Ceny w Villalba de Guardo

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Villalba de Guardo? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Villalba de Guardo.

Villalba de Guardo - jakie są ceny w supermarketach? Villalba de Guardo - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Villalba de Guardo - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Villalba de Guardo: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 17 godzin temu)

Waluta w Hiszpanii: euro (EUR €). Za 10 złotych dostaniesz 2,33 euro. Za 100 złotych dostaniesz 23,3 euro. A w drugę stronę: Za 10 euro dostaniesz 42,9 złotego.


Sumując różne wydatki, można stwierdzić, że ogólnie jest drożej w Villalba de Guardo niż w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 30%. W restauracjach będzie drożej o 45%. Z kolei koszt życia i opłaty w Villalba de Guardo są podobne do wydatków jakie ponosimy w Polsce. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 22%.

Czy hotele są drogie w Villalba de Guardo? Ile zapłacimy za pokój w Villalba de Guardo?

Średnia cena noclegu w Villalba de Guardo wynosi 196 zł (46 €). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Villalba de Guardo 186 zł (43 €). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 205 zł (48 €)


Czy w sklepach jest drogo w Villalba de Guardo? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Villalba de Guardo? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Villalba de Guardo, takich jak: pierś z kurczaka, sałata, wino, ziemniaki lub mleko (Ostatnia aktualizacja: wczoraj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Villalba de Guardo? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Villalba de Guardo? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Villalba de Guardo? Czy jedzenie na mieście w Villalba de Guardo jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 60 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 39 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 257 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 26 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 10 złotych.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Villalba de Guardo, m.in: pierś z kurczaka, sałata, wino, ziemniaki lub mleko


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Villalba de Guardo będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Andorze, Francji, Włoszech, Szwajcarii i San Marino.

Villalba de Guardo - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 617 zł (429 zł - 772 zł)

opłaty

617 zł (429 zł - 772 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 144 zł (129 zł - 171 zł)

internet

144 zł (129 zł - 171 zł)
140% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 390 zł (257 zł - 471 zł)

spodnie jeansy

390 zł (257 zł - 471 zł)
15% więcej niż w Polsce

cena zarobki średnio 7,72 tys. zł

zarobki średnio

7,72 tys. zł
o połowę więcej niż w Polsce

cena chleb 5,5 zł (4 zł - 7,1 zł)

chleb

5,5 zł (4 zł - 7,1 zł)
16% więcej niż w Polsce

cena ser 58 zł (43 zł - 94 zł)

ser

58 zł (43 zł - 94 zł)
68% więcej niż w Polsce

cena ryż 5,8 zł (4,3 zł - 7,7 zł)

ryż

5,8 zł (4,3 zł - 7,7 zł)
1.5% więcej niż w Polsce

cena pomidory 10,2 zł (6,4 zł - 17,1 zł)

pomidory

10,2 zł (6,4 zł - 17,1 zł)
3.9% mniej niż w Polsce

cena banany 7,6 zł (5,1 zł - 10,7 zł)

banany

7,6 zł (5,1 zł - 10,7 zł)
22% więcej niż w Polsce

cena wino 23 zł (17,1 zł - 34 zł)

wino

23 zł (17,1 zł - 34 zł)
6.1% mniej niż w Polsce

cena tania restauracja 60 zł (51 zł - 64 zł)

tania restauracja

60 zł (51 zł - 64 zł)
71% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 12,9 zł (9,4 zł - 21 zł)

lokalne piwo

12,9 zł (9,4 zł - 21 zł)
8.2% mniej niż w Polsce

cena kawa 7,5 zł (6,4 zł - 11,1 zł)

kawa

7,5 zł (6,4 zł - 11,1 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena butelka wody 7,6 zł (6,4 zł - 8,6 zł)

butelka wody

7,6 zł (6,4 zł - 8,6 zł)
32% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 39 zł (34 zł - 43 zł)

mac burger king lub podobny bar

39 zł (34 zł - 43 zł)
29% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 10 zł (8,6 zł - 12 zł)

cola pepsi sprite mirinda

10 zł (8,6 zł - 12 zł)
37% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Villalba de Guardo

