Ceny w Alpena, MI

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Alpena, MI? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Alpena, MI.

Alpena, MI zmiany cen hikersbay.com
Alpena, MI Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Alpena, MI? Czy koszty życia w Alpena, MI są wyższe od tych w Polsce? Alpena, MI - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Alpena, MI: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 8 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


Biorąc pod uwagę kilka kategorii cen i kosztów, to jeśli zsumujemy różne wydatki, to możemy powiedzieć, że ceny są wyższe w Alpena, MI od cen w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 56%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 55%. A koszt życia jest większy w Alpena, MI o 15%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 21%.

Czy hotele są drogie w Alpena, MI? Ile zapłacimy za pokój w Alpena, MI?

Średni koszt noclegu w Alpena, MI to 260 zł (71 USD). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Alpena, MI 234 zł (64 USD). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 260 zł (71 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Alpena, MI? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Alpena, MI? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Alpena, MI, takich jak: papierosy, pomidory, jabłka, ryż lub mleko (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Alpena, MI? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Alpena, MI? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Alpena, MI? Czy jedzenie na mieście w Alpena, MI jest droższe niż w Polsce?

A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 256 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 29 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 7,3 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Alpena, MI, m.in: papierosy, pomidory, jabłka, ryż lub mleko


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Alpena, MI w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Alpena, MI - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena spodnie jeansy 146 zł

spodnie jeansy

146 zł
o połowę mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 3,83 tys. zł (2,92 tys. zł - 4,75 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

3,83 tys. zł (2,92 tys. zł - 4,75 tys. zł)
13% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 4,02 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

4,02 tys. zł
9% mniej niż w Polsce

cena chleb 8,8 zł

chleb

8,8 zł
87% więcej niż w Polsce

cena ser 40 zł (32 zł - 48 zł)

ser

40 zł (32 zł - 48 zł)
16% więcej niż w Polsce

cena ryż 24 zł

ryż

24 zł
330% więcej niż w Polsce

cena pomidory 12,1 zł

pomidory

12,1 zł
14% więcej niż w Polsce

cena banany 4,8 zł

banany

4,8 zł
23% mniej niż w Polsce

cena wino 51 zł (29 zł - 73 zł)

wino

51 zł (29 zł - 73 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 14,6 zł

lokalne piwo

14,6 zł
4.3% więcej niż w Polsce

cena kawa 14,6 zł

kawa

14,6 zł
14% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 7,3 zł

cola pepsi sprite mirinda

7,3 zł
Bardzo podobnie jak w Polsce

ceny jedzenia w Alpena, MI

  1. Mleko 1 litr 3,7 zł (1 USD)
  2. Chleb pół kilo 8,8 zł (2,4 USD)
  3. Kilo sera 40 zł (11 USD)
  4. Butelka wina (średnia półka) 51 zł (14 USD)
  5. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 12,8 zł (3,5 USD)
  6. Paczka papierosów (Marlboro) 29 zł (8 USD)
  7. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 20 zł (5,5 USD)
  8. Jabłka (1kg) 20 zł (5,5 USD)
  9. Pomarańcze (1kg) 14,1 zł (3,9 USD)
  10. Ziemniaki (1kg) 12,1 zł (3,3 USD)
  11. Sałata (1 główka) 5,4 zł (1,5 USD)
  12. Kilo białego ryżu 24 zł (6,6 USD)
  13. Pomidory (1kg) 12,1 zł (3,3 USD)
  14. Banany (1kg) 4,8 zł (1,3 USD)
  15. Cebula (1kg) 16,1 zł (4,4 USD)
  16. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 36 zł (9,9 USD)

ceny w restauracjach w Alpena, MI

  1. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 256 zł (70 USD)
  2. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 14,6 zł (4 USD)
  3. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 22 zł (6 USD)
  4. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 7,3 zł (2 USD)
  5. Kawa cappuccino 14,6 zł (4 USD)

koszty życia w Alpena, MI

  1. 1 para męskich skórzanych butów 201 zł (55 USD)
  2. Benzyna (1 litr) 4,1 zł (1,1 USD)
  3. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 3,83 tys. zł (1,05 tys. USD)
  4. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 3,47 tys. zł (950 USD)
  5. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 7,3 tys. zł (2 tys. USD)
  6. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 4,02 tys. zł (1,1 tys. USD)
  7. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.8%
  8. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 146 zł (40 USD)
  9. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 91 zł (25 USD)

koszty rozrywki w Alpena, MI

  1. Kino pojedynczy bilet 33 zł (9 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

banany

4,8 zł
23% mniej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

7,3 zł
Bardzo podobnie jak w Polsce

chleb

8,8 zł
87% więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

146 zł
o połowę mniej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach