Ceny w Paracas

Ostatnia aktualizacja: 16 czerwca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Paracas? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Paracas.

Jakie są ceny w supermarketach w Paracas? Czy koszty życia w Paracas są wyższe od tych w Polsce? Paracas - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Paracas: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 12 godzin temu)

Waluta w Peru: sol peruwiański (PEN). Za 10 złotych dostaniesz 9,73 sola peruwiańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 97,3 sola peruwiańskiego. A w drugę stronę: Za 10 soli peruwiańskich dostaniesz 10,3 złotego.


Sumarycznie koszty w Paracas są niższe niż w Polsce. Za jedzenie zapłacimy bardzo podobnie jak u nas. Za wyjście do restauracji lub baru zapłacimy mniej o 25%. A koszt życia w Paracas jest mniejszy niż w Polsce o około 22%. W wolnym czasie można się rozerwać czy odpocząć aktywnie uprawiając sport - koszty są podobne do kosztów w Polsce

Czy hotele są drogie w Paracas? Ile zapłacimy za pokój w Paracas?

Średni koszt noclegu w Paracas to 275 zł (267 PEN). Jeśli szukasz czegoś najtańszego na noc to w tanim jednogwiazdkowym hotelu zapłacisz około: 112 zł (109 PEN) , a jeśli lubisz hostele to tam przenocujesz za: 98 zł (95 PEN). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Paracas 193 zł (188 PEN). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 251 zł (244 PEN) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Paracas za mniej więcej 514 zł (500 PEN) Nocleg w hotelu 5 gwiazdkowym to wydatek średnio: 589 zł (573 PEN)


Czy w sklepach jest drogo w Paracas? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Paracas? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Paracas, takich jak: ziemniaki, pomarańcze, piwo, chleb lub ryż (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Paracas? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Paracas? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Paracas? Czy jedzenie na mieście w Paracas jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 15,4 złotego. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 23 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 134 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 16,5 złotego (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 3,3 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Paracas, m.in: ziemniaki, pomarańcze, piwo, chleb lub ryż


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Paracas w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Ekwadorze, Boliwii, Kolumbii, Panamie i Kostaryce.

Jedzenie

Aktualne zestawienie: ceny jedzenia w Paracas

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Paracas

Rozrywka

Aktualne zestawienie: koszty rozrywki w Paracas

Paracas - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 256 zł (153 zł - 463 zł)

opłaty

256 zł (153 zł - 463 zł)
75% mniej niż w Polsce

cena internet 114 zł (82 zł - 185 zł)

internet

114 zł (82 zł - 185 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 166 zł (77 zł - 257 zł)

spodnie jeansy

166 zł (77 zł - 257 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena chleb 8,3 zł (2,6 zł - 15,3 zł)

chleb

8,3 zł (2,6 zł - 15,3 zł)
76% więcej niż w Polsce

cena ser 27 zł (12,3 zł - 67 zł)

ser

27 zł (12,3 zł - 67 zł)
22% mniej niż w Polsce

cena ryż 4,8 zł (3,1 zł - 8,2 zł)

ryż

4,8 zł (3,1 zł - 8,2 zł)
16% mniej niż w Polsce

cena pomidory 4,1 zł (2,1 zł - 7,2 zł)

pomidory

4,1 zł (2,1 zł - 7,2 zł)
61% mniej niż w Polsce

cena banany 4,2 zł (2,6 zł - 7,6 zł)

banany

4,2 zł (2,6 zł - 7,6 zł)
33% mniej niż w Polsce

cena wino 37 zł (26 zł - 72 zł)

wino

37 zł (26 zł - 72 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 15,4 zł (10,3 zł - 31 zł)

tania restauracja

15,4 zł (10,3 zł - 31 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena lokalne piwo 8,2 zł (5,1 zł - 15,4 zł)

lokalne piwo

8,2 zł (5,1 zł - 15,4 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena kawa 10,2 zł (5,1 zł - 16,5 zł)

kawa

10,2 zł (5,1 zł - 16,5 zł)
21% mniej niż w Polsce

cena butelka wody 2,1 zł (1,5 zł - 5,1 zł)

butelka wody

2,1 zł (1,5 zł - 5,1 zł)
64% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 23 zł (21 zł - 26 zł)

mac burger king lub podobny bar

23 zł (21 zł - 26 zł)
25% mniej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 3,3 zł (2,6 zł - 6,2 zł)

cola pepsi sprite mirinda

3,3 zł (2,6 zł - 6,2 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Paracas

  1. Mleko 1 litr 5 zł (4,9 PEN)
  2. Chleb pół kilo 8,3 zł (8,1 PEN)
  3. Jaja 12 sztuk 9,6 zł (9,3 PEN)
  4. Kilo sera 27 zł (27 PEN)
  5. Woda butelka półtora litra 3 zł (2,9 PEN)
  6. Butelka wina (średnia półka) 37 zł (36 PEN)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 5,7 zł (5,6 PEN)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 9,5 zł (9,2 PEN)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 21 zł (20 PEN)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 20 zł (19,5 PEN)
  11. Jabłka (1kg) 6,5 zł (6,4 PEN)
  12. Pomarańcze (1kg) 3,9 zł (3,8 PEN)
  13. Ziemniaki (1kg) 4,2 zł (4,1 PEN)
  14. Sałata (1 główka) 3 zł (2,9 PEN)
  15. Kilo białego ryżu 4,8 zł (4,6 PEN)
  16. Pomidory (1kg) 4,1 zł (4 PEN)
  17. Banany (1kg) 4,2 zł (4,1 PEN)
  18. Cebula (1kg) 4,1 zł (4 PEN)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 37 zł (36 PEN)

ceny w restauracjach w Paracas

  1. Posiłek w taniej restauracji 15,4 zł (15 PEN)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 134 zł (130 PEN)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 23 zł (22 PEN)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 8,2 zł (8 PEN)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 15,4 zł (15 PEN)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 3,3 zł (3,2 PEN)
  7. Woda (0,33l butelka) 2,1 zł (2 PEN)
  8. Kawa cappuccino 10,2 zł (9,9 PEN)

koszty życia w Paracas

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 310 zł (302 PEN)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 344 zł (335 PEN)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 97,5 tys. zł (94,9 tys. PEN)
  4. Benzyna (1 litr) 5,7 zł (5,6 PEN)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 82,3 tys. zł (80 tys. PEN)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 256 zł (249 PEN)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 966 zł (939 PEN)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 114 zł (111 PEN)
  9. numb_34 42 zł (41 PEN)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 28,3 tys. zł (27,5 tys. PEN)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 9.3%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 12,3 zł (12 PEN)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 7,7 zł (7,5 PEN)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 31 zł (30 PEN)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 166 zł (162 PEN)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 116 zł (113 PEN)

koszty rozrywki w Paracas

  1. Kino pojedynczy bilet 29 zł (28 PEN)

Jakie różnią się ceny w miastach w Peru? Zobacz tu: Ceny w miastach w Peru

Ceny: Arequipa   Lima   Huancayo   Trujillo   Cajamarca   Ica   Piura   Chiclayo   Pucallpa   Tacna  

Koszty utrzymania w Peru: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Peru z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

ser

27 zł (12,3 zł - 67 zł)
22% mniej niż w Polsce

chleb

8,3 zł (2,6 zł - 15,3 zł)
76% więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

166 zł (77 zł - 257 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

tania restauracja

15,4 zł (10,3 zł - 31 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

lokalne piwo

8,2 zł (5,1 zł - 15,4 zł)
o połowę mniej niż w Polsce