Ceny w Nagano

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Nagano? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Nagano.

Nagano zmiany cen hikersbay.com
Nagano Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Nagano - jakie są ceny w supermarketach? Nagano - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Nagano - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Nagano: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 14 godzin temu)

Waluta w Japonii: jen japoński (JPY). Za 10 złotych dostaniesz 379 jenów japońskich. Za 100 złotych dostaniesz 3,79 tysiąca jenów japońskich. A w drugę stronę: Za 100 jenów japońskich dostaniesz 2,64 złotego.


Biorąc pod uwagę różne kategorie kosztów oraz cen, to po zsumowaniu wydatków wychodzi, że trzeba wydać więcej w Nagano niż w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 100%. Stołowanie się w restauracjach i barach będzie tańsze o 31%. A w przypadku kosztów życia w Nagano to są one niższe od kosztów w Polsce o około 29%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 42%.

Czy hotele są drogie w Nagano? Ile zapłacimy za pokój w Nagano?

Średnia cena noclegu w Nagano wynosi 202 zł (7,63 tys. JPY). Jeśli szukasz czegoś najtańszego na noc to w tanim jednogwiazdkowym hotelu zapłacisz około: 110 zł (4,16 tys. JPY) , a jeśli lubisz hostele to tam przenocujesz za: 122 zł (4,63 tys. JPY). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Nagano 175 zł (6,64 tys. JPY). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 230 zł (8,72 tys. JPY) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Nagano za mniej więcej 277 zł (10,5 tys. JPY) Jeśli możemy sobie pozwolić na więcej luksusu to w przypadku hoteli z 5 gwiazdkami zapłacimy w nich za pokój mniej więcej 342 zł (13 tys. JPY)


Czy w sklepach jest drogo w Nagano? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Nagano? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Nagano, takich jak: banany, pomidory, chleb, ziemniaki lub sałata (Ostatnia aktualizacja: wczoraj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Nagano? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Nagano? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Nagano? Czy jedzenie na mieście w Nagano jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 32 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 15,2 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Nagano, m.in: banany, pomidory, chleb, ziemniaki lub sałata


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Nagano będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Korei Południowej, Korei Północnej, Tajwanie, Marianach Północnych i Guam.

Jedzenie

Aktualne zestawienie: ceny jedzenia w Nagano

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Nagano

Rozrywka

Aktualne zestawienie: koszty rozrywki w Nagano

Nagano - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 898 zł

opłaty

898 zł
14% mniej niż w Polsce

cena internet 92 zł

internet

92 zł
o połowę więcej niż w Polsce

cena zarobki średnio 6,6 tys. zł

zarobki średnio

6,6 tys. zł
23% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 1,85 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

1,85 tys. zł
o połowę mniej niż w Polsce

cena chleb 4,8 zł

chleb

4,8 zł
Bardzo podobnie jak w Polsce

cena ryż 13,2 zł

ryż

13,2 zł
130% więcej niż w Polsce

cena pomidory 18,5 zł

pomidory

18,5 zł
75% więcej niż w Polsce

cena banany 15,8 zł

banany

15,8 zł
150% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 32 zł

tania restauracja

32 zł
9.4% mniej niż w Polsce

cena butelka wody 2,4 zł

butelka wody

2,4 zł
o połowę mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 15,2 zł (13,2 zł - 17,2 zł)

mac burger king lub podobny bar

15,2 zł (13,2 zł - 17,2 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Nagano

  1. Mleko 1 litr 4,9 zł (185 JPY)
  2. Chleb pół kilo 4,8 zł (180 JPY)
  3. Woda butelka półtora litra 2,6 zł (100 JPY)
  4. Ziemniaki (1kg) 15,8 zł (600 JPY)
  5. Sałata (1 główka) 4 zł (150 JPY)
  6. Kilo białego ryżu 13,2 zł (500 JPY)
  7. Pomidory (1kg) 18,5 zł (700 JPY)
  8. Banany (1kg) 15,8 zł (600 JPY)
  9. Cebula (1kg) 14,5 zł (550 JPY)

ceny w restauracjach w Nagano

  1. Posiłek w taniej restauracji 32 zł (1,2 tys. JPY)
  2. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 15,2 zł (575 JPY)
  3. Woda (0,33l butelka) 2,4 zł (90 JPY)

koszty życia w Nagano

  1. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 92 zł (3,5 tys. JPY)
  2. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 6,6 tys. zł (250 tys. JPY)
  3. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 11,9 zł (450 JPY)
  4. Bilet w jedną stronę (lokalny) 5,5 zł (210 JPY)
  5. Benzyna (1 litr) 4,5 zł (171 JPY)
  6. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 1,85 tys. zł (70 tys. JPY)
  7. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 1,06 tys. zł (40 tys. JPY)
  8. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 2,64 tys. zł (100 tys. JPY)
  9. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 898 zł (34 tys. JPY)
  10. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 106 zł (4 tys. JPY)

koszty rozrywki w Nagano

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 185 zł (7 tys. JPY)
  2. Kino pojedynczy bilet 48 zł (1,8 tys. JPY)

Jakie różnią się ceny w miastach w Japonii? Zobacz tu: Ceny w miastach w Japonii

Ceny: Kioto   Osaka   Sapporo   Sendai   Tokio   Jokohama   Chiba   Kawasaki   Nara   Hiroszima  

Koszty utrzymania w Japonii: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Japonii z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

wynajem małego mieszkania w centrum

1,85 tys. zł
o połowę mniej niż w Polsce

pomidory

18,5 zł
75% więcej niż w Polsce

ryż

13,2 zł
130% więcej niż w Polsce

zarobki średnio

6,6 tys. zł
23% więcej niż w Polsce