Ceny w Benoy

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Benoy? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Benoy.

Benoy - jakie są ceny w supermarketach? Benoy - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Benoy - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Benoy: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 11 godzin temu)

Waluta w Czadzie: frank CFA BEAC (XAF FCFA). Za 10 złotych dostaniesz 1,54 tysiąca franków CFA BEAC. Za 100 złotych dostaniesz 15,4 tysiąca franków CFA BEAC. A w drugę stronę: Za 100 franków CFA BEAC dostaniesz 0,65 złotego.


Czy w sklepach jest drogo w Benoy? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Benoy? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Benoy, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: 5 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Benoy? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Benoy? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Benoy? Czy jedzenie na mieście w Benoy jest droższe niż w Polsce?

Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 0,059 złotego. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 0,33 złotego. A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 0,0098 złotego.


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Benoy będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Republice Środkowoafrykańskiej, Libii, Sudanie, Nigerze i Kamerunie.

Benoy - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena kawa 0,033 zł

kawa

0,033 zł
100% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 0,059 zł

mac burger king lub podobny bar

0,059 zł
100% mniej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 0,0098 zł

cola pepsi sprite mirinda

0,0098 zł
100% mniej niż w Polsce

ceny w restauracjach w Benoy

  1. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 0,33 zł (50 FCFA)
  2. Kawa cappuccino 0,033 zł (5 FCFA)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 0,059 zł (9 FCFA)
  4. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 0,0098 zł (1,5 FCFA)

Jakie różnią się ceny w miastach w Czadzie? Zobacz tu: Ceny w miastach w Czadzie

Ceny: N'Djamena   Benoy   Baïbokoum  

Koszty utrzymania w Czadzie: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Czadzie z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

kawa

0,033 zł
100% mniej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

0,059 zł
100% mniej niż w Polsce