Ceny w Uijeongbu

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Uijeongbu? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Uijeongbu.

Uijeongbu zmiany cen hikersbay.com
Uijeongbu Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Uijeongbu? Czy koszty życia w Uijeongbu są wyższe od tych w Polsce? Uijeongbu - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Uijeongbu: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 17 godzin temu)

Waluta w Korei Południowej: won południowokoreański (KRW). Za 10 złotych dostaniesz 3,7 tysiąca wonów południowokoreańskich. Za 100 złotych dostaniesz 37 tysięcy wonów południowokoreańskich. A w drugę stronę: Za 100 wonów południowokoreańskich dostaniesz 0,27 złotego.


Sumując różne wydatki, można stwierdzić, że ogólnie jest drożej w Uijeongbu niż w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 120%. Jedzenie w restauracjach będzie tańsze o 26%. Z kolei koszt życia i opłaty w Uijeongbu są podobne do wydatków jakie ponosimy w Polsce. W przypadku gdybyśmy chcieli uprawiać sport czy wyjść się rozerwać to potrzebujemy mniej gotówki niż w Polsce o 16%.

Czy hotele są drogie w Uijeongbu? Ile zapłacimy za pokój w Uijeongbu?

Średni koszt noclegu w Uijeongbu to 231 zł (85,7 tys. KRW). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Uijeongbu 172 zł (63,7 tys. KRW). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 190 zł (70,3 tys. KRW) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Uijeongbu za mniej więcej 448 zł (166 tys. KRW)


Czy w sklepach jest drogo w Uijeongbu? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Uijeongbu? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Uijeongbu, takich jak: pierś z kurczaka, jabłka, pomarańcze, papierosy lub pomidory (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Uijeongbu? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Uijeongbu? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Uijeongbu? Czy jedzenie na mieście w Uijeongbu jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 22 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 20 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 128 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 16,2 złotego (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 4,5 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Uijeongbu, m.in: pierś z kurczaka, jabłka, pomarańcze, papierosy lub pomidory


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Uijeongbu w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Korei Północnej, Japonii, Tajwanie, Hong Kongu i Makau.

Jedzenie

Aktualne zestawienie: ceny jedzenia w Uijeongbu

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Uijeongbu

Rozrywka

Aktualne zestawienie: koszty rozrywki w Uijeongbu

Uijeongbu - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 540 zł (405 zł - 810 zł)

opłaty

540 zł (405 zł - 810 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 88 zł (54 zł - 135 zł)

internet

88 zł (54 zł - 135 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 214 zł (135 zł - 351 zł)

spodnie jeansy

214 zł (135 zł - 351 zł)
37% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 8,1 tys. zł

zarobki średnio

8,1 tys. zł
o połowę więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 945 zł (810 zł - 1,08 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

945 zł (810 zł - 1,08 tys. zł)
72% mniej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 1,49 tys. zł (810 zł - 2,16 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

1,49 tys. zł (810 zł - 2,16 tys. zł)
66% mniej niż w Polsce

cena chleb 11,3 zł (8 zł - 24 zł)

chleb

11,3 zł (8 zł - 24 zł)
140% więcej niż w Polsce

cena ser 43 zł (27 zł - 76 zł)

ser

43 zł (27 zł - 76 zł)
23% więcej niż w Polsce

cena ryż 12,5 zł (7,8 zł - 22 zł)

ryż

12,5 zł (7,8 zł - 22 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena pomidory 22 zł (10,8 zł - 38 zł)

pomidory

22 zł (10,8 zł - 38 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena banany 13 zł (8,1 zł - 26 zł)

banany

13 zł (8,1 zł - 26 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena wino 68 zł (41 zł - 122 zł)

wino

68 zł (41 zł - 122 zł)
170% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 22 zł (16,2 zł - 43 zł)

tania restauracja

22 zł (16,2 zł - 43 zł)
38% mniej niż w Polsce

cena lokalne piwo 8,1 zł (8,1 zł - 18,9 zł)

lokalne piwo

8,1 zł (8,1 zł - 18,9 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena kawa 12,2 zł (9,5 zł - 17,6 zł)

kawa

12,2 zł (9,5 zł - 17,6 zł)
5% mniej niż w Polsce

cena butelka wody 2,8 zł (2,4 zł - 4,3 zł)

butelka wody

2,8 zł (2,4 zł - 4,3 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 20 zł (18,9 zł - 27 zł)

mac burger king lub podobny bar

20 zł (18,9 zł - 27 zł)
32% mniej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 4,5 zł (4,1 zł - 10,9 zł)

cola pepsi sprite mirinda

4,5 zł (4,1 zł - 10,9 zł)
38% mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Uijeongbu

  1. Mleko 1 litr 7,9 zł (2,91 tys. KRW)
  2. Chleb pół kilo 11,3 zł (4,17 tys. KRW)
  3. Jaja 12 sztuk 12,1 zł (4,48 tys. KRW)
  4. Kilo sera 43 zł (15,9 tys. KRW)
  5. Woda butelka półtora litra 4,1 zł (1,53 tys. KRW)
  6. Butelka wina (średnia półka) 68 zł (25 tys. KRW)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 9,1 zł (3,38 tys. KRW)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 10,5 zł (3,88 tys. KRW)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 12,2 zł (4,5 tys. KRW)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 38 zł (14 tys. KRW)
  11. Jabłka (1kg) 25 zł (9,15 tys. KRW)
  12. Pomarańcze (1kg) 22 zł (7,97 tys. KRW)
  13. Ziemniaki (1kg) 15,4 zł (5,71 tys. KRW)
  14. Sałata (1 główka) 9 zł (3,32 tys. KRW)
  15. Kilo białego ryżu 12,5 zł (4,64 tys. KRW)
  16. Pomidory (1kg) 22 zł (8,08 tys. KRW)
  17. Banany (1kg) 13 zł (4,81 tys. KRW)
  18. Cebula (1kg) 11,6 zł (4,3 tys. KRW)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 146 zł (54,1 tys. KRW)

ceny w restauracjach w Uijeongbu

  1. Posiłek w taniej restauracji 22 zł (8 tys. KRW)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 128 zł (47,5 tys. KRW)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 20 zł (7,5 tys. KRW)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 8,1 zł (3 tys. KRW)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 10,8 zł (4 tys. KRW)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 4,5 zł (1,67 tys. KRW)
  7. Woda (0,33l butelka) 2,8 zł (1,05 tys. KRW)
  8. Kawa cappuccino 12,2 zł (4,5 tys. KRW)

koszty życia w Uijeongbu

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 3,8 zł (1,4 tys. KRW)
  2. Benzyna (1 litr) 4,5 zł (1,68 tys. KRW)
  3. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 102 tys. zł (37,7 mln KRW)
  4. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 945 zł (350 tys. KRW)
  5. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 810 zł (300 tys. KRW)
  6. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 1,76 tys. zł (650 tys. KRW)
  7. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 1,49 tys. zł (550 tys. KRW)
  8. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 540 zł (200 tys. KRW)
  9. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 88 zł (32,4 tys. KRW)
  10. numb_34 164 zł (60,8 tys. KRW)
  11. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 214 zł (79,3 tys. KRW)
  12. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 159 zł (58,9 tys. KRW)
  13. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 315 zł (117 tys. KRW)
  14. 1 para męskich skórzanych butów 451 zł (167 tys. KRW)
  15. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 91,6 tys. zł (33,9 mln KRW)
  16. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 1,4 tys. zł (518 tys. KRW)
  17. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 16,2 tys. zł (6 mln KRW)
  18. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 74,7 tys. zł (27,7 mln KRW)
  19. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 9,45 tys. zł (3,5 mln KRW)
  20. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 8,1 tys. zł (3 mln KRW)
  21. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 5.1%
  22. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 13 zł (4,8 tys. KRW)
  23. Taxi 1km (taryfa normalna) 2,7 zł (1 tys. KRW)
  24. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 32 zł (12 tys. KRW)

koszty rozrywki w Uijeongbu

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 95 zł (35 tys. KRW)
  2. Kino pojedynczy bilet 41 zł (15 tys. KRW)

Jakie różnią się ceny w miastach w Korei Południowej? Zobacz tu: Ceny w miastach w Korei Południowej

Ceny: Pusan   Cheongju   Gwangju   Inczon   Seul   Yeosu   Daegu   Daejeon   Bucheon   Anyang  

Koszty utrzymania w Korei Południowej: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Korei Południowej z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

butelka wody

2,8 zł (2,4 zł - 4,3 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

ser

43 zł (27 zł - 76 zł)
23% więcej niż w Polsce

opłaty

540 zł (405 zł - 810 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

20 zł (18,9 zł - 27 zł)
32% mniej niż w Polsce

spodnie jeansy

214 zł (135 zł - 351 zł)
37% mniej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

4,5 zł (4,1 zł - 10,9 zł)
38% mniej niż w Polsce