Ceny w Albany, NY

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Albany, NY? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Albany, NY.

Albany, NY zmiany cen hikersbay.com
Albany, NY Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Albany, NY - jakie są ceny w supermarketach? Albany, NY - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Albany, NY - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Albany, NY: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 8 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


Ceny w Albany, NY są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 96%. W restauracjach będzie drożej o 69%. Natomiast koszty życia są wyższe w Albany, NY o 26%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 67%.

Czy hotele są drogie w Albany, NY? Ile zapłacimy za pokój w Albany, NY?

Średnia cena noclegu w Albany, NY wynosi 282 zł (77 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Albany, NY 245 zł (67 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 298 zł (82 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Albany, NY za mniej więcej 467 zł (128 USD) Jeśli szukamy najlepszych warunków pobytu, to w hotelach 5-gwiazdkowych, które zapewnią zdecydowanie więcej luksusu - powiniśmy się liczyc z wydatkiem w okolicy 475 zł (130 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Albany, NY? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Albany, NY? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Albany, NY, takich jak: sałata, pierś z kurczaka, jabłka, jaja lub banany (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Albany, NY? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Albany, NY? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Albany, NY? Czy jedzenie na mieście w Albany, NY jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 73 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 43 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 265 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 37 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,6 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Albany, NY, m.in: sałata, pierś z kurczaka, jabłka, jaja lub banany


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Albany, NY będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Albany, NY - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 671 zł (425 zł - 949 zł)

opłaty

671 zł (425 zł - 949 zł)
35% mniej niż w Polsce

cena internet 225 zł (201 zł - 292 zł)

internet

225 zł (201 zł - 292 zł)
280% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 163 zł (110 zł - 215 zł)

spodnie jeansy

163 zł (110 zł - 215 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 15,9 tys. zł

zarobki średnio

15,9 tys. zł
200% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 5,14 tys. zł (3,29 tys. zł - 7,67 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

5,14 tys. zł (3,29 tys. zł - 7,67 tys. zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 9,01 tys. zł (4,75 tys. zł - 12 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

9,01 tys. zł (4,75 tys. zł - 12 tys. zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena chleb 17,5 zł (12,1 zł - 24 zł)

chleb

17,5 zł (12,1 zł - 24 zł)
270% więcej niż w Polsce

cena ser 56 zł (28 zł - 72 zł)

ser

56 zł (28 zł - 72 zł)
61% więcej niż w Polsce

cena ryż 19,3 zł (8,9 zł - 32 zł)

ryż

19,3 zł (8,9 zł - 32 zł)
240% więcej niż w Polsce

cena pomidory 17,1 zł (10,4 zł - 56 zł)

pomidory

17,1 zł (10,4 zł - 56 zł)
62% więcej niż w Polsce

cena banany 5,1 zł (3,1 zł - 8,7 zł)

banany

5,1 zł (3,1 zł - 8,7 zł)
19% mniej niż w Polsce

cena wino 39 zł (33 zł - 55 zł)

wino

39 zł (33 zł - 55 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 73 zł (55 zł - 110 zł)

tania restauracja

73 zł (55 zł - 110 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 18,3 zł (11 zł - 33 zł)

lokalne piwo

18,3 zł (11 zł - 33 zł)
30% więcej niż w Polsce

cena kawa 18,3 zł (7,3 zł - 29 zł)

kawa

18,3 zł (7,3 zł - 29 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 7,2 zł (5,5 zł - 11 zł)

butelka wody

7,2 zł (5,5 zł - 11 zł)
24% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 43 zł (37 zł - 51 zł)

mac burger king lub podobny bar

43 zł (37 zł - 51 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,6 zł (7,3 zł - 14,6 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,6 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
32% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Albany, NY

  1. Mleko 1 litr 3,9 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 17,5 zł (4,8 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 18,7 zł (5,1 USD)
  4. Kilo sera 56 zł (15,3 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 7 zł (1,9 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 39 zł (10,8 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 7,3 zł (2 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 10,3 zł (2,8 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 49 zł (13,5 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 45 zł (12,3 USD)
  11. Jabłka (1kg) 17,4 zł (4,8 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 19 zł (5,2 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 11,2 zł (3,1 USD)
  14. Sałata (1 główka) 13,2 zł (3,6 USD)
  15. Kilo białego ryżu 19,3 zł (5,3 USD)
  16. Pomidory (1kg) 17,1 zł (4,7 USD)
  17. Banany (1kg) 5,1 zł (1,4 USD)
  18. Cebula (1kg) 14,2 zł (3,9 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 54 zł (14,9 USD)

ceny w restauracjach w Albany, NY

  1. Posiłek w taniej restauracji 73 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 265 zł (73 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 43 zł (11,9 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 18,3 zł (5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 22 zł (6 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,6 zł (2,6 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 7,2 zł (2 USD)
  8. Kawa cappuccino 18,3 zł (5 USD)

koszty życia w Albany, NY

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 5,5 zł (1,5 USD)
  2. Karnet miesięczny (standardowa cena) 283 zł (78 USD)
  3. Benzyna (1 litr) 3,6 zł (0,97 USD)
  4. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 110 tys. zł (30 tys. USD)
  5. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 5,14 tys. zł (1,41 tys. USD)
  6. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 5,08 tys. zł (1,39 tys. USD)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 9,98 tys. zł (2,73 tys. USD)
  8. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 9,01 tys. zł (2,47 tys. USD)
  9. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 671 zł (184 USD)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 225 zł (62 USD)
  11. numb_34 177 zł (48 USD)
  12. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 163 zł (45 USD)
  13. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 169 zł (46 USD)
  14. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 319 zł (87 USD)
  15. 1 para męskich skórzanych butów 398 zł (109 USD)
  16. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 101 tys. zł (27,6 tys. USD)
  17. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 5,11 tys. zł (1,4 tys. USD)
  18. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 14,2 tys. zł (3,88 tys. USD)
  19. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 102 tys. zł (28 tys. USD)
  20. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 11,7 tys. zł (3,21 tys. USD)
  21. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 15,9 tys. zł (4,37 tys. USD)
  22. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.5%
  23. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 18,3 zł (5 USD)
  24. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,1 zł (1,4 USD)
  25. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 100 zł (28 USD)

Albany, NY koszty życia hikersbay.com
Albany, NY Koszty Życia

koszty rozrywki w Albany, NY

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 245 zł (67 USD)
  2. Wynajem kortu do tenisa (1 godzina w Weekend) 80 zł (22 USD)
  3. Kino pojedynczy bilet 55 zł (15 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

banany

5,1 zł (3,1 zł - 8,7 zł)
19% mniej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

43 zł (37 zł - 51 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

9,6 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
32% więcej niż w Polsce

ryż

19,3 zł (8,9 zł - 32 zł)
240% więcej niż w Polsce

chleb

17,5 zł (12,1 zł - 24 zł)
270% więcej niż w Polsce

ser

56 zł (28 zł - 72 zł)
61% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach