Ceny w Baïbokoum

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Baïbokoum? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Baïbokoum.

Baïbokoum - jakie są ceny w supermarketach? Baïbokoum - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Baïbokoum - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Baïbokoum: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 9 godzin temu)

Waluta w Czadzie: frank CFA BEAC (XAF FCFA). Za 10 złotych dostaniesz 1,54 tysiąca franków CFA BEAC. Za 100 złotych dostaniesz 15,4 tysiąca franków CFA BEAC. A w drugę stronę: Za 100 franków CFA BEAC dostaniesz 0,648 złotego.


Czy w sklepach jest drogo w Baïbokoum? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Baïbokoum? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Baïbokoum, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Baïbokoum? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Baïbokoum? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Baïbokoum? Czy jedzenie na mieście w Baïbokoum jest droższe niż w Polsce?A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Baïbokoum będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Republice Środkowoafrykańskiej, Libii, Sudanie, Nigerze i Kamerunie.

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Baïbokoum

Baïbokoum - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

koszty życia w Baïbokoum

  1. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 422 tys. zł (108 tys. USD)
  2. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 422 tys. zł (108 tys. USD)

Jakie różnią się ceny w miastach w Czadzie? Zobacz tu: Ceny w miastach w Czadzie

Ceny: N'Djamena   Benoy   Baïbokoum  

Koszty utrzymania w Czadzie: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Czadzie z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie: