Ceny w Boulsa

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Boulsa? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Boulsa.

Boulsa zmiany cen hikersbay.com
Boulsa Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Boulsa - jakie są ceny w supermarketach? Boulsa - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Boulsa - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Boulsa: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 7 godzin temu)

Waluta w Burkina Faso: frank CFA (XOF CFA). Za 10 złotych dostaniesz 1,54 tysiąca franków CFA. Za 100 złotych dostaniesz 15,4 tysiąca franków CFA. A w drugę stronę: Za 100 franków CFA dostaniesz 0,649 złotego.


Czy w sklepach jest drogo w Boulsa? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Boulsa? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Boulsa, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Boulsa? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Boulsa? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Boulsa? Czy jedzenie na mieście w Boulsa jest droższe niż w Polsce?A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Boulsa będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Mali, Beninie, Wyspach Zielonego Przylądka, Togo i Liberii.

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Boulsa

Boulsa - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena zarobki średnio 2,14 tys. zł

zarobki średnio

2,14 tys. zł
o połowę mniej niż w Polsce

koszty życia w Boulsa

  1. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 2,14 tys. zł (330 tys. CFA)

Jakie różnią się ceny w miastach w Burkina Faso? Zobacz tu: Ceny w miastach w Burkina Faso

Ceny: Wagadugu   Bousse   Bogande   Boulsa  

Koszty utrzymania w Burkina Faso: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Burkina Faso z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

zarobki średnio

2,14 tys. zł
o połowę mniej niż w Polsce