Koszty życia w Piliyandala (Sri Lance) w 2026 roku

Ostatnia aktualizacja: 9 października 2026

Ceny i koszty życia w Piliyandala

Ile kosztuje życie w Piliyandala? Sprawdź ceny obiadu w restauracji, zestawu fast food, cappuccino, pieczywa, wynajmu mieszkania i podstawowych rachunków.

Tani posiłek w restauracji
6,7 zł (6,1 zł - 24 zł)
Zestaw fast food
13 zł (13 zł - 38 zł)
Cappuccino
6 zł (6 zł - 16,1 zł)
Bochenek chleba
1,6 zł (1,5 zł - 5,2 zł)
Podstawowe rachunki (miesięcznie)
171 zł (71 zł - 355 zł)
Sri Lanka: tarasy Sigiriyi na Lwiej Skale splatające poranną mgłę w szmaragdowe spódnice dżungli, smugi dymu z kominów cejlońskich fabryk herbaty w stronę solnej aury koralowych bastionów fortu Galle oraz bębny lotosowe o zmierzchu przy Świątyni Zęba w Kandy na zdjęciu nagłówkowym - tło dla cegiełek z aukcji skórek cynamonu w rupiach lankijskich (LKR), stempli akcyzowych na blankietach sprzedaży araku oraz stosików biletów na widok rybaków na palach przy Weligamie.
Piliyandala

Poniżej aktualne ceny w Piliyandala.Przewodnik po kraju: Sri Lance - budżety, porady, FAQ.

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Piliyandala? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Piliyandala.

Piliyandala zmiany cen hikersbay.com
Piliyandala Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Atrakcje i bilety: Sri Lanka

Linki partnerskie

Sprawdź dostępne wycieczki, atrakcje i bilety na wybrany termin.

Zobacz wszystkie atrakcje · GetYourGuide Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.

Jakie są ceny w supermarketach w Piliyandala? Czy koszty życia w Piliyandala są wyższe od tych w Polsce? Piliyandala - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Piliyandala: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Waluta na Sri Lance: rupia lankijska (LKR). Za 10 złotych dostaniesz 846 rupii lankijskich. Za 100 złotych dostaniesz 8,46 tysiąca rupii lankijskich. A w drugę stronę: Za 100 rupii lankijskich dostaniesz 1,18 złotego.


Sumarycznie koszty w Piliyandala są niższe niż w Polsce. Produkty żywnościowe są tańsze o 16%. Jedzenie w restauracjach będzie tańsze o 77%. Koszty życia w Piliyandala są porównywalne do życia w Polsce. A jak wygladają ceny rozrywki? Ile wydamy na sport? Okazuje się że wydamy mniej niż w Polsce o 47%.

Noclegi: Sri Lanka

Linki partnerskie

Sprawdź dostępność i ceny na termin swojego wyjazdu.

Zobacz noclegi bez wybierania dat · Booking.com
Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.

Czy w sklepach jest drogo w Piliyandala? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Piliyandala? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Piliyandala, takich jak: banany, sałata, mleko, zagraniczne piwo lub cebula (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Piliyandala? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Piliyandala? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Piliyandala? Czy jedzenie na mieście w Piliyandala jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 6,7 złotego. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 13 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 31 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 14,8 złotego (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 1,2 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Piliyandala, m.in: banany, sałata, mleko, zagraniczne piwo lub cebula


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Piliyandala w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Malediwach, Indiach, Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego, Bangladeszu i Birmie.

Wyjazdy z Wakacje.pl: Sri Lanka

Linki partnerskie

Wybierz termin i porównaj oferty wyjazdów dla tego kierunku.

Sprawdź wyjazdy: Sri Lanka Współpraca afiliacyjna z Wakacje.pl. Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.


Piliyandala - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 171 zł (71 zł - 355 zł)

opłaty

171 zł (71 zł - 355 zł)
83% mniej niż w Polsce

cena internet 64 zł (27 zł - 204 zł)

internet

64 zł (27 zł - 204 zł)
4.7% mniej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 88 zł (42 zł - 243 zł)

spodnie jeansy

88 zł (42 zł - 243 zł)
72% mniej niż w Polsce

cena chleb 1,6 zł (1,5 zł - 5,2 zł)

chleb

1,6 zł (1,5 zł - 5,2 zł)
69% mniej niż w Polsce

cena ser 26 zł (13,2 zł - 132 zł)

ser

26 zł (13,2 zł - 132 zł)
23% mniej niż w Polsce

cena ryż 2,4 zł (2,2 zł - 3,4 zł)

ryż

2,4 zł (2,2 zł - 3,4 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena pomidory 1,8 zł (1,8 zł - 8,5 zł)

pomidory

1,8 zł (1,8 zł - 8,5 zł)
83% mniej niż w Polsce

cena banany 3,6 zł (2,1 zł - 5,3 zł)

banany

3,6 zł (2,1 zł - 5,3 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena wino 41 zł (27 zł - 108 zł)

wino

41 zł (27 zł - 108 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 6,7 zł (6,1 zł - 24 zł)

tania restauracja

6,7 zł (6,1 zł - 24 zł)
83% mniej niż w Polsce

cena lepsza restauracja dla pary 31 zł (31 zł - 189 zł)

lepsza restauracja dla pary

31 zł (31 zł - 189 zł)
83% mniej niż w Polsce

cena lokalne piwo 7,4 zł (6,1 zł - 14,8 zł)

lokalne piwo

7,4 zł (6,1 zł - 14,8 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena piwo z importu 7 zł (7 zł - 21 zł)

piwo z importu

7 zł (7 zł - 21 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena kawa 6 zł (6 zł - 16,1 zł)

kawa

6 zł (6 zł - 16,1 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena butelka wody 1,3 zł (0,92 zł - 2,3 zł)

butelka wody

1,3 zł (0,92 zł - 2,3 zł)
83% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 13 zł (13 zł - 38 zł)

mac burger king lub podobny bar

13 zł (13 zł - 38 zł)
63% mniej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 1,2 zł (1,2 zł - 5,3 zł)

cola pepsi sprite mirinda

1,2 zł (1,2 zł - 5,3 zł)
86% mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Piliyandala

  1. Mleko 1 litr 5,2 zł (438 LKR)
  2. Chleb pół kilo 1,6 zł (136 LKR)
  3. Jaja 12 sztuk 6 zł (507 LKR)
  4. Kilo sera 26 zł (2,23 tys. LKR)
  5. Woda butelka półtora litra 1,1 zł (96 LKR)
  6. Butelka wina (średnia półka) 41 zł (3,43 tys. LKR)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,8 zł (578 LKR)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 6,5 zł (545 LKR)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 34 zł (2,91 tys. LKR)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 11,2 zł (947 LKR)
  11. Jabłka (1kg) 9,6 zł (814 LKR)
  12. Pomarańcze (1kg) 10,4 zł (880 LKR)
  13. Ziemniaki (1kg) 2,2 zł (187 LKR)
  14. Sałata (1 główka) 2,3 zł (193 LKR)
  15. Kilo białego ryżu 2,4 zł (207 LKR)
  16. Pomidory (1kg) 1,8 zł (155 LKR)
  17. Banany (1kg) 3,6 zł (303 LKR)
  18. Cebula (1kg) 2,2 zł (186 LKR)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 24 zł (2,06 tys. LKR)

ceny w restauracjach w Piliyandala

  1. Posiłek w taniej restauracji 6,7 zł (565 LKR)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 31 zł (2,66 tys. LKR)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 13 zł (1,1 tys. LKR)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 7,4 zł (625 LKR)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 7 zł (588 LKR)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 1,2 zł (100 LKR)
  7. Woda (0,33l butelka) 1,3 zł (108 LKR)
  8. Kawa cappuccino 6 zł (511 LKR)

koszty życia w Piliyandala

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 318 zł (26,9 tys. LKR)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 138 zł (11,7 tys. LKR)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 148 tys. zł (12,5 mln LKR)
  4. Bilet w jedną stronę (lokalny) 0,37 zł (32 LKR)
  5. Karnet miesięczny (standardowa cena) 6,6 zł (556 LKR)
  6. Benzyna (1 litr) 4,5 zł (381 LKR)
  7. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 116 tys. zł (9,81 mln LKR)
  8. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 171 zł (14,4 tys. LKR)
  9. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 131 zł (11 tys. LKR)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 64 zł (5,44 tys. LKR)
  11. Abonament komórkowy (miesięczny, połączenia + 10 GB+ danych) 16 zł (1,36 tys. LKR)
  12. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 1,94 tys. zł (164 tys. LKR)
  13. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 15%
  14. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 1 zł (88 LKR)
  15. Taxi 1km (taryfa normalna) 1,4 zł (115 LKR)
  16. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 2,2 zł (182 LKR)
  17. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 88 zł (7,48 tys. LKR)
  18. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 65 zł (5,5 tys. LKR)

koszty rozrywki w Piliyandala

  1. Kino pojedynczy bilet 15,8 zł (1,33 tys. LKR)

Koszty utrzymania na Sri Lance: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania na Sri Lance z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

kawa

6 zł (6 zł - 16,1 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

ryż

2,4 zł (2,2 zł - 3,4 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

opłaty

171 zł (71 zł - 355 zł)
83% mniej niż w Polsce

lepsza restauracja dla pary

31 zł (31 zł - 189 zł)
83% mniej niż w Polsce

ser

26 zł (13,2 zł - 132 zł)
23% mniej niż w Polsce

banany

3,6 zł (2,1 zł - 5,3 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

Skąd pochodzą dane o cenach?

ceny-swiat.pl łączy dane o cenach i kosztach życia z HikersBay i Numbeo z cenami z oficjalnych stron sklepów i sieci gastronomicznych, m.in. McDonald's i IKEA, oraz ofertami z Glovo i Wolt.

Źródła zależą od kraju i kategorii. Ceny w lokalu i z dostawą mogą się różnić; znaczenie mają też wielkość porcji, wariant produktu i promocje.