  1. Mleko 1 litr 4,8 zł (1,1 €)
  2. Chleb pół kilo 5,5 zł (1,3 €)
  3. Jaja 12 sztuk 11,7 zł (2,7 €)
  4. Kilo sera 58 zł (13,6 €)
  5. Woda butelka półtora litra 3,7 zł (0,87 €)
  6. Butelka wina (średnia półka) 23 zł (5,5 €)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 4,5 zł (1 €)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 7,4 zł (1,7 €)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 22 zł (5,1 €)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 36 zł (8,4 €)
  11. Jabłka (1kg) 8,5 zł (2 €)
  12. Pomarańcze (1kg) 6,6 zł (1,6 €)
  13. Ziemniaki (1kg) 4,9 zł (1,1 €)
  14. Sałata (1 główka) 4,7 zł (1,1 €)
  15. Kilo białego ryżu 5,8 zł (1,3 €)
  16. Pomidory (1kg) 10,2 zł (2,4 €)
  17. Banany (1kg) 7,6 zł (1,8 €)
  18. Cebula (1kg) 6,9 zł (1,6 €)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 61 zł (14,2 €)

ceny w restauracjach w Villalba de Guardo

  1. Posiłek w taniej restauracji 60 zł (14 €)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 257 zł (60 €)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 39 zł (9 €)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 12,9 zł (3 €)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 13,9 zł (3,3 €)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 10 zł (2,3 €)
  7. Woda (0,33l butelka) 7,6 zł (1,8 €)
  8. Kawa cappuccino 7,5 zł (1,7 €)

koszty życia w Villalba de Guardo

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 300 zł (70 €)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 493 zł (115 €)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 110 tys. zł (25,8 tys. €)
  4. Benzyna (1 litr) 7 zł (1,6 €)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 120 tys. zł (28 tys. €)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 617 zł (144 €)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 2,04 tys. zł (475 €)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 144 zł (34 €)
  9. numb_34 83 zł (19,4 €)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 33,2 tys. zł (7,75 tys. €)
  11. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 7,72 tys. zł (1,8 tys. €)
  12. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 3.4%
  13. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 20 zł (4,7 €)
  14. Taxi 1km (taryfa normalna) 3,9 zł (0,9 €)
  15. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 124 zł (29 €)
  16. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 390 zł (91 €)
  17. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 135 zł (31 €)

koszty rozrywki w Villalba de Guardo

  1. Kino pojedynczy bilet 34 zł (8 €)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Hiszpanii? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Hiszpanii? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Hiszpanii

Ceny: Majorka   Ibiza   Minorka   Formentera   Gran Canaria   Teneryfa   Fuerteventura   La Gomera   Lanzarote   La Palma   Baleary   Wyspy Kanaryjskie   Kontynentalna Hiszpania   Costa Brava   Costa del Sol   Costa Dorada   Costa de la Luz   Costa Blanca   Costa del Azahar   Centralna Hiszpania   Alicante   Barcelona   Bilbao   Grenada   Las Palmas de Gran Canaria   L'Hospitalet de Llobregat   Madryt   Murcja   Oviedo   Palma De Mallorca  

Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Hiszpanii: Barcelona   Madryt   Majorka   Teneryfa  


Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Hiszpanii można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.

Ceny McDonalds w Hiszpanii: Barcelona   Madryt   Majorka   Teneryfa  

Ceny pizzy w Hiszpanii: Barcelona   Madryt   Majorka   Teneryfa  

Ceny KFC w Hiszpanii: Barcelona   Madryt   Majorka   Teneryfa  

Koszty utrzymania w Hiszpanii: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Hiszpanii z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

cola pepsi sprite mirinda

10 zł (8,6 zł - 12 zł)
37% więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

390 zł (257 zł - 471 zł)
15% więcej niż w Polsce

ser

58 zł (43 zł - 94 zł)
68% więcej niż w Polsce

wino

23 zł (17,1 zł - 34 zł)
6,1% mniej niż w Polsce

ryż

5,8 zł (4,3 zł - 7,7 zł)
1,5% więcej niż w Polsce

internet

144 zł (129 zł - 171 zł)
140% więcej niż w Polsce