Ceny w Cidade Velha

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Cidade Velha? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Cidade Velha.

Cidade Velha zmiany cen hikersbay.com
Cidade Velha Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Cidade Velha? Czy koszty życia w Cidade Velha są wyższe od tych w Polsce? Cidade Velha - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Cidade Velha: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 7 godzin temu)

Waluta w Republika Zielonego Przylądka: escudo zielonoprzylądkowe (CVE). Za 10 złotych dostaniesz 261 escudo zielonoprzylądkowych. Za 100 złotych dostaniesz 2,61 tysiąca escudo zielonoprzylądkowych. A w drugę stronę: Za 100 escudo zielonoprzylądkowych dostaniesz 3,83 złotego.


Czy hotele są drogie w Cidade Velha? Ile zapłacimy za pokój w Cidade Velha?

Średni koszt noclegu w Cidade Velha to 259 zł (6,77 tys. CVE). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Cidade Velha 5,1 zł (134 CVE). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 171 zł (4,46 tys. CVE) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Cidade Velha za mniej więcej 197 zł (5,15 tys. CVE) Jeśli możemy sobie pozwolić na więcej luksusu to w przypadku hoteli z 5 gwiazdkami zapłacimy w nich za pokój mniej więcej 367 zł (9,58 tys. CVE)


Czy w sklepach jest drogo w Cidade Velha? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Cidade Velha? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Cidade Velha, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Cidade Velha? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Cidade Velha? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Cidade Velha? Czy jedzenie na mieście w Cidade Velha jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 0,38 złotego. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 0,19 złotego. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 1,7 złotego. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 0,61 złotego (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 0,057 złotego.


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Cidade Velha w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Gambii, Senegalu, Gwinei Bissau, Mauretanii i Sierra Leone.

Cidade Velha - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena tania restauracja 0,38 zł

tania restauracja

0,38 zł
99% mniej niż w Polsce

cena lokalne piwo 0,31 zł

lokalne piwo

0,31 zł
98% mniej niż w Polsce

cena butelka wody 0,057 zł

butelka wody

0,057 zł
99% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 0,19 zł

mac burger king lub podobny bar

0,19 zł
99% mniej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 0,057 zł

cola pepsi sprite mirinda

0,057 zł
99% mniej niż w Polsce

ceny w restauracjach w Cidade Velha

  1. Posiłek w taniej restauracji 0,38 zł (10 CVE)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 1,7 zł (45 CVE)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 0,19 zł (5 CVE)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 0,31 zł (8 CVE)
  5. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 0,057 zł (1,5 CVE)
  6. Woda (0,33l butelka) 0,057 zł (1,5 CVE)

Jakie różnią się ceny w miastach w Republika Zielonego Przylądka? Jakie są ceny i koszty na wyspach należących do Republika Zielonego Przylądka? Zobacz tu: Ceny na wyspach oraz w miastach w Republika Zielonego Przylądka

Ceny: Boa Vista   Sal   Praia   Sal   Mindelo   Santa Maria   Cidade Velha  

Koszty utrzymania w Republika Zielonego Przylądka: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Republika Zielonego Przylądka z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

mac burger king lub podobny bar

0,19 zł
99% mniej niż w Polsce

Ceny na wyspach