach w Włoszech

Ceny: Sardynia   Sycylia   Ischia   Elba   Capri   Mestre   Bolonia   Brescia   Cagliari   Katania   Florencja   Genua   Latina   Livorno   Mesyna  

Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Włoszech: Bolonia   Florencja   Mediolan   Neapol   Rzym   Turyn   Wenecja   Werona  


Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Włoszech można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.

Ceny McDonalds w Włoszech: Bolonia   Florencja   Mediolan   Neapol   Rzym   Turyn   Wenecja   Werona  

Ceny pizzy w Włoszech: Bolonia   Florencja   Mediolan   Neapol   Rzym   Turyn   Wenecja   Werona  

Ceny KFC w Włoszech: Bolonia   Turyn   Wenecja   Werona  

Ceny Burger King w Włoszech: Bolonia   Florencja   Mediolan   Neapol   Rzym   Turyn   Wenecja   Werona  

Koszty utrzymania w Włoszech: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Włoszech z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

butelka wody

6,1 zł (4,3 zł - 7,7 zł)
4,9% więcej niż w Polsce

ryż

9,4 zł (5,8 zł - 12,8 zł)
66% więcej niż w Polsce

banany

7 zł (4,3 zł - 8,5 zł)
12% więcej niż w Polsce

wynajem dużego mieszkania poza centrum

4,82 tys. zł (3,24 tys. zł - 6,4 tys. zł)
9,3% więcej niż w Polsce

kawa

7 zł (5,1 zł - 8,5 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

chleb

9,2 zł (5,3 zł - 12,8 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

Ceny na wyspach