Ceny w Ordino

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Ordino? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Ordino.

Ordino zmiany cen hikersbay.com
Ordino Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Ordino - ile zapłacimy w marketach? Ordino - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Ordino - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Ordino: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 22 godziny temu)

Waluta w Andorze: euro (EUR €). Za 10 złotych dostaniesz 2,33 euro. Za 100 złotych dostaniesz 23,3 euro. A w drugę stronę: Za 10 euro dostaniesz 42,8 złotego.


Czy hotele są drogie w Ordino? Ile zapłacimy za pokój w Ordino?

Uśredniony koszt noclegu w Ordino to 325 zł (76 €). Jeśli szukasz czegoś najtańszego na noc to w tanim jednogwiazdkowym hotelu zapłacisz około: 238 zł (55 €) , a jeśli lubisz hostele to tam przenocujesz za: 73 zł (17 €). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Ordino to mniej więcej 288 zł (67 €). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 309 zł (72 €) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Ordino za mniej więcej 413 zł (96 €) Nocleg w hotelu 5 gwiazdkowym to wydatek średnio: 494 zł (115 €)


Czy w sklepach jest drogo w Ordino? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Ordino? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Ordino, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Ordino? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Ordino? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Ordino? Czy jedzenie na mieście w Ordino jest droższe niż w Polsce?A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Ordino w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Hiszpanii, Francji, Szwajcarii, Liechtensteinie i Luksemburgu.

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Ordino

Ordino - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena zarobki średnio 9,21 tys. zł

zarobki średnio

9,21 tys. zł
72% więcej niż w Polsce

koszty życia w Ordino

  1. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 9,21 tys. zł (2,15 tys. €)

Jakie różnią się ceny w miastach w Andorze? Zobacz tu: Ceny w miastach w Andorze

Ceny: Les Escaldes   Andorra la Vella   La Massana   Canillo   Sant Julia de Loria   Encamp   Ordino  

Koszty utrzymania w Andorze: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Andorze z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie: