Ceny w Bogande

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Bogande? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Bogande.

Bogande zmiany cen hikersbay.com
Bogande Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Bogande - ile zapłacimy w marketach? Bogande - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Bogande - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Bogande: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 10 godzin temu)

Waluta w Burkina Faso: frank CFA (XOF CFA). Za 10 złotych dostaniesz 1,54 tysiąca franków CFA. Za 100 złotych dostaniesz 15,4 tysiąca franków CFA. A w drugę stronę: Za 100 franków CFA dostaniesz 0,65 złotego.


Czy w sklepach jest drogo w Bogande? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Bogande? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Bogande, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: 5 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Bogande? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Bogande? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Bogande? Czy jedzenie na mieście w Bogande jest droższe niż w Polsce?A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Bogande w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Mali, Beninie, Wyspach Zielonego Przylądka, Togo i Liberii.

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Bogande

Bogande - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

koszty życia w Bogande

  1. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 33,8 tys. zł (5,2 mln CFA)

Jakie różnią się ceny w miastach w Burkina Faso? Zobacz tu: Ceny w miastach w Burkina Faso

Ceny: Wagadugu   Bousse   Bogande   Boulsa  

Koszty utrzymania w Burkina Faso: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Burkina Faso z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie: