Ceny w Jinju

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Jinju? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Jinju.

Jinju zmiany cen hikersbay.com
Jinju Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jinju - jakie są ceny w supermarketach? Jinju - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Jinju - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Jinju: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 17 godzin temu)

Waluta w Korei Południowej: won południowokoreański (KRW). Za 10 złotych dostaniesz 3,7 tysiąca wonów południowokoreańskich. Za 100 złotych dostaniesz 37 tysięcy wonów południowokoreańskich. A w drugę stronę: Za 100 wonów południowokoreańskich dostaniesz 0,27 złotego.


Biorąc pod uwagę różne kategorie kosztów oraz cen, to po zsumowaniu wydatków wychodzi, że trzeba wydać więcej w Jinju niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 120%. Jeśli chodzi o ceny w restauracjach to będą podobne do cen w Polsce Koszty życia i wydatki w Jinju są porównywalne do kosztów w Polsce. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 45%.

Czy hotele są drogie w Jinju? Ile zapłacimy za pokój w Jinju?

Średnia cena noclegu w Jinju wynosi 251 zł (93 tys. KRW). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Jinju 207 zł (76,8 tys. KRW). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 249 zł (92,1 tys. KRW) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Jinju za mniej więcej 352 zł (130 tys. KRW)


Czy w sklepach jest drogo w Jinju? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Jinju? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Jinju, takich jak: banany, pierś z kurczaka, ser, ryż lub jabłka (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Jinju? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Jinju? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Jinju? Czy jedzenie na mieście w Jinju jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 27 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 22 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 189 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 27 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 5,6 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Jinju, m.in: banany, pierś z kurczaka, ser, ryż lub jabłka


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Jinju będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Korei Północnej, Japonii, Tajwanie, Hong Kongu i Makau.

Jedzenie

Aktualne zestawienie: ceny jedzenia w Jinju

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Jinju

Rozrywka

Aktualne zestawienie: koszty rozrywki w Jinju

Jinju - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 652 zł (405 zł - 810 zł)

opłaty

652 zł (405 zł - 810 zł)
37% mniej niż w Polsce

cena internet 88 zł (54 zł - 135 zł)

internet

88 zł (54 zł - 135 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 214 zł (135 zł - 351 zł)

spodnie jeansy

214 zł (135 zł - 351 zł)
37% mniej niż w Polsce

cena chleb 11,3 zł (8 zł - 24 zł)

chleb

11,3 zł (8 zł - 24 zł)
140% więcej niż w Polsce

cena ser 43 zł (27 zł - 76 zł)

ser

43 zł (27 zł - 76 zł)
23% więcej niż w Polsce

cena ryż 12,5 zł (7,8 zł - 22 zł)

ryż

12,5 zł (7,8 zł - 22 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena pomidory 22 zł (10,8 zł - 38 zł)

pomidory

22 zł (10,8 zł - 38 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena banany 13 zł (8,1 zł - 26 zł)

banany

13 zł (8,1 zł - 26 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena wino 68 zł (41 zł - 122 zł)

wino

68 zł (41 zł - 122 zł)
170% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 27 zł (20 zł - 43 zł)

tania restauracja

27 zł (20 zł - 43 zł)
23% mniej niż w Polsce

cena lokalne piwo 13,5 zł (8,1 zł - 18,9 zł)

lokalne piwo

13,5 zł (8,1 zł - 18,9 zł)
3.5% mniej niż w Polsce

cena kawa 14,1 zł (9,5 zł - 17,6 zł)

kawa

14,1 zł (9,5 zł - 17,6 zł)
9.9% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 2,8 zł (2,4 zł - 4,3 zł)

butelka wody

2,8 zł (2,4 zł - 4,3 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 22 zł (18,9 zł - 27 zł)

mac burger king lub podobny bar

22 zł (18,9 zł - 27 zł)
28% mniej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 5,6 zł (4,1 zł - 10,9 zł)

cola pepsi sprite mirinda

5,6 zł (4,1 zł - 10,9 zł)
23% mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Jinju

