Ceny w Abilene, TX

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Abilene, TX? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Abilene, TX.

Abilene, TX zmiany cen hikersbay.com
Abilene, TX Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Abilene, TX? Czy koszty życia w Abilene, TX są wyższe od tych w Polsce? Abilene, TX - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Abilene, TX: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 15 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Biorąc pod uwagę kilka kategorii cen i kosztów, to jeśli zsumujemy różne wydatki, to możemy powiedzieć, że ceny są wyższe w Abilene, TX od cen w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 68%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 32%. A koszt życia w Abilene, TX jest mniejszy niż w Polsce o około 26%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 62%.

Czy hotele są drogie w Abilene, TX? Ile zapłacimy za pokój w Abilene, TX?

Średni koszt noclegu w Abilene, TX to 257 zł (68 USD). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Abilene, TX 216 zł (57 USD). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 278 zł (74 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Abilene, TX? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Abilene, TX? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Abilene, TX, takich jak: banany, cebula, mięso wołowe, wino lub ser (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Abilene, TX? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Abilene, TX? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Abilene, TX? Czy jedzenie na mieście w Abilene, TX jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 51 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 34 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 206 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 30 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 6,9 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Abilene, TX, m.in: banany, cebula, mięso wołowe, wino lub ser


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Abilene, TX w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Abilene, TX - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 797 zł (572 zł - 1,86 tys. zł)

opłaty

797 zł (572 zł - 1,86 tys. zł)
23% mniej niż w Polsce

cena internet 244 zł (221 zł - 375 zł)

internet

244 zł (221 zł - 375 zł)
310% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 165 zł (124 zł - 450 zł)

spodnie jeansy

165 zł (124 zł - 450 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 15,7 tys. zł

zarobki średnio

15,7 tys. zł
190% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 3,75 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

3,75 tys. zł
11% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 4,5 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

4,5 tys. zł
2% więcej niż w Polsce

cena chleb 12 zł (8,3 zł - 13,7 zł)

chleb

12 zł (8,3 zł - 13,7 zł)
150% więcej niż w Polsce

cena ser 43 zł (41 zł - 113 zł)

ser

43 zł (41 zł - 113 zł)
25% więcej niż w Polsce

cena ryż 18,6 zł (8,3 zł - 50 zł)

ryż

18,6 zł (8,3 zł - 50 zł)
230% więcej niż w Polsce

cena pomidory 12,9 zł (7,4 zł - 25 zł)

pomidory

12,9 zł (7,4 zł - 25 zł)
22% więcej niż w Polsce

cena banany 5,2 zł (4,1 zł - 25 zł)

banany

5,2 zł (4,1 zł - 25 zł)
16% mniej niż w Polsce

cena wino 45 zł (15 zł - 56 zł)

wino

45 zł (15 zł - 56 zł)
80% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 51 zł (38 zł - 113 zł)

tania restauracja

51 zł (38 zł - 113 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 15 zł (15 zł - 30 zł)

lokalne piwo

15 zł (15 zł - 30 zł)
7.2% więcej niż w Polsce

cena kawa 16,6 zł (9,4 zł - 23 zł)

kawa

16,6 zł (9,4 zł - 23 zł)
29% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 6,4 zł (3,8 zł - 11,3 zł)

butelka wody

6,4 zł (3,8 zł - 11,3 zł)
10% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 34 zł (30 zł - 45 zł)

mac burger king lub podobny bar

34 zł (30 zł - 45 zł)
13% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 6,9 zł (5,6 zł - 11,3 zł)

cola pepsi sprite mirinda

6,9 zł (5,6 zł - 11,3 zł)
5% mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Abilene, TX

  1. Mleko 1 litr 3,3 zł (0,88 USD)
  2. Chleb pół kilo 12 zł (3,2 USD)
  3. Jaja 12 sztuk NaN zł (NaN USD)
  4. Kilo sera 43 zł (11,6 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 12 zł (3,2 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 45 zł (12 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,5 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 10,8 zł (2,9 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 32 zł (8,5 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 38 zł (10,1 USD)
  11. Jabłka (1kg) 19,8 zł (5,3 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 16,5 zł (4,4 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 11 zł (2,9 USD)
  14. Sałata (1 główka) 6,6 zł (1,8 USD)
  15. Kilo białego ryżu 18,6 zł (5 USD)
  16. Pomidory (1kg) 12,9 zł (3,4 USD)
  17. Banany (1kg) 5,2 zł (1,4 USD)
  18. Cebula (1kg) 11,2 zł (3 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 51 zł (13,5 USD)

ceny w restauracjach w Abilene, TX

  1. Posiłek w taniej restauracji 51 zł (13,5 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 206 zł (55 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 34 zł (9 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 15 zł (4 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 32 zł (8,5 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 6,9 zł (1,8 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 6,4 zł (1,7 USD)
  8. Kawa cappuccino 16,6 zł (4,4 USD)

koszty życia w Abilene, TX

  1. Benzyna (1 litr) 2,8 zł (0,75 USD)
  2. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 86,3 tys. zł (23 tys. USD)
  3. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 3,75 tys. zł (1 tys. USD)
  4. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 4,5 tys. zł (1,2 tys. USD)
  5. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 4,5 tys. zł (1,2 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 797 zł (213 USD)
  7. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 244 zł (65 USD)
  8. numb_34 161 zł (43 USD)
  9. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 165 zł (44 USD)
  10. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 75 zł (20 USD)
  11. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 281 zł (75 USD)
  12. 1 para męskich skórzanych butów 375 zł (100 USD)
  13. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 75,1 tys. zł (20 tys. USD)
  14. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 3,94 tys. zł (1,05 tys. USD)
  15. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 6,46 tys. zł (1,72 tys. USD)
  16. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka NaN zł (NaN USD)
  17. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 6,46 tys. zł (1,72 tys. USD)
  18. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 15,7 tys. zł (4,17 tys. USD)
  19. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  20. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 11,3 zł (3 USD)
  21. Taxi 1km (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)
  22. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)

Abilene, TX koszty życia hikersbay.com
Abilene, TX Koszty Życia

koszty rozrywki w Abilene, TX

  1. Kino pojedynczy bilet 45 zł (12 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

butelka wody

6,4 zł (3,8 zł - 11,3 zł)
10% więcej niż w Polsce

ryż

18,6 zł (8,3 zł - 50 zł)
230% więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

6,9 zł (5,6 zł - 11,3 zł)
5% mniej niż w Polsce

kawa

16,6 zł (9,4 zł - 23 zł)
29% więcej niż w Polsce

banany

5,2 zł (4,1 zł - 25 zł)
16% mniej niż w Polsce

spodnie jeansy

165 zł (124 zł - 450 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach