Ceny w Apple Valley, MN

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Apple Valley, MN? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Apple Valley, MN.

Apple Valley, MN zmiany cen hikersbay.com
Apple Valley, MN Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Apple Valley, MN - jakie są ceny w supermarketach? Apple Valley, MN - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Apple Valley, MN - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Apple Valley, MN: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 17 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Ceny w Apple Valley, MN są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 75%. W restauracjach będzie drożej o 59%. Natomiast koszty życia są wyższe w Apple Valley, MN o 19%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 89%.

Czy hotele są drogie w Apple Valley, MN? Ile zapłacimy za pokój w Apple Valley, MN?

Średnia cena noclegu w Apple Valley, MN wynosi 267 zł (71 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Apple Valley, MN 237 zł (63 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 285 zł (76 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Apple Valley, MN? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Apple Valley, MN? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Apple Valley, MN, takich jak: woda butelkowana, banany, piwo, wino lub ser (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Apple Valley, MN? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Apple Valley, MN? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Apple Valley, MN? Czy jedzenie na mieście w Apple Valley, MN jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 39 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 38 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 281 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 45 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 11,3 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Apple Valley, MN, m.in: woda butelkowana, banany, piwo, wino lub ser


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Apple Valley, MN będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Apple Valley, MN - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 640 zł (375 zł - 1,41 tys. zł)

opłaty

640 zł (375 zł - 1,41 tys. zł)
38% mniej niż w Polsce

cena internet 224 zł (184 zł - 300 zł)

internet

224 zł (184 zł - 300 zł)
280% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 159 zł (113 zł - 300 zł)

spodnie jeansy

159 zł (113 zł - 300 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena chleb 8,3 zł (8,3 zł - 21 zł)

chleb

8,3 zł (8,3 zł - 21 zł)
75% więcej niż w Polsce

cena ser 42 zł (21 zł - 83 zł)

ser

42 zł (21 zł - 83 zł)
21% więcej niż w Polsce

cena ryż 8,2 zł (8,2 zł - 32 zł)

ryż

8,2 zł (8,2 zł - 32 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena pomidory 23 zł (7,4 zł - 35 zł)

pomidory

23 zł (7,4 zł - 35 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena banany 7,8 zł (4,6 zł - 14,9 zł)

banany

7,8 zł (4,6 zł - 14,9 zł)
24% więcej niż w Polsce

cena wino 53 zł (30 zł - 68 zł)

wino

53 zł (30 zł - 68 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 39 zł (38 zł - 150 zł)

tania restauracja

39 zł (38 zł - 150 zł)
13% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 23 zł (18,8 zł - 34 zł)

lokalne piwo

23 zł (18,8 zł - 34 zł)
61% więcej niż w Polsce

cena kawa 22 zł (11,3 zł - 38 zł)

kawa

22 zł (11,3 zł - 38 zł)
70% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 4,7 zł (4,7 zł - 11,3 zł)

butelka wody

4,7 zł (4,7 zł - 11,3 zł)
19% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 38 zł (34 zł - 45 zł)

mac burger king lub podobny bar

38 zł (34 zł - 45 zł)
25% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 11,3 zł (5,6 zł - 18,8 zł)

cola pepsi sprite mirinda

11,3 zł (5,6 zł - 18,8 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Apple Valley, MN

  1. Mleko 1 litr 2,9 zł (0,76 USD)
  2. Chleb pół kilo 8,3 zł (2,2 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 13,6 zł (3,6 USD)
  4. Kilo sera 42 zł (11,2 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 6,6 zł (1,8 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 53 zł (14 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 8 zł (2,1 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 14,7 zł (3,9 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 37 zł (9,8 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 50 zł (13,4 USD)
  11. Jabłka (1kg) 16,5 zł (4,4 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 17,5 zł (4,7 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 12 zł (3,2 USD)
  14. Sałata (1 główka) 8,5 zł (2,3 USD)
  15. Kilo białego ryżu 8,2 zł (2,2 USD)
  16. Pomidory (1kg) 23 zł (6 USD)
  17. Banany (1kg) 7,8 zł (2,1 USD)
  18. Cebula (1kg) 13,1 zł (3,5 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 50 zł (13,2 USD)

ceny w restauracjach w Apple Valley, MN

  1. Posiłek w taniej restauracji 39 zł (10,5 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 281 zł (75 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 38 zł (10 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 23 zł (6 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 23 zł (6 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 11,3 zł (3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 4,7 zł (1,3 USD)
  8. Kawa cappuccino 22 zł (5,8 USD)

koszty życia w Apple Valley, MN

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 216 zł (58 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 490 zł (131 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 97,3 tys. zł (25,9 tys. USD)
  4. Bilet w jedną stronę (lokalny) 30 zł (8 USD)
  5. Benzyna (1 litr) 3,5 zł (0,93 USD)
  6. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 124 tys. zł (32,9 tys. USD)
  7. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 640 zł (171 USD)
  8. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 4,35 tys. zł (1,16 tys. USD)
  9. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 224 zł (60 USD)
  10. numb_34 186 zł (50 USD)
  11. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 91,6 tys. zł (24,4 tys. USD)
  12. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  13. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 18,8 zł (5 USD)
  14. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,8 zł (1,6 USD)
  15. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 188 zł (50 USD)
  16. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 159 zł (43 USD)
  17. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 193 zł (51 USD)

koszty rozrywki w Apple Valley, MN

  1. Kino pojedynczy bilet 53 zł (14 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

lokalne piwo

23 zł (18,8 zł - 34 zł)
61% więcej niż w Polsce

ser

42 zł (21 zł - 83 zł)
21% więcej niż w Polsce

butelka wody

4,7 zł (4,7 zł - 11,3 zł)
19% mniej niż w Polsce

tania restauracja

39 zł (38 zł - 150 zł)
13% więcej niż w Polsce

opłaty

640 zł (375 zł - 1,41 tys. zł)
38% mniej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach