Ceny w Apple Valley, CA

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Apple Valley, CA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Apple Valley, CA.

Apple Valley, CA zmiany cen hikersbay.com
Apple Valley, CA Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Apple Valley, CA? Czy koszty życia w Apple Valley, CA są wyższe od tych w Polsce? Apple Valley, CA - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Apple Valley, CA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 17 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Czy hotele są drogie w Apple Valley, CA? Ile zapłacimy za pokój w Apple Valley, CA?

Średni koszt noclegu w Apple Valley, CA to 225 zł (60 USD). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Apple Valley, CA 251 zł (67 USD). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 300 zł (80 USD) Nocleg w hotelu 5 gwiazdkowym to wydatek średnio: 409 zł (109 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Apple Valley, CA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Apple Valley, CA? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Apple Valley, CA, takich jak: mleko, chleb lub papierosy (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Apple Valley, CA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Apple Valley, CA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Apple Valley, CA? Czy jedzenie na mieście w Apple Valley, CA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 94 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 225 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 45 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 11,3 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Apple Valley, CA, m.in: mleko, chleb lub papierosy


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Apple Valley, CA w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Apple Valley, CA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena zarobki średnio 27,8 tys. zł

zarobki średnio

27,8 tys. zł
420% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 7,31 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

7,31 tys. zł
120% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 10,5 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

10,5 tys. zł
140% więcej niż w Polsce

cena chleb 16,5 zł

chleb

16,5 zł
250% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 94 zł

tania restauracja

94 zł
170% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 23 zł

lokalne piwo

23 zł
61% więcej niż w Polsce

cena kawa 18,8 zł

kawa

18,8 zł
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 7,5 zł

butelka wody

7,5 zł
30% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 11,3 zł

cola pepsi sprite mirinda

11,3 zł
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Apple Valley, CA

  1. Mleko 1 litr 3,9 zł (1 USD)
  2. Chleb pół kilo 16,5 zł (4,4 USD)
  3. Paczka papierosów (Marlboro) 41 zł (11 USD)

ceny w restauracjach w Apple Valley, CA

  1. Posiłek w taniej restauracji 94 zł (25 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 225 zł (60 USD)
  3. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 23 zł (6 USD)
  4. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 26 zł (7 USD)
  5. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 11,3 zł (3 USD)
  6. Woda (0,33l butelka) 7,5 zł (2 USD)
  7. Kawa cappuccino 18,8 zł (5 USD)

koszty życia w Apple Valley, CA

  1. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 27,8 tys. zł (7,4 tys. USD)
  2. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 2.3%
  3. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 7,31 tys. zł (1,95 tys. USD)
  4. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 9,38 tys. zł (2,5 tys. USD)
  5. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 10,5 tys. zł (2,8 tys. USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

wynajem dużego mieszkania poza centrum

10,5 tys. zł
140% więcej niż w Polsce

tania restauracja

94 zł
170% więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

11,3 zł
o połowę więcej niż w Polsce

kawa

18,8 zł
o połowę więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach