Koszty życia w Zacapa (Gwatemali) w 2026 roku
Ceny i koszty życia w Zacapa
Ile kosztuje życie w Zacapa? Sprawdź ceny obiadu w restauracji, zestawu fast food, cappuccino, pieczywa, wynajmu mieszkania i podstawowych rachunków.
- Tani posiłek w restauracji
- 15,4 zł
- Zestaw fast food
- 33 zł
- Cappuccino
- 12,9 zł
Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Zacapa? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Zacapa.
Atrakcje i bilety: Gwatemala
Sprawdź dostępne wycieczki, atrakcje i bilety na wybrany termin.
Zobacz wszystkie atrakcje · GetYourGuide Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.
Zacapa - ile zapłacimy w marketach?
Zacapa - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce?
Zacapa - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Zacapa:
ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki
(Ostatnia aktualizacja: 8 dni temu)
Waluta w Gwatemali: quetzal gwatemalski (GTQ). Za 10 złotych dostaniesz 19,5 quetzala gwatemalskiego. Za 100 złotych dostaniesz 195 quetzali gwatemalskich. A w drugę stronę: Za 10 quetzali gwatemalskich dostaniesz 5,12 złotego.
Czy hotele są drogie w Zacapa? Ile zapłacimy za pokój w Zacapa?
Uśredniony koszt noclegu w Zacapa to 69 zł (134 GTQ). Jeśli szukamy najlepszych warunków pobytu, to w hotelach 5-gwiazdkowych, które zapewnią zdecydowanie więcej luksusu - powiniśmy się liczyc z wydatkiem w okolicy 127 zł (248 GTQ)
Noclegi: Gwatemala
Sprawdź dostępność i ceny na termin swojego wyjazdu.
Zobacz noclegi bez wybierania dat · Booking.com Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.Czy w sklepach jest drogo w Zacapa? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Zacapa? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Zacapa, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: 8 dni temu)
Czy można tanio stołować się w restauracjach w Zacapa? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Zacapa? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Zacapa? Czy jedzenie na mieście w Zacapa jest droższe niż w Polsce?
Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 15,4 złotego.
Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 33 złote.
A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 114 złotych.
A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 3,7 złotego.
A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Zacapa w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Salwadorze, Belize, Hondurasie, Nikaragui i Kostaryce.
Zacapa - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:
spodnie jeansy
169 zł
o połowę mniej niż w Polsce
tania restauracja
15,4 zł
62% mniej niż w Polsce
lepsza restauracja dla pary
114 zł
40% mniej niż w Polsce
piwo z importu
12,3 zł
18% mniej niż w Polsce
kawa
12,9 zł
9.7% mniej niż w Polsce
butelka wody
3,5 zł
o połowę mniej niż w Polsce
mac burger king lub podobny bar
33 zł
6.8% mniej niż w Polsce
cola pepsi sprite mirinda
3,7 zł
o połowę mniej niż w Polsce
ceny w restauracjach w Zacapa
- Posiłek w taniej restauracji 15,4 zł (30 GTQ)
- 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 114 zł (223 GTQ)
- Kawa cappuccino 12,9 zł (25 GTQ)
- McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 33 zł (64 GTQ)
- Importowane piwo (butelka 0.33 l) 12,3 zł (24 GTQ)
- Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 3,7 zł (7,2 GTQ)
- Woda (0,33l butelka) 3,5 zł (6,8 GTQ)
koszty życia w Zacapa
- 1 para butów do biegania Nike lub podobne 312 zł (610 GTQ)
- 1 para męskich skórzanych butów 323 zł (631 GTQ)
- 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 169 zł (330 GTQ)
- 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 135 zł (264 GTQ)
Jak różnią się ceny w miastach w Gwatemali? Zobacz tu: Ceny w miastach w Gwatemali
Ceny
Ceny McDonald's w Gwatemali
Koszty utrzymania w Gwatemali: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Gwatemali z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.
Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:
Skąd pochodzą dane o cenach?
ceny-swiat.pl łączy dane o cenach i kosztach życia z HikersBay i Numbeo z cenami z oficjalnych stron sklepów i sieci gastronomicznych, m.in. McDonald's i IKEA, oraz ofertami z Glovo i Wolt.
Źródła zależą od kraju i kategorii. Ceny w lokalu i z dostawą mogą się różnić; znaczenie mają też wielkość porcji, wariant produktu i promocje.