Koszty życia w Rio Dulce (Gwatemali) w 2026 roku

Ostatnia aktualizacja: 5 października 2026

Ceny i koszty życia w Rio Dulce

Ile kosztuje życie w Rio Dulce? Sprawdź ceny obiadu w restauracji, zestawu fast food, cappuccino, pieczywa, wynajmu mieszkania i podstawowych rachunków.

Tani posiłek w restauracji
15,4 zł (13,8 zł - 58 zł)
Zestaw fast food
31 zł (25 zł - 32 zł)
Cappuccino
7,1 zł (6,4 zł - 26 zł)
Bochenek chleba
5,4 zł (5,4 zł - 50 zł)
Podstawowe rachunki (miesięcznie)
87 zł (87 zł - 410 zł)
Gwatemala: wapienny sznur Świątyni I w Tikalu splatający grzebienie mgły dżungli Peteńskiej pod równikowymi kumulusami, smaragdowa mgła wód Jeziora Atitlán u stóp stożków wulkanicznych w stronę bruku z lawy w Antigua oraz baldachim prążkowanych tkanin na targu w Chichicastenango z pyłową mgłą pergaminu kawy z młynów Huehuetenango na zdjęciu nagłówkowym - tło dla rozliczeń stoisk z huipil w quetzalach (GTQ), stempli z przewozów na dachach kolorowych autobusów oraz etykiet ważenia wiśni kawy z mikrolotów.
Rio Dulce

Poniżej aktualne ceny w Rio Dulce.Przewodnik po kraju: Gwatemali - budżety, porady, FAQ.

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Rio Dulce? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Rio Dulce.

Atrakcje i bilety: Gwatemala

Linki partnerskie

Sprawdź dostępne wycieczki, atrakcje i bilety na wybrany termin.

Zobacz wszystkie atrakcje · GetYourGuide Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.

Rio Dulce - ile zapłacimy w marketach? Rio Dulce - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Rio Dulce - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Rio Dulce: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: 6 dni temu)

Waluta w Gwatemali: quetzal gwatemalski (GTQ). Za 10 złotych dostaniesz 19,5 quetzala gwatemalskiego. Za 100 złotych dostaniesz 195 quetzali gwatemalskich. A w drugę stronę: Za 10 quetzali gwatemalskich dostaniesz 5,12 złotego.


Sumując koszty można stwierdzić, że w Rio Dulce jest taniej niż w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 14%. Jedzenie w restauracjach będzie tańsze o 47%. Z kolei koszty życia w Rio Dulce są niższe niż koszty w Polsce o 20%. Za rozrywkę i sport zapłacimy podobną kwotę do tego co zapłacilibyśmy w Polsce

Czy hotele są drogie w Rio Dulce? Ile zapłacimy za pokój w Rio Dulce?

Uśredniony koszt noclegu w Rio Dulce to 109 zł (212 GTQ). W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Rio Dulce za mniej więcej 36 zł (70 GTQ)


Noclegi: Gwatemala

Linki partnerskie

Sprawdź dostępność i ceny na termin swojego wyjazdu.

Zobacz noclegi bez wybierania dat · Booking.com
Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.

Czy w sklepach jest drogo w Rio Dulce? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Rio Dulce? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Rio Dulce, takich jak: papierosy, chleb, jabłka, ser lub pomidory (Ostatnia aktualizacja: 6 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Rio Dulce? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Rio Dulce? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Rio Dulce? Czy jedzenie na mieście w Rio Dulce jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 15,4 złotego. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 31 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 86 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 26 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 3,7 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Rio Dulce, m.in: papierosy, chleb, jabłka, ser lub pomidory


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Rio Dulce w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Salwadorze, Belize, Hondurasie, Nikaragui i Kostaryce.



Rio Dulce - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 87 zł (87 zł - 410 zł)

opłaty

87 zł (87 zł - 410 zł)
92% mniej niż w Polsce

cena internet 227 zł (146 zł - 470 zł)

internet

227 zł (146 zł - 470 zł)
240% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 190 zł (106 zł - 253 zł)

spodnie jeansy

190 zł (106 zł - 253 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 874 zł

zarobki średnio

874 zł
86% mniej niż w Polsce

cena chleb 5,4 zł (5,4 zł - 50 zł)

chleb

5,4 zł (5,4 zł - 50 zł)
5.4% więcej niż w Polsce

cena ser 31 zł (12,7 zł - 46 zł)

ser

31 zł (12,7 zł - 46 zł)
9.3% mniej niż w Polsce

cena ryż 5,9 zł (5,9 zł - 24 zł)

ryż

5,9 zł (5,9 zł - 24 zł)
4.7% więcej niż w Polsce

cena pomidory 5,5 zł (3,3 zł - 11 zł)

pomidory

5,5 zł (3,3 zł - 11 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena banany 4,4 zł (4,4 zł - 23 zł)

banany

4,4 zł (4,4 zł - 23 zł)
32% mniej niż w Polsce

cena wino 36 zł (21 zł - 53 zł)

wino

36 zł (21 zł - 53 zł)
38% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 15,4 zł (13,8 zł - 58 zł)

tania restauracja

15,4 zł (13,8 zł - 58 zł)
62% mniej niż w Polsce

cena lepsza restauracja dla pary 86 zł (86 zł - 399 zł)

lepsza restauracja dla pary

86 zł (86 zł - 399 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena lokalne piwo 12,8 zł (6,4 zł - 22 zł)

lokalne piwo

12,8 zł (6,4 zł - 22 zł)
15% mniej niż w Polsce

cena piwo z importu 12,3 zł (12,3 zł - 41 zł)

piwo z importu

12,3 zł (12,3 zł - 41 zł)
18% mniej niż w Polsce

cena kawa 7,1 zł (6,4 zł - 26 zł)

kawa

7,1 zł (6,4 zł - 26 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena butelka wody 3 zł (2,8 zł - 10,5 zł)

butelka wody

3 zł (2,8 zł - 10,5 zł)
60% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 31 zł (25 zł - 32 zł)

mac burger king lub podobny bar

31 zł (25 zł - 32 zł)
10% mniej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 3,7 zł (3,7 zł - 18,3 zł)

cola pepsi sprite mirinda

3,7 zł (3,7 zł - 18,3 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Rio Dulce

  1. Mleko 1 litr 8,8 zł (17,1 GTQ)
  2. Chleb pół kilo 5,4 zł (10,5 GTQ)
  3. Jaja 12 sztuk 8,8 zł (17,1 GTQ)
  4. Kilo sera 31 zł (61 GTQ)
  5. Woda butelka półtora litra 4,3 zł (8,4 GTQ)
  6. Butelka wina (średnia półka) 36 zł (70 GTQ)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 8,5 zł (16,6 GTQ)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 11,7 zł (23 GTQ)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 15,4 zł (30 GTQ)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 40 zł (78 GTQ)
  11. Jabłka (1kg) 16 zł (31 GTQ)
  12. Pomarańcze (1kg) 6,4 zł (12,6 GTQ)
  13. Ziemniaki (1kg) 5 zł (9,9 GTQ)
  14. Sałata (1 główka) 2,4 zł (4,7 GTQ)
  15. Kilo białego ryżu 5,9 zł (11,5 GTQ)
  16. Pomidory (1kg) 5,5 zł (10,7 GTQ)
  17. Banany (1kg) 4,4 zł (8,5 GTQ)
  18. Cebula (1kg) 5,3 zł (10,4 GTQ)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 49 zł (96 GTQ)

ceny w restauracjach w Rio Dulce

  1. Posiłek w taniej restauracji 15,4 zł (30 GTQ)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 86 zł (167 GTQ)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 31 zł (61 GTQ)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 12,8 zł (25 GTQ)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 12,3 zł (24 GTQ)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 3,7 zł (7,2 GTQ)
  7. Woda (0,33l butelka) 3 zł (5,8 GTQ)
  8. Kawa cappuccino 7,1 zł (13,8 GTQ)

koszty życia w Rio Dulce

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 407 zł (794 GTQ)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 523 zł (1,02 tys. GTQ)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 103 tys. zł (201 tys. GTQ)
  4. Bilet w jedną stronę (lokalny) 2,6 zł (5 GTQ)
  5. Benzyna (1 litr) 5 zł (9,7 GTQ)
  6. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 84,5 tys. zł (165 tys. GTQ)
  7. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 461 zł (900 GTQ)
  8. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 87 zł (170 GTQ)
  9. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 1,44 tys. zł (2,8 tys. GTQ)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 227 zł (444 GTQ)
  11. Abonament komórkowy (miesięczny, połączenia + 10 GB+ danych) 124 zł (242 GTQ)
  12. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 28 tys. zł (54,6 tys. GTQ)
  13. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 874 zł (1,71 tys. GTQ)
  14. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 12%
  15. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 17,1 zł (33 GTQ)
  16. Taxi 1km (taryfa normalna) 4,9 zł (9,5 GTQ)
  17. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 49 zł (96 GTQ)
  18. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 190 zł (370 GTQ)
  19. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 209 zł (408 GTQ)

koszty rozrywki w Rio Dulce

  1. Kino pojedynczy bilet 29 zł (57 GTQ)

Koszty utrzymania w Gwatemali: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Gwatemali z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

pomidory

5,5 zł (3,3 zł - 11 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

tania restauracja

15,4 zł (13,8 zł - 58 zł)
62% mniej niż w Polsce

banany

4,4 zł (4,4 zł - 23 zł)
32% mniej niż w Polsce

internet

227 zł (146 zł - 470 zł)
240% więcej niż w Polsce

opłaty

87 zł (87 zł - 410 zł)
92% mniej niż w Polsce

kawa

7,1 zł (6,4 zł - 26 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

Skąd pochodzą dane o cenach?

ceny-swiat.pl łączy dane o cenach i kosztach życia z HikersBay i Numbeo z cenami z oficjalnych stron sklepów i sieci gastronomicznych, m.in. McDonald's i IKEA, oraz ofertami z Glovo i Wolt.

Źródła zależą od kraju i kategorii. Ceny w lokalu i z dostawą mogą się różnić; znaczenie mają też wielkość porcji, wariant produktu i promocje.