Ceny w Władywostoku

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Władywostoku? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Władywostoku.

Władywostok zmiany cen hikersbay.com
Władywostok Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Władywostok - jakie są ceny w supermarketach? Władywostok - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Władywostok - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Władywostoku: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 16 godzin temu)

Waluta w Rosji: rubel rosyjski (RUB). Za 10 złotych dostaniesz 211 rubli rosyjskich. Za 100 złotych dostaniesz 2,11 tysiąca rubli rosyjskich. A w drugę stronę: Za 100 rubli rosyjskich dostaniesz 4,74 złotego.


Sumarycznie ceny nie różnią się znacznie w Władywostoku od tego co jest w Polsce. Jedzenie jest tańsze o 13%. Stołowanie się w restauracjach i barach będzie tańsze o 23%. Koszty życia i wydatki w Władywostoku są porównywalne do kosztów w Polsce. Jeśli chodzi o wolny czas to wydatki na sport czy rozrywkę nie powinni się specjalnie różnić w Władywostoku od tego co w Polsce

Czy hotele są drogie w Władywostoku? Ile zapłacimy za pokój w Władywostoku?

Średnia cena noclegu w Władywostoku wynosi 133 zł (2,81 tys. RUB). Jeśli szukasz czegoś najtańszego na noc to w tanim jednogwiazdkowym hotelu zapłacisz około: 114 zł (2,4 tys. RUB) , a jeśli lubisz hostele to tam przenocujesz za: 39 zł (813 RUB). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Władywostoku 137 zł (2,9 tys. RUB). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 151 zł (3,19 tys. RUB) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Władywostoku za mniej więcej 263 zł (5,56 tys. RUB) Nocleg w hotelu 5 gwiazdkowym to wydatek średnio: 489 zł (10,3 tys. RUB)


Czy w sklepach jest drogo w Władywostoku? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Władywostoku? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Władywostoku, takich jak: jabłka, ser, ryż, jaja lub banany (Ostatnia aktualizacja: wczoraj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Władywostoku? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Władywostoku? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Władywostoku? Czy jedzenie na mieście w Władywostoku jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 45 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 18,9 złotego. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 135 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 9,5 złotego (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 3,6 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Władywostoku, m.in: jabłka, ser, ryż, jaja lub banany


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Władywostoku będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Mongolii, Kazachstanie, Korei Północnej, Chinach i Kirgistanie.

Władywostok - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 416 zł (282 zł - 537 zł)

opłaty

416 zł (282 zł - 537 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 31 zł (24 zł - 38 zł)

internet

31 zł (24 zł - 38 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 322 zł (95 zł - 568 zł)

spodnie jeansy

322 zł (95 zł - 568 zł)
5% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 2,45 tys. zł

zarobki średnio

2,45 tys. zł
o połowę mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 2,09 tys. zł (1,89 tys. zł - 2,84 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

2,09 tys. zł (1,89 tys. zł - 2,84 tys. zł)
38% mniej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 3,02 tys. zł (1,89 tys. zł - 4,74 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

3,02 tys. zł (1,89 tys. zł - 4,74 tys. zł)
32% mniej niż w Polsce

cena chleb 2,2 zł (1,5 zł - 3,4 zł)

chleb

2,2 zł (1,5 zł - 3,4 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena ser 35 zł (18,9 zł - 47 zł)

ser

35 zł (18,9 zł - 47 zł)
Bardzo podobnie jak w Polsce

cena ryż 5,2 zł (3,3 zł - 6,9 zł)

ryż

5,2 zł (3,3 zł - 6,9 zł)
7.9% mniej niż w Polsce

cena pomidory 10 zł (4,7 zł - 13,3 zł)

pomidory

10 zł (4,7 zł - 13,3 zł)
5.6% mniej niż w Polsce

cena banany 8 zł (5,6 zł - 9,5 zł)

banany

8 zł (5,6 zł - 9,5 zł)
28% więcej niż w Polsce

cena wino 28 zł (21 zł - 57 zł)

wino

28 zł (21 zł - 57 zł)
14% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 45 zł (24 zł - 57 zł)

tania restauracja

45 zł (24 zł - 57 zł)
29% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 4,7 zł (3,6 zł - 10,9 zł)

lokalne piwo

4,7 zł (3,6 zł - 10,9 zł)
66% mniej niż w Polsce

cena kawa 8,1 zł (3,8 zł - 11,8 zł)

kawa

8,1 zł (3,8 zł - 11,8 zł)
37% mniej niż w Polsce

cena butelka wody 1,9 zł (1,4 zł - 2,6 zł)

butelka wody

1,9 zł (1,4 zł - 2,6 zł)
67% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 18,9 zł (16,6 zł - 18,9 zł)

mac burger king lub podobny bar

18,9 zł (16,6 zł - 18,9 zł)
37% mniej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 3,6 zł (2,8 zł - 4,7 zł)

cola pepsi sprite mirinda

3,6 zł (2,8 zł - 4,7 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Władywostoku

  1. Mleko 1 litr 5,3 zł (112 RUB)
  2. Chleb pół kilo 2,2 zł (47 RUB)
  3. Jaja 12 sztuk 7,3 zł (153 RUB)
  4. Kilo sera 35 zł (738 RUB)
  5. Woda butelka półtora litra 3,1 zł (65 RUB)
  6. Butelka wina (średnia półka) 28 zł (600 RUB)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 3,8 zł (81 RUB)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 7,3 zł (155 RUB)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 9,6 zł (204 RUB)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 18,8 zł (398 RUB)
  11. Jabłka (1kg) 7,6 zł (160 RUB)
  12. Pomarańcze (1kg) 8,5 zł (180 RUB)
  13. Ziemniaki (1kg) 2,6 zł (54 RUB)
  14. Sałata (1 główka) 6,4 zł (135 RUB)
  15. Kilo białego ryżu 5,2 zł (110 RUB)
  16. Pomidory (1kg) 10 zł (211 RUB)
  17. Banany (1kg) 8 zł (170 RUB)
  18. Cebula (1kg) 2,7 zł (58 RUB)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 32 zł (668 RUB)

ceny w restauracjach w Władywostoku

  1. Posiłek w taniej restauracji 45 zł (950 RUB)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 135 zł (2,85 tys. RUB)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 18,9 zł (400 RUB)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 4,7 zł (100 RUB)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 8,1 zł (170 RUB)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 3,6 zł (76 RUB)
  7. Woda (0,33l butelka) 1,9 zł (41 RUB)
  8. Kawa cappuccino 8,1 zł (171 RUB)

koszty życia w Władywostoku

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 1,8 zł (38 RUB)
  2. Karnet miesięczny (standardowa cena) 75 zł (1,58 tys. RUB)
  3. Benzyna (1 litr) 2,5 zł (54 RUB)
  4. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 175 tys. zł (3,7 mln RUB)
  5. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 2,09 tys. zł (44,1 tys. RUB)
  6. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 1,44 tys. zł (30,4 tys. RUB)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 3,73 tys. zł (78,8 tys. RUB)
  8. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 3,02 tys. zł (63,8 tys. RUB)
  9. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 416 zł (8,79 tys. RUB)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 31 zł (652 RUB)
  11. numb_34 24 zł (499 RUB)
  12. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 322 zł (6,79 tys. RUB)
  13. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 183 zł (3,86 tys. RUB)
  14. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 371 zł (7,83 tys. RUB)
  15. 1 para męskich skórzanych butów 347 zł (7,33 tys. RUB)
  16. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 110 tys. zł (2,32 mln RUB)
  17. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 1,12 tys. zł (23,6 tys. RUB)
  18. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 10,4 tys. zł (220 tys. RUB)
  19. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 22,2 tys. zł (468 tys. RUB)
  20. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 6,65 tys. zł (140 tys. RUB)
  21. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 2,45 tys. zł (51,7 tys. RUB)
  22. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 13%
  23. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 7,6 zł (160 RUB)
  24. Taxi 1km (taryfa normalna) 0,69 zł (14,5 RUB)
  25. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 19,9 zł (420 RUB)

Władywostok koszty życia hikersbay.com
Władywostok Koszty Życia

koszty rozrywki w Władywostoku

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 172 zł (3,64 tys. RUB)
  2. Wynajem kortu do tenisa (1 godzina w Weekend) 66 zł (1,4 tys. RUB)
  3. Kino pojedynczy bilet 17 zł (360 RUB)

Jakie różnią się ceny w miastach w Rosji? Zobacz tu: Ceny w miastach w Rosji

Ceny: Irkuck   Iżewsk   Krasnodar   Krasnojarsk   Moskwa   Nowosybirsk   Rostov-na-donu   Petersburg   Samara   Soczi  

Koszty utrzymania w Rosji: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Rosji z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

kawa

8,1 zł (3,8 zł - 11,8 zł)
37% mniej niż w Polsce

banany

8 zł (5,6 zł - 9,5 zł)
28% więcej niż w Polsce

zarobki średnio

2,45 tys. zł
o połowę mniej niż w Polsce

lokalne piwo

4,7 zł (3,6 zł - 10,9 zł)
66% mniej niż w Polsce

opłaty

416 zł (282 zł - 537 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

chleb

2,2 zł (1,5 zł - 3,4 zł)
o połowę mniej niż w Polsce