Ceny w Santa Maria

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Santa Maria? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Santa Maria.

Santa Maria - jakie są ceny w supermarketach? Santa Maria - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Santa Maria - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Santa Maria: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 1 godzinę temu)

Waluta w Republika Zielonego Przylądka: escudo zielonoprzylądkowe (CVE). Za 9,9 złotego dostaniesz 252 escudo zielonoprzylądkowe. Za 99 złotych dostaniesz 2,52 tysiąca escudo zielonoprzylądkowych. A w drugę stronę: Za 99 escudo zielonoprzylądkowych dostaniesz 3,89 złotego.


Wakacje i wycieczki w Republika Zielonego Przylądka

Czy hotele są drogie w Santa Maria? Ile zapłacimy za pokój w Santa Maria?

Średnia cena noclegu w Santa Maria wynosi 330 zł (8,5 tys. CVE). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Santa Maria 230 zł (5,8 tys. CVE). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 260 zł (6,5 tys. CVE) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Santa Maria za mniej więcej 400 zł (10 tys. CVE) Nocleg w hotelu 5 gwiazdkowym to wydatek średnio: 430 zł (11 tys. CVE)


Czy w sklepach jest drogo w Santa Maria? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Santa Maria? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Santa Maria, takich jak: banany, jabłka lub pomarańcze (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Santa Maria? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Santa Maria? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Santa Maria? Czy jedzenie na mieście w Santa Maria jest droższe niż w Polsce?


Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Santa Maria, m.in: banany, jabłka lub pomarańcze


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Santa Maria będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Gambii, Senegalu, Gwinei Bissau, Mauretanii i Sierra Leone.

Jedzenie

Aktualne zestawienie: ceny jedzenia w Santa Maria

Rozrywka

Aktualne zestawienie: koszty rozrywki w Santa Maria

Santa Maria - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena banany 7,8 zł

banany

7,8 zł
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Santa Maria

  1. Banany (1kg) 7,8 zł (200 CVE)
  2. Jabłka (1kg) 12 zł (300 CVE)
  3. Pomarańcze (1kg) 12 zł (300 CVE)

koszty rozrywki w Santa Maria

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 180 zł (4,5 tys. CVE)

Jakie różnią się ceny w miastach w Republika Zielonego Przylądka? Jakie są ceny i koszty na wyspach należących do Republika Zielonego Przylądka? Zobacz tu: Ceny na wyspach oraz w miastach w Republika Zielonego Przylądka

Ceny: Boa Vista   Sal   Praia   Sal   Mindelo   Assomada   Cidade Velha   Sao Domingos   Santa Maria  

Koszty utrzymania w Republika Zielonego Przylądka: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Republika Zielonego Przylądka z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

banany

7,8 zł
o połowę więcej niż w Polsce

Ceny na wyspach