  1. Mleko 1 litr 4,9 zł (1,8 tys. KRW)
  2. Chleb pół kilo 11,3 zł (4,17 tys. KRW)
  3. Jaja 12 sztuk 12,1 zł (4,48 tys. KRW)
  4. Kilo sera 43 zł (15,9 tys. KRW)
  5. Woda butelka półtora litra 4,1 zł (1,53 tys. KRW)
  6. Butelka wina (średnia półka) 68 zł (25 tys. KRW)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 9,1 zł (3,38 tys. KRW)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 10,5 zł (3,88 tys. KRW)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 12,2 zł (4,5 tys. KRW)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 38 zł (14 tys. KRW)
  11. Jabłka (1kg) 25 zł (9,15 tys. KRW)
  12. Pomarańcze (1kg) 22 zł (7,97 tys. KRW)
  13. Ziemniaki (1kg) 15,4 zł (5,71 tys. KRW)
  14. Sałata (1 główka) 9 zł (3,32 tys. KRW)
  15. Kilo białego ryżu 12,5 zł (4,64 tys. KRW)
  16. Pomidory (1kg) 22 zł (8,08 tys. KRW)
  17. Banany (1kg) 13 zł (4,81 tys. KRW)
  18. Cebula (1kg) 11,6 zł (4,3 tys. KRW)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 146 zł (54,1 tys. KRW)

ceny w restauracjach w Jinju

  1. Posiłek w taniej restauracji 27 zł (10 tys. KRW)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 189 zł (70 tys. KRW)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 22 zł (8 tys. KRW)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 13,5 zł (5 tys. KRW)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 18,9 zł (7 tys. KRW)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 5,6 zł (2,08 tys. KRW)
  7. Woda (0,33l butelka) 2,8 zł (1,05 tys. KRW)
  8. Kawa cappuccino 14,1 zł (5,21 tys. KRW)

koszty życia w Jinju

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 315 zł (117 tys. KRW)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 451 zł (167 tys. KRW)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 91,6 tys. zł (33,9 mln KRW)
  4. Bilet w jedną stronę (lokalny) 3,9 zł (1,45 tys. KRW)
  5. Benzyna (1 litr) 4,5 zł (1,68 tys. KRW)
  6. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 102 tys. zł (37,7 mln KRW)
  7. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 652 zł (242 tys. KRW)
  8. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 1,4 tys. zł (518 tys. KRW)
  9. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 88 zł (32,4 tys. KRW)
  10. numb_34 164 zł (60,8 tys. KRW)
  11. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 74,7 tys. zł (27,7 mln KRW)
  12. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 5.1%
  13. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 13 zł (4,8 tys. KRW)
  14. Taxi 1km (taryfa normalna) 2,7 zł (1 tys. KRW)
  15. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 32 zł (12 tys. KRW)
  16. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 214 zł (79,3 tys. KRW)
  17. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 159 zł (58,9 tys. KRW)

Jinju koszty życia hikersbay.com
Jinju Koszty Życia

koszty rozrywki w Jinju

  1. Kino pojedynczy bilet 41 zł (15 tys. KRW)

Jakie różnią się ceny w miastach w Korei Południowej? Zobacz tu: Ceny w miastach w Korei Południowej

Ceny: Pusan   Cheongju   Gwangju   Inczon   Seul   Yeosu   Daegu   Daejeon   Bucheon   Anyang  

Koszty utrzymania w Korei Południowej: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Korei Południowej z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

ryż

12,5 zł (7,8 zł - 22 zł)
120% więcej niż w Polsce

wino

68 zł (41 zł - 122 zł)
170% więcej niż w Polsce

chleb

11,3 zł (8 zł - 24 zł)
140% więcej niż w Polsce

lokalne piwo

13,5 zł (8,1 zł - 18,9 zł)
3,5% mniej niż w Polsce