Sumos i nektary: ceny w Porcie (Portugalii) w 2026 roku
Archiwalne porównanie cen
Poniższe zestawienie pochodzi ze starszej bazy cen. Zachowujemy je do porównań historycznych; nie należy traktować go jako aktualnego cennika sklepu.
Aktualne ceny w supermarketach w Portugalii →Co można kupić w supermarketach Porcie? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.
Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Porcie. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.
Noclegi: Porto
Sprawdź dostępność i ceny na termin swojego wyjazdu.
Zobacz noclegi bez wybierania dat · Booking.com Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.Atrakcje i bilety: Porto
Sprawdź dostępne wycieczki, atrakcje i bilety na wybrany termin.
Zobacz wszystkie atrakcje · GetYourGuide Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.Wyjazdy z Wakacje.pl: Porto
Wybierz termin i porównaj oferty wyjazdów dla tego kierunku.
Sprawdź wyjazdy: Porto Współpraca afiliacyjna z Wakacje.pl. Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.Sumos i nektary
- SUMO ANDROS:POMARAŃCZOWY 1 L: 17,4 zł (4 €) (SUMO ANDROS:LARANJA 1 L)
- NECTAR COMPAL:CLASSIC PESSEGO 1 L: 4,4 zł (1 €) (NECTAR COMPAL:CLASSICO PESSEGO 1 L)
- NECTAR COMPAL:GRUSZKA KLASYCZNA 1 L: 4,4 zł (1 €) (NECTAR COMPAL:CLASSICO PERA 1 L)
- NEKTAR COMPAL:CLASSICO TUTTI FRUTTI 1 L: 4,4 zł (1 €) (NECTAR COMPAL:CLASSICO TUTTI FRUTTI 1 L)
- NECTAR COMPAL:CLASSICO MANGA 1 L: 4,4 zł (1 €)
- SUMO COMPAL:KLASYCZNY MARACUJA 1 L: 6,9 zł (1,6 €) (SUMO COMPAL:CLASSICO MARACUJA 1 L)
- COMPAL OWOC:NIEZBĘDNA GRUSZKA 3X110ML: 6,9 zł (1,6 €) (FRUTA COMPAL:ESSENCIAL PERA 3X110ML)
- COMPAL OWOC:ESSENTIAL MANGO 3X110 ML: 6,9 zł (1,6 €) (FRUTA COMPAL:ESSENCIAL MANGA 3X110 ML)
- Sok pomarańczowy AUCHAN:C PULP 100% WYCIŚNIĘTY 1L: 8,7 zł (2 €) (SUMO DE LARANJA AUCHAN:C POLPA 100% ESPREMIDO 1L)
- SUNNY DELIGHT SUMO:FLORIDA 500ML: 5 zł (1,2 €) (SUMO SUNNY DELIGHT:FLORIDA 500ML)
- SOK SONATURALNY:MANGO POMARAŃCZA 250 ML: 8,7 zł (2 €) (SUMO SONATURAL:MANGA LARANJA 250 ML)
- NECTAR A BONGO:8 OWOCE 1 L: 4,4 zł (1 €) (NECTAR UM BONGO:8 FRUTOS 1 L)
- NECTAR COMPAL:CLASSICO ORANGE 1 L: 4,4 zł (1 €) (NECTAR COMPAL:CLASSICO LARANJA 1 L)
- SOK SUNNY DELIGHT: TRUSKAWKA 310ML: 4,2 zł (0,95 €) (SUMO SUNNY DELIGHT:MORANGO 310ML)
- COMPAL OWOC:ESSENTIAL KIDS 3X110 ML: 6,9 zł (1,6 €) (FRUTA COMPAL:ESSENCIAL KIDS 3X110 ML)
- SUNNY DELIGHT SUMO:FLORIDA 310ML: 4,2 zł (0,95 €) (SUMO SUNNY DELIGHT:FLORIDA 310ML)
- SUNNY DELIGHT SUMO:CALIFORNIA 1.25L: 8,7 zł (2 €) (SUMO SUNNY DELIGHT:CALIFORNIA 1.25L)
- SUNNY DELIGHT SUMO:FLORIDA 1,25 L: 8,7 zł (2 €) (SUMO SUNNY DELIGHT:FLORIDA 1.25 L)
- SUMO COMPAL:KLASA MANGA MAGDALENA 3X0.20 L: 6,9 zł (1,6 €) (SUMO COMPAL:CLASS MANGA MAGDALENA 3X0,20 L)
- SOK POMARAŃCZOWY:1 L: 15,6 zł (3,6 €) (SUMO DE LARANJA:1 L)
- NEKTAR AUCHAN:ANANAS LIGHT 2 L: 6,1 zł (1,4 €) (NECTAR AUCHAN:ANANAS LIGHT 2 L)
- NEKTAR AUCHAN:POMARAŃCZOWE ŚWIATŁO 2 L: 6,1 zł (1,4 €) (NECTAR AUCHAN:LARANJA LIGHT 2 L)
- NECTAR AUCHAN:POMARAŃCZOWY JASNY 6X200 ML: 8,4 zł (1,9 €) (NECTAR AUCHAN:LARANJA LIGHT 6X200 ML)
- NECTAR AUCHAN:MERENDA 6X200ML: 8,4 zł (1,9 €)
- NECTAR AUCHAN:PESSEGO LIGHT 6X200 ML: 8,4 zł (1,9 €)
- NECTAR AUCHAN:PESSEGO LIGHT 2 L: 6,1 zł (1,4 €)
- NECTAR AUCHAN:ŚWIATŁO TROPIKALNE 2 L: 6,1 zł (1,4 €) (NECTAR AUCHAN:TROPICAL LIGHT 2 L)
- NECTAR AUCHAN:ANANAS LIGHT 6X200ML: 8,4 zł (1,9 €)
- SUMO AUCHAN:POMIDOR 1 L: 3 zł (0,69 €) (SUMO AUCHAN:TOMATE 1 L)
- NEKTAR AUCHAN:ANANAS 3 X 0.2L: 3,1 zł (0,7 €) (NECTAR AUCHAN:ANANAS 3 X 0.2L)
- NEKTAR AUCHAN:POMARAŃCZOWY 1 L: 3,5 zł (0,79 €) (NECTAR AUCHAN:LARANJA 1 L)
- NEKTAR AUCHAN:POMARAŃCZOWY 3 X 0.2L: 3,1 zł (0,7 €) (NECTAR AUCHAN:LARANJA 3 X 0.2L)
- NECTAR AUCHAN:MANGA 3 X 0,2 L: 3,1 zł (0,7 €) (NECTAR AUCHAN:MANGA 3 X 0.2 L)
- NEKTAR AUCHAN:PERA 1 L: 3,5 zł (0,79 €) (NECTAR AUCHAN:PERA 1 L)
- NECTAR AUCHAN:GRUSZKA 3 X 0,2 L: 3,1 zł (0,7 €) (NECTAR AUCHAN:PERA 3 X 0.2 L)
- NECTAR AUCHAN:PESSEGO 3 X 0,2 L: 3,1 zł (0,7 €) (NECTAR AUCHAN:PESSEGO 3 X 0.2 L)
- NEKTAR AUCHAN:TUTTI FRUTTI 3 X 0,2 L: 3,1 zł (0,7 €) (NECTAR AUCHAN:TUTTI FRUTTI 3 X 0.2 L)
- NEKTAR COMPAL:VEGGIE MACA I BURAK 1 L: 5,4 zł (1,2 €) (NECTAR COMPAL:VEGGIE MACA E BETERRABA 1 L)
- NECTAR COMPAL:VEGGIE MACA I MARCHEW 1L: 5,4 zł (1,2 €) (NECTAR COMPAL:VEGGIE MACA E CENOURA 1L)
Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Porcie.
Herbata, kawa i napoje
- CAFE TABLETKI DELTA:BATCH CHAVENA ROASTED 16 UN: 10 zł (2,3 €) (CAFE PASTILHAS DELTA:LOTE CHAVENA TORRADO 16 UN)
- CAFE TABLETKI SEN AUCHAN:ESPRESSO INT.7 36UN: 15,7 zł (3,6 €) (CAFE PASTILHAS SEN AUCHAN:ESPRESSO INT.7 36UN)
- CAFE C CAFEINE DELTA:BUTELKA 200 G: 24 zł (5,6 €) (CAFE C CAFEINA DELTA:FRASCO 200 G)
- CAPSULAS NICOLA:NSP ROSSIO 12 ONZ: 13,5 zł (3,1 €) (CAPSULAS NICOLA:NSP ROSSIO 12 UN)
Miód, dżemy i kremy barowe
- MIÓD PORTEL PIŁA:ROZMARYN 480 G: 19,6 zł (4,5 €) (MEL SERRA DE PORTEL:ROSMANINHO 480 G)
- PIŁA PORTELOWA MIODOWA:ROZMARYN 985 G #: 38 zł (8,6 €) (MEL SERRA DE PORTEL:ROSMANINHO 985 G #)
- MIÓD KWIATOWY AUCHAN ESSENTIALBOTTLE 500G: 12,6 zł (2,9 €) (MEL DE FLORES AUCHAN ESSENCIALFRASCO 500G)
- MIÓD KWIATOWY AUCHAN:ANTIGOTA 500G: 8,7 zł (2 €) (MEL DE FLORES AUCHAN:ANTIGOTA 500G)
Piwa i cydry
- PIWO LEFFE: BLOND BELGICA 0.33L: 7,4 zł (1,7 €) (CERVEJA LEFFE:BLONDE BELGICA 0.33L)
- SUPER BOCK BEER:OPAKOWANIE 6X0,33 L: 19,6 zł (4,5 €) (CERVEJA SUPER BOCK:PACK 6X0.33 L)
