Ceny w Baïbokoum

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Baïbokoum? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Baïbokoum.

Baïbokoum - jakie są ceny w supermarketach? Baïbokoum - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Baïbokoum - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Baïbokoum: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 19 godzin temu)

Waluta w Czadzie: frank CFA BEAC (XAF FCFA). Za 10 złotych dostaniesz 1,52 tysiąca franków CFA BEAC. Za 100 złotych dostaniesz 15,2 tysiąca franków CFA BEAC. A w drugę stronę: Za 100 franków CFA BEAC dostaniesz 0,669 złotego.


Wakacje i wycieczki w Czadu

Czy w sklepach jest drogo w Baïbokoum? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Baïbokoum? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Baïbokoum, takich jak: cebula, woda butelkowana, zagraniczne piwo, papierosy lub pomidory (Ostatnia aktualizacja: przedwczoraj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Baïbokoum? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Baïbokoum? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Baïbokoum? Czy jedzenie na mieście w Baïbokoum jest droższe niż w Polsce?


Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Baïbokoum, m.in: cebula, woda butelkowana, zagraniczne piwo, papierosy lub pomidory


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Baïbokoum będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Republice Środkowoafrykańskiej, Libii, Sudanie, Nigerze i Kamerunie.

Jedzenie

Aktualne zestawienie: ceny jedzenia w Baïbokoum

Baïbokoum - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena ryż 8,8 zł

ryż

8,8 zł
83% więcej niż w Polsce

cena pomidory 8,8 zł

pomidory

8,8 zł
16% mniej niż w Polsce

cena banany 8,8 zł

banany

8,8 zł
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Baïbokoum

 1. Jaja 12 sztuk 4,8 zł (1,2 USD)
 2. Woda butelka półtora litra 4 zł (1 USD)
 3. Jabłka (1kg) 8,8 zł (2,2 USD)
 4. Lokalne piwo (pół litra) 5,7 zł (1,4 USD)
 5. Pomarańcze (1kg) 8,8 zł (2,2 USD)
 6. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 4 zł (1 USD)
 7. Ziemniaki (1kg) 8,8 zł (2,2 USD)
 8. Paczka papierosów (Marlboro) 4 zł (1 USD)
 9. Sałata (1 główka) 4 zł (1 USD)
 10. Kilo białego ryżu 8,8 zł (2,2 USD)
 11. Pomidory (1kg) 8,8 zł (2,2 USD)
 12. Banany (1kg) 8,8 zł (2,2 USD)
 13. Cebula (1kg) 4 zł (1 USD)

Jakie różnią się ceny w miastach w Czadzie? Zobacz tu: Ceny w miastach w Czadzie

Ceny: Bongor   N'Djamena   Bol   Baïbokoum   Benoy  

Koszty utrzymania w Czadzie: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Czadzie z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

banany

0,015 zł
100% mniej niż w Polsce