Ceny w Ankeny, IA

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Ankeny, IA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Ankeny, IA.

Ankeny, IA zmiany cen hikersbay.com
Ankeny, IA Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Ankeny, IA? Czy koszty życia w Ankeny, IA są wyższe od tych w Polsce? Ankeny, IA - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Ankeny, IA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 17 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Ceny w Ankeny, IA są znacznie wyższe od cen spotykanych w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 63%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 62%. Koszty życia w Ankeny, IA są porównywalne do życia w Polsce. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 96%.

Czy hotele są drogie w Ankeny, IA? Ile zapłacimy za pokój w Ankeny, IA?

Średni koszt noclegu w Ankeny, IA to 246 zł (66 USD). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Ankeny, IA 220 zł (59 USD). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 282 zł (75 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Ankeny, IA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Ankeny, IA? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Ankeny, IA, takich jak: pierś z kurczaka, ryż, banany, piwo lub wino (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Ankeny, IA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Ankeny, IA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Ankeny, IA? Czy jedzenie na mieście w Ankeny, IA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 60 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 37 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 272 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 38 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 8,7 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Ankeny, IA, m.in: pierś z kurczaka, ryż, banany, piwo lub wino


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Ankeny, IA w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Ankeny, IA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 886 zł (515 zł - 1,13 tys. zł)

opłaty

886 zł (515 zł - 1,13 tys. zł)
15% mniej niż w Polsce

cena internet 228 zł (150 zł - 375 zł)

internet

228 zł (150 zł - 375 zł)
280% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 198 zł (113 zł - 319 zł)

spodnie jeansy

198 zł (113 zł - 319 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 20,7 tys. zł

zarobki średnio

20,7 tys. zł
290% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 3,47 tys. zł (2,44 tys. zł - 4,5 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

3,47 tys. zł (2,44 tys. zł - 4,5 tys. zł)
2.8% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 5,16 tys. zł (3,56 tys. zł - 6,75 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

5,16 tys. zł (3,56 tys. zł - 6,75 tys. zł)
17% więcej niż w Polsce

cena chleb 8,3 zł (5,3 zł - 16,5 zł)

chleb

8,3 zł (5,3 zł - 16,5 zł)
75% więcej niż w Polsce

cena ser 51 zł (25 zł - 54 zł)

ser

51 zł (25 zł - 54 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena ryż 12,4 zł (7,4 zł - 21 zł)

ryż

12,4 zł (7,4 zł - 21 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena pomidory 23 zł (8,3 zł - 50 zł)

pomidory

23 zł (8,3 zł - 50 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena banany 6,2 zł (4,1 zł - 16,5 zł)

banany

6,2 zł (4,1 zł - 16,5 zł)
Bardzo podobnie jak w Polsce

cena wino 54 zł (38 zł - 71 zł)

wino

54 zł (38 zł - 71 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 60 zł (26 zł - 94 zł)

tania restauracja

60 zł (26 zł - 94 zł)
72% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 18,8 zł (11,3 zł - 18,8 zł)

lokalne piwo

18,8 zł (11,3 zł - 18,8 zł)
34% więcej niż w Polsce

cena kawa 21 zł (11,3 zł - 25 zł)

kawa

21 zł (11,3 zł - 25 zł)
67% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 7,7 zł (5,6 zł - 15 zł)

butelka wody

7,7 zł (5,6 zł - 15 zł)
34% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 37 zł (30 zł - 41 zł)

mac burger king lub podobny bar

37 zł (30 zł - 41 zł)
22% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 8,7 zł (5,6 zł - 11,3 zł)

cola pepsi sprite mirinda

8,7 zł (5,6 zł - 11,3 zł)
19% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Ankeny, IA

  1. Mleko 1 litr 4,1 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 8,3 zł (2,2 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 10,6 zł (2,8 USD)
  4. Kilo sera 51 zł (13,6 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 2,6 zł (0,69 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 54 zł (14,5 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,5 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 8,2 zł (2,2 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 31 zł (8,1 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 39 zł (10,4 USD)
  11. Jabłka (1kg) 16,5 zł (4,4 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 17,8 zł (4,7 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 8,7 zł (2,3 USD)
  14. Sałata (1 główka) 3,7 zł (0,99 USD)
  15. Kilo białego ryżu 12,4 zł (3,3 USD)
  16. Pomidory (1kg) 23 zł (6 USD)
  17. Banany (1kg) 6,2 zł (1,7 USD)
  18. Cebula (1kg) 11,3 zł (3 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 49 zł (13,2 USD)

ceny w restauracjach w Ankeny, IA

  1. Posiłek w taniej restauracji 60 zł (16 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 272 zł (73 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 37 zł (9,8 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 18,8 zł (5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 26 zł (7 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 8,7 zł (2,3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 7,7 zł (2,1 USD)
  8. Kawa cappuccino 21 zł (5,7 USD)

koszty życia w Ankeny, IA

  1. Benzyna (1 litr) 3,2 zł (0,84 USD)
  2. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 97,6 tys. zł (26 tys. USD)
  3. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 3,47 tys. zł (925 USD)
  4. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 3,47 tys. zł (925 USD)
  5. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 7,04 tys. zł (1,88 tys. USD)
  6. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 5,16 tys. zł (1,38 tys. USD)
  7. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 886 zł (236 USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 228 zł (61 USD)
  9. numb_34 178 zł (48 USD)
  10. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 198 zł (53 USD)
  11. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 150 zł (40 USD)
  12. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 340 zł (91 USD)
  13. 1 para męskich skórzanych butów 537 zł (143 USD)
  14. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 91,7 tys. zł (24,4 tys. USD)
  15. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 5,14 tys. zł (1,37 tys. USD)
  16. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 44,3 tys. zł (11,8 tys. USD)
  17. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 20,7 tys. zł (5,52 tys. USD)
  18. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.5%
  19. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 7,5 zł (2 USD)
  20. Taxi 1km (taryfa normalna) 4,7 zł (1,2 USD)
  21. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 75 zł (20 USD)

Ankeny, IA koszty życia hikersbay.com
Ankeny, IA Koszty Życia

koszty rozrywki w Ankeny, IA

  1. Kino pojedynczy bilet 54 zł (14,5 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

ser

51 zł (25 zł - 54 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

8,7 zł (5,6 zł - 11,3 zł)
19% więcej niż w Polsce

internet

228 zł (150 zł - 375 zł)
280% więcej niż w Polsce

wynajem dużego mieszkania poza centrum

5,16 tys. zł (3,56 tys. zł - 6,75 tys. zł)
17% więcej niż w Polsce

lokalne piwo

18,8 zł (11,3 zł - 18,8 zł)
34% więcej niż w Polsce

banany

6,2 zł (4,1 zł - 16,5 zł)
Bardzo podobnie jak w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach