Ceny w Albany, GA

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Albany, GA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Albany, GA.

Albany, GA zmiany cen hikersbay.com
Albany, GA Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Albany, GA - ile zapłacimy w marketach? Albany, GA - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Albany, GA - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Albany, GA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 16 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Biorąc pod uwagę różne kategorie kosztów oraz cen, to po zsumowaniu wydatków wychodzi, że trzeba wydać więcej w Albany, GA niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 93%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 29%. Z kolei życie jest droższe w Albany, GA o 9%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 52%.

Czy hotele są drogie w Albany, GA? Ile zapłacimy za pokój w Albany, GA?

Uśredniony koszt noclegu w Albany, GA to 326 zł (87 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Albany, GA to mniej więcej 173 zł (46 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 239 zł (64 USD) Jeśli możemy sobie pozwolić na więcej luksusu to w przypadku hoteli z 5 gwiazdkami zapłacimy w nich za pokój mniej więcej 348 zł (93 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Albany, GA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Albany, GA? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Albany, GA, takich jak: ser, jaja, jabłka, banany lub mleko (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Albany, GA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Albany, GA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Albany, GA? Czy jedzenie na mieście w Albany, GA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 56 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 34 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 206 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 34 złote (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 7,7 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Albany, GA, m.in: ser, jaja, jabłka, banany lub mleko


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Albany, GA w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Albany, GA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 687 zł (469 zł - 1,78 tys. zł)

opłaty

687 zł (469 zł - 1,78 tys. zł)
34% mniej niż w Polsce

cena internet 277 zł (188 zł - 751 zł)

internet

277 zł (188 zł - 751 zł)
370% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 243 zł (131 zł - 597 zł)

spodnie jeansy

243 zł (131 zł - 597 zł)
28% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 18,3 tys. zł

zarobki średnio

18,3 tys. zł
240% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 4,88 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

4,88 tys. zł
o połowę więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 7,51 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

7,51 tys. zł
70% więcej niż w Polsce

cena chleb 13,6 zł (8,3 zł - 22 zł)

chleb

13,6 zł (8,3 zł - 22 zł)
190% więcej niż w Polsce

cena ser 45 zł (33 zł - 64 zł)

ser

45 zł (33 zł - 64 zł)
31% więcej niż w Polsce

cena ryż 17,9 zł (8,3 zł - 31 zł)

ryż

17,9 zł (8,3 zł - 31 zł)
220% więcej niż w Polsce

cena pomidory 19,2 zł (7,4 zł - 24 zł)

pomidory

19,2 zł (7,4 zł - 24 zł)
82% więcej niż w Polsce

cena banany 6,3 zł (4,1 zł - 16,5 zł)

banany

6,3 zł (4,1 zł - 16,5 zł)
Bardzo podobnie jak w Polsce

cena wino 38 zł (30 zł - 75 zł)

wino

38 zł (30 zł - 75 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 56 zł (38 zł - 113 zł)

tania restauracja

56 zł (38 zł - 113 zł)
61% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 16,9 zł (11,3 zł - 18,8 zł)

lokalne piwo

16,9 zł (11,3 zł - 18,8 zł)
21% więcej niż w Polsce

cena kawa 12,2 zł (7,8 zł - 23 zł)

kawa

12,2 zł (7,8 zł - 23 zł)
4.7% mniej niż w Polsce

cena butelka wody 5,2 zł (3,8 zł - 7,1 zł)

butelka wody

5,2 zł (3,8 zł - 7,1 zł)
9.5% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 34 zł (30 zł - 45 zł)

mac burger king lub podobny bar

34 zł (30 zł - 45 zł)
13% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 7,7 zł (7,3 zł - 9,7 zł)

cola pepsi sprite mirinda

7,7 zł (7,3 zł - 9,7 zł)
6.1% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Albany, GA

  1. Mleko 1 litr 4,4 zł (1,2 USD)
  2. Chleb pół kilo 13,6 zł (3,6 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 13,7 zł (3,6 USD)
  4. Kilo sera 45 zł (12,1 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 8,9 zł (2,4 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 38 zł (10 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 9,8 zł (2,6 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 19,4 zł (5,2 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 28 zł (7,5 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 43 zł (11,4 USD)
  11. Jabłka (1kg) 26 zł (6,9 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 23 zł (6,3 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 14,1 zł (3,8 USD)
  14. Sałata (1 główka) 8,7 zł (2,3 USD)
  15. Kilo białego ryżu 17,9 zł (4,8 USD)
  16. Pomidory (1kg) 19,2 zł (5,1 USD)
  17. Banany (1kg) 6,3 zł (1,7 USD)
  18. Cebula (1kg) 11,5 zł (3,1 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 79 zł (21 USD)

ceny w restauracjach w Albany, GA

  1. Posiłek w taniej restauracji 56 zł (15 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 206 zł (55 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 34 zł (9 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 16,9 zł (4,5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 19,3 zł (5,1 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 7,7 zł (2,1 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 5,2 zł (1,4 USD)
  8. Kawa cappuccino 12,2 zł (3,3 USD)

koszty życia w Albany, GA

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 6,4 zł (1,7 USD)
  2. Karnet miesięczny (standardowa cena) 169 zł (45 USD)
  3. Benzyna (1 litr) 3,3 zł (0,88 USD)
  4. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 165 tys. zł (44 tys. USD)
  5. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 4,88 tys. zł (1,3 tys. USD)
  6. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 4,88 tys. zł (1,3 tys. USD)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 9,38 tys. zł (2,5 tys. USD)
  8. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 7,51 tys. zł (2 tys. USD)
  9. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 687 zł (183 USD)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 277 zł (74 USD)
  11. numb_34 203 zł (54 USD)
  12. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 243 zł (65 USD)
  13. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 262 zł (70 USD)
  14. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 418 zł (111 USD)
  15. 1 para męskich skórzanych butów 594 zł (158 USD)
  16. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 97,1 tys. zł (25,9 tys. USD)
  17. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 1,61 tys. zł (428 USD)
  18. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 4,69 tys. zł (1,25 tys. USD)
  19. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 27 tys. zł (7,2 tys. USD)
  20. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 4,69 tys. zł (1,25 tys. USD)
  21. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 18,3 tys. zł (4,88 tys. USD)
  22. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 7%
  23. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 17,8 zł (4,8 USD)
  24. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,8 zł (1,6 USD)
  25. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 83 zł (22 USD)

koszty rozrywki w Albany, GA

  1. Kino pojedynczy bilet 42 zł (11,2 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

spodnie jeansy

243 zł (131 zł - 597 zł)
28% mniej niż w Polsce

internet

277 zł (188 zł - 751 zł)
370% więcej niż w Polsce

wynajem małego mieszkania w centrum

4,88 tys. zł
o połowę więcej niż w Polsce

ryż

17,9 zł (8,3 zł - 31 zł)
220% więcej niż w Polsce

banany

6,3 zł (4,1 zł - 16,5 zł)
Bardzo podobnie jak w Polsce

zarobki średnio

18,3 tys. zł
240% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach