Owoce: ceny w Porcie (Portugalii) w 2026 roku

Portugalia: lisbońskie wzgórza, kafle azulejo i złote klify Algarve na zdjęciu nagłówkowym - wstęp do porównań cen w kawiarniach z pastel de nata, rybnych targach i czynszu nad morzem.
Porcie

Archiwalne porównanie cen

Poniższe zestawienie pochodzi ze starszej bazy cen. Zachowujemy je do porównań historycznych; nie należy traktować go jako aktualnego cennika sklepu.

Aktualne ceny w supermarketach w Portugalii →

Co można kupić w supermarketach Porcie? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.

Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Porcie. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.


Noclegi: Porto

Linki partnerskie

Sprawdź dostępność i ceny na termin swojego wyjazdu.

Zobacz noclegi bez wybierania dat · Booking.com
Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.

Atrakcje i bilety: Porto

Linki partnerskie

Sprawdź dostępne wycieczki, atrakcje i bilety na wybrany termin.

Zobacz wszystkie atrakcje · GetYourGuide Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.

Wyjazdy z Wakacje.pl: Porto

Linki partnerskie

Wybierz termin i porównaj oferty wyjazdów dla tego kierunku.

Sprawdź wyjazdy: Porto Współpraca afiliacyjna z Wakacje.pl. Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.

Owoce

  1. BANAN DRZEWNY:KG (unid.): 2,6 zł (0,6 €) (BANANA DA MADEIRA:KG (unid.))
  2. AVOCADO HASS:KG (unid.): 6,9 zł (1,6 €) (ABACATE HASS:KG (unid.))
  3. KIWI:KG (unid.): 1,1 zł (0,26 €)
  4. MAMAO:KG (unid.): 21 zł (4,8 €)
  5. POMIDOR CHUCHA:KG (unid.): 0,74 zł (0,17 €) (TOMATE CHUCHA:KG (unid.))
  6. IMBIR:KG (unid.): 4,4 zł (1 €) (GENGIBRE:KG (unid.))
  7. PAPAJA PRZEZ AEREA:KG (unid.): 8,4 zł (1,9 €) (PAPAIA VIA AEREA:KG (unid.))
  8. IMPORTOWANY BANAN:KG (unid.): 0,83 zł (0,19 €) (BANANA IMPORTADA:KG (unid.))
  9. ANANAS OF The Colors:KG (unid.): 39 zł (9 €) (ANANAS DOS ACORES:KG (unid.))
  10. MELAO FROG SKIN:KG (unid.): 30 zł (6,8 €) (MELAO PELE SAPO:KG (unid.))
  11. AWOKADO:KG (unid.): 7 zł (1,6 €) (ABACATE:KG (unid.))
  12. POMIDOR:KG (unid.): 1,5 zł (0,34 €) (TOMATE:KG (unid.))
  13. ANANAS PRZEZ AEREA:KG (unid.): 44 zł (10 €) (ABACAXI VIA AEREA:KG (unid.))
  14. MACA PINK LADY:KG (unid.): 2,6 zł (0,6 €)
  15. PEAR ROCK:1,5 KG: 8,3 zł (1,9 €) (PERA ROCHA:1.5 KG)
  16. SŁODKI ANANAS:KG (unid.): 7,8 zł (1,8 €) (ABACAXI SWEET:KG (unid.))
  17. MACA GALA AUCHAN:ALCOBACA IGP P.CONTROLLED KG (unid.): 1,3 zł (0,3 €) (MACA GALA AUCHAN:ALCOBACA IGP P.CONTROLADA KG (unid.))
  18. BIO IMPORTOWANY BANAN: PAKOWANY KG: 7,4 zł (1,7 €) (BANANA IMPORTADA BIO:EMBALADA KG)
  19. TOMATO RAMA AUCHAN:KG PRODUKCJA KONTROLOWANA (unid.): 0,79 zł (0,18 €) (TOMATE RAMA AUCHAN:PRODUCAO CONTROLADA KG (unid.))
  20. POMIDOR KOKTAJLOWY:250 G: 4,3 zł (0,99 €) (TOMATE CHERRY:250 G)
  21. NOSZE ZŁOTE:1,5 KG (unid.): 13,1 zł (3 €) (MACA GOLDEN:1.5 KG (unid.))
  22. ANANAS RODELAS AUCHAN:W NATURALNYM SUMO 560 G: 7,6 zł (1,8 €) (ANANAS RODELAS AUCHAN:EM SUMO NATURAL 560 G)
  23. ALENTEJO NUTS:KG (unid.): 2,6 zł (0,6 €) (NOZES DO ALENTEJO:KG (unid.))
  24. AUCHAN PRUN:200 G: 8,7 zł (2 €) (AMEIXA SECA AUCHAN:200 G)
  25. MIGDAŁOWY MIĘKISZ AUCHAN MMM!:ZE SKÓRĄ TRAS-OS-MONTES 200 G: 13,1 zł (3 €) (MIOLO AMENDOA AUCHAN MMM!:COM PELE TRAS-OS-MONTES 200 G)
  26. TAMARAS AUCHAN:BEZ CAROCO DEGLET NOUR 200 G: 4,4 zł (1 €) (TAMARAS AUCHAN:SEM CAROCO DEGLET NOUR 200 G)
  27. TAMARAS AUCHAN:COM CAROCO DEGLET NOUR 250 G: 6,5 zł (1,5 €)
  28. ŚLIWKA AUCHAN:BEZ CAROCO 250 G: 11,3 zł (2,6 €) (AMEIXA SECA AUCHAN:SEM CAROCO 250 G)
  29. DAMASZEK AUCHAN:SEM CAROCO 250 G: 10,9 zł (2,5 €) (DAMASCOS AUCHAN:SEM CAROCO 250 G)
  30. SUŁTANKI CZARNE AUCHAN:200 G: 4,4 zł (1 €) (SULTANAS PRETAS AUCHAN:200 G)
  31. RODZYNKI UVA MOSCATEL AUCHAN:250 G: 4,4 zł (1 €) (PASSAS UVA MOSCATEL AUCHAN:250 G)
  32. GOJI SUSZONE JAGODY AUCHAN:150 g: 13,1 zł (3 €) (BAGAS DE GOJI SECAS AUCHAN:150 G)
  33. MIGDAŁ KERNELA AUCHAN:CRU BEZ SKÓRY 150 G: 11,8 zł (2,7 €) (MIOLO DE AMENDOA AUCHAN:CRU SEM PELE 150 G)
  34. MIGDAŁOWY MIĘKISZ AUCHAN GOURMET:ZE SKÓRĄ 150 G: 13,1 zł (3 €) (MIOLO AMENDOA AUCHAN GOURMET:COM PELE 150 G)
  35. NERKOWCA AUCHAN:CRU 200 G: 12,6 zł (2,9 €) (CAJU AUCHAN:CRU 200 G)
  36. Tostowane jądro świecy AUCHAN:175 g: 10,4 zł (2,4 €) (MIOLO DE AVELA TORRADA AUCHAN:175 G)
  37. MIOLO NOZ AUCHAN:200 G: 12,2 zł (2,8 €)
  38. NIEZBĘDNE ZIARNO ORZECHA AUCHAN:150 G: 8,7 zł (2 €) (MIOLO DE NOZ AUCHAN ESSENCIAL:150 G)

Powrót do listy kategorii


Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Porcie.

Posiłki

  1. PIECZONY KURCZAK INT MET.:KG: 23 zł (5,3 €) (FRANGO ASSADO INT MET.:KG)
  2. Pies AUCHAN: KURCZAK 6 ONZ. 330G: 8,7 zł (2 €) (EMPADAS AUCHAN:GALINHA 6 UN. 330G)
  3. RYŻ BASMATI CIGALA:GOTOWY DO SPOŻYCIA BRAJMA 2X125 G: 7,2 zł (1,6 €) (ARROZ BASMATI CIGALA:PRONTO A COMER BRAJMA 2X125 G)
  4. PESCANOVA:250 G MIĘŚNIE MORSKIE:250 G: 10,9 zł (2,5 €) (MUSLITOS DO MAR PESCANOVA:250 G)

ceny Posiłki (28) >>

Powrót do listy kategorii

Miód, dżemy i kremy barowe

  1. MIÓD PORTEL PIŁA:ROZMARYN 480 G: 19,6 zł (4,5 €) (MEL SERRA DE PORTEL:ROSMANINHO 480 G)
  2. PIŁA PORTELOWA MIODOWA:ROZMARYN 985 G #: 38 zł (8,6 €) (MEL SERRA DE PORTEL:ROSMANINHO 985 G #)
  3. MIÓD KWIATOWY AUCHAN ESSENTIALBOTTLE 500G: 12,6 zł (2,9 €) (MEL DE FLORES AUCHAN ESSENCIALFRASCO 500G)
  4. MIÓD KWIATOWY AUCHAN:ANTIGOTA 500G: 8,7 zł (2 €) (MEL DE FLORES AUCHAN:ANTIGOTA 500G)

ceny Miód, dżemy i kremy barowe (10) >>

Powrót do listy kategorii

Jaja

  1. JAJKA SMACZNE:KLASA M 1 DUZIA: 9,6 zł (2,2 €) (OVOS SABOROSOS:CLASSE M 1 DUZIA)
  2. JAJKA SMACZNE:KLASA L 1 DUZIA: 10 zł (2,3 €) (OVOS SABOROSOS:CLASSE L 1 DUZIA)
  3. JAJKA SMACZNE:KLASA XL 1 DUZIA: 12,2 zł (2,8 €) (OVOS SABOROSOS:CLASSE XL 1 DUZIA)
  4. PORANNE JAJA POLOWE:KLASA M-L 1 2 DUZIA: 6,5 zł (1,5 €) (OVOS DO CAMPO MATINADOS:CLASSE M-L 1 2 DUZIA)

ceny Jaja (8) >>

Powrót do listy kategorii

Czyszczenie ogólne

  1. CZYSTY PIASEK GOTOWY:AEROZOL 300 ML: 17,4 zł (4 €) (LIMPA MOVEIS PRONTO:AEROSOL 300 ML)
  2. LIXIVIA NEOBLANC:LIQ. ORYGINALNY ŻEL 1L: 7,8 zł (1,8 €) (LIXIVIA NEOBLANC:LIQ.GEL ORIGINAL 1L)
  3. LIXIVIA NEOBLANC:LIQ. ŻEL KWIATOWE HARMONIE 1L: 7,8 zł (1,8 €) (LIXIVIA NEOBLANC:LIQ.GEL HARMONIAS FLORAIS 1L)
  4. ŚRODEK DEZYNFEKUJĄCY SANYTOL:PODŁOGI I POWIERZCHNIE 1,2 L: 9,4 zł (2,2 €) (DESINFETANTE SANYTOL:PAVIMENTOS E SUPERFICIES 1.2 L)

ceny Czyszczenie ogólne (43) >>

Powrót do listy kategorii

Ochrona przed Covid

  1. MASKA OCHRONNA BIGHOME: DESCART BREATH. 50.: 13,1 zł (3 €) (MASCARA PROTECAO BIGHOME:RESPIRATORIA DESCART. 50UN)
  2. MASKA OCHRONNA BIGHOME: DESCART BREATH. 25UN INF: 10,3 zł (2,4 €) (MASCARA PROTECAO BIGHOME:RESPIRATORIA DESCART. INF 25UN)
  3. OCHRONA TUSZU DO RZĘS ALLPROCARE:RESPIRATORIA FFP2 20UN: 13,8 zł (3,2 €) (MASCARA PROTECAO ALLPROCARE:RESPIRATORIA FFP2 20UN)

ceny Ochrona przed Covid (3) >>

Powrót do listy kategorii

Waluta w Portugalii: euro (EUR €). Za 10 złotych dostaniesz 2,29 euro. Za 100 złotych dostaniesz 22,9 euro. A w drugę stronę: Za 10 euro dostaniesz 43,7 złotego.