- PIWO STELA ARTOIS:BELGICA 0.33L: 4,4 zł (1 €) (CERVEJA STELA ARTOIS:BELGICA 0.33L)
- HEINEKEN PIWO: C ALCOOL T P 6X0.25L: 22 zł (5 €) (CERVEJA HEINEKEN:C ALCOOL T P 6X0.25L)
Przekąski
- ZERO PRZEKĄSEK PROZIS BAR: WAFER C PEPITAS CHOCO. 35G: 4,4 zł (1 €) (BARRA ZERO SNACK PROZIS:BOLACHA C PEPITAS CHOCO. 35G)
- BATON PROTEINOWY PROZIS:MAŚLANY KARMEL 30G: 3,5 zł (0,79 €) (BARRA PROTEINA PROZIS:CARAMELO AMANTEIGADO 30G)
- BIAŁKO WAFLOWE ZERO PROZIS:CZEKOLADOWA CZERŃ 40G: 5,6 zł (1,3 €) (WAFER PROTEICA ZERO PROZIS:CHOCOLATE PRETO 40G)
Jaja
- JAJKA SMACZNE:KLASA M 1 DUZIA: 9,6 zł (2,2 €) (OVOS SABOROSOS:CLASSE M 1 DUZIA)
- JAJKA SMACZNE:KLASA L 1 DUZIA: 10 zł (2,3 €) (OVOS SABOROSOS:CLASSE L 1 DUZIA)
- JAJKA SMACZNE:KLASA XL 1 DUZIA: 12,2 zł (2,8 €) (OVOS SABOROSOS:CLASSE XL 1 DUZIA)
- PORANNE JAJA POLOWE:KLASA M-L 1 2 DUZIA: 6,5 zł (1,5 €) (OVOS DO CAMPO MATINADOS:CLASSE M-L 1 2 DUZIA)
Queijaria
- DZWONEK SERA FLAMANDZKIEGO:POKROJONY W PLASTRY 800 G: 24 zł (5,5 €) (QUEIJO FLAMENGO CAMPAINHA:FATIADO 800 G)
- QJ MOZZARELLA AUCHAN:PLASTRY 200 G: 6,9 zł (1,6 €) (QJ MOZZARELLA AUCHAN:FATIAS 200 G)
- SER EDAM AUCHAN:PLASTRY 150 G: 5,9 zł (1,4 €) (QUEIJO EDAM AUCHAN:FATIAS 150 G)
- GOUDA AUCHAN SER:PLASTRY 150 G: 5,2 zł (1,2 €) (QUEIJO GOUDA AUCHAN:FATIAS 150 G)
Papier toaletowy i szaliki
- PAPIER TOALETOWY ODNAWIA:4 ARKUSZE DECO 12 R: 22 zł (5 €) (PAPEL HIGIENICO RENOVA:4 FOLHAS DECO 12 R)
- PAPIER TOALETOWY ODNAWIA:4 ARKUSZE 9 R: 19,6 zł (4,5 €) (PAPEL HIGIENICO RENOVA:4 FOLHAS 9 R)
- PAPIER TOALETOWY AUCHAN: MIĘKKI I ODPORNY 2F 12 = 24R: 16,7 zł (3,8 €) (PAPEL HIGIENICO AUCHAN:SUAVE E RESISTENTE 2F 12=24R)
- PAPIER TOALETOWY AUCHAN: MIĘKKI I ODPORNY 2F 6 = 12R #: 8,3 zł (1,9 €) (PAPEL HIGIENICO AUCHAN:SUAVE E RESISTENTE 2F 6=12R #)
Parafarmacja
- LABELLO SZMINKA:NIEBIESKI CLASSIC: 8,7 zł (2 €) (BATOM LABELLO:AZUL CLASSIC)
- AUCHAN WODA NATLENIONA:10 OBJĘTOŚCI 500ML: 2,4 zł (0,54 €) (AGUA OXIGENADA AUCHAN:10 VOLUMES 500ML)
- ALKOHOL ETILICO AUCHAN:70% VOL. 250ML: 3,3 zł (0,75 €) (ALCOOL ETILICO AUCHAN:70% VOL. 250ML)
- AGA FIZJOLOGICZNA SERO:UNIDOSES 30X5 ML: 17,4 zł (4 €) (SORO FISIOLOGICO AGA:UNIDOSES 30X5 ML)
Jak różnią się ceny w miastach w Portugalii? Jakie są ceny i koszty na wyspach należących do Portugalii? Zobacz tu: Ceny na wyspach oraz w miastach w Portugalii
Ceny
Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Portugalii
Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Portugalii można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.
Ceny McDonald's w Portugalii
Ceny pizzy w Portugalii
Ceny KFC w Portugalii
Waluta w Portugalii: euro (EUR €). Za 10 złotych dostaniesz 2,29 euro. Za 100 złotych dostaniesz 22,9 euro. A w drugę stronę: Za 10 euro dostaniesz 43,7 złotego.