Ceny Zdrowe przekąski Teneryfa maj 2025

Co można kupić w supermarketach Teneryfie? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.

Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Teneryfie. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.

Zdrowe przekąski

  1. Snatts Palit Pipes 62gr Grefusa: 7 zł (1,7 €) (Snatts Palit Pipas 62gr Grefusa)

Powrót do listy kategorii


Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Teneryfie.

Bestsellery

  1. Munchitos Sól Super Oszczędność 160gr: 15,7 zł (3,7 €) (Munchitos Sal Super Ahorro 160gr)
  2. Chleb bez skórki 450gr Bimbo: 12,7 zł (3 €) (Pan Sin Corteza 450gr Bimbo)
  3. Cacaolat 1l: 15,3 zł (3,6 €)
  4. Lays Campesinas 160gr: 11,9 zł (2,8 €)

ceny Bestsellery (7) >>

Powrót do listy kategorii

Napój energetyczny

  1. Red Bull Napój energetyczny 25cl: 9,5 zł (2,3 €) (Red Bull Energy Drink 25cl)
  2. Red Bull S a 25cl: 9,5 zł (2,3 €)
  3. Red Bull Maxi 355ml: 11,5 zł (2,7 €)
  4. Monster Green 50cl: 9,8 zł (2,3 €) (Monster Verde 50cl)

ceny Napój energetyczny (10) >>

Powrót do listy kategorii

Wody

  1. Wprowadzony na rynek 1.5l: 6,4 zł (1,5 €) (Lanjaron 1.5l)
  2. Fontanna Świetlna 1,5l Woda Naturalna: 4,2 zł (1 €) (Fuente Liviana 1,5l Agua Natural)
  3. Aquavia S gaz 1,5l: 4,2 zł (1 €) (Aquavia S gas 1,5l)
  4. Naturalna woda mineralna Fonteide 1,5l: 4,2 zł (1 €) (Agua Mineral Natural Fonteide 1,5l)

ceny Wody (7) >>

Powrót do listy kategorii

Pizza

  1. Makaron Carbo. 350gr Tutti.: 17,8 zł (4,2 €) (Tallarines Carbo. 350gr Tutti.)
  2. Risotto Funghi 300 Gr Tutti: 17,8 zł (4,2 €)

ceny Pizza (2) >>

Powrót do listy kategorii

Frytki

  1. Pringles Oryginalny 40gr: 7,9 zł (1,9 €) (Pringles Original 40gr)
  2. Pringles Krem Cebula 40gr: 7,9 zł (1,9 €) (Pringles Cream Onions 40gr)
  3. Pelotazos Cheetos 130gr: 11,2 zł (2,7 €) (Cheetos Pelotazos 130gr)
  4. Robaki 85gr Risi: 7,4 zł (1,8 €) (Gusanitos 85gr Risi)

ceny Frytki (10) >>

Powrót do listy kategorii

Prezerwatywy i środki nawilżające

  1. Durex Play Original 50ml: 49 zł (11,5 €)
  2. Durex Play Truskawka 50ml: 53 zł (12,6 €) (Durex Play Fresa 50ml)
  3. Durex Sens Cont Total 6ud: 27 zł (6,4 €)
  4. Durex Natural Plus Box 6ud: 25 zł (5,8 €)

ceny Prezerwatywy i środki nawilżające (4) >>

Powrót do listy kategorii

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Hiszpanii? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Hiszpanii? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Hiszpanii

Ceny: Majorka   Ibiza   Minorka   Formentera   Gran Canaria   Teneryfa   Fuerteventura   La Gomera   Lanzarote   La Palma   Baleary   Wyspy Kanaryjskie   Kontynentalna Hiszpania   Costa Brava   Costa del Sol   Costa Dorada   Costa de la Luz   Costa Blanca   Costa del Azahar   Centralna Hiszpania   Alicante   Barcelona   Bilbao   Grenada   Las Palmas de Gran Canaria   L'Hospitalet de Llobregat   Madryt   Murcja   Oviedo   Palma De Mallorca  

Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Hiszpanii: Barcelona   Madryt   Majorka   Teneryfa  


Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Hiszpanii można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.

Ceny McDonalds w Hiszpanii: Barcelona   Madryt   Majorka   Teneryfa  

Ceny pizzy w Hiszpanii: Barcelona   Madryt   Majorka   Teneryfa  

Ceny KFC w Hiszpanii: Barcelona   Madryt   Majorka   Teneryfa  

Waluta w Hiszpanii: euro (EUR €). Za 10 złotych dostaniesz 2,36 euro. Za 100 złotych dostaniesz 23,6 euro. A w drugę stronę: Za 10 euro dostaniesz 42,4 złotego.