Ceny w Aspen, CO

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Aspen, CO? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Aspen, CO.

Aspen, CO zmiany cen hikersbay.com
Aspen, CO Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Aspen, CO - jakie są ceny w supermarketach? Aspen, CO - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Aspen, CO - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Aspen, CO: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 8 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


Ceny w Aspen, CO są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 120%. W restauracjach będzie drożej o 99%. Natomiast koszty życia są wyższe w Aspen, CO o 36%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 260%.

Czy hotele są drogie w Aspen, CO? Ile zapłacimy za pokój w Aspen, CO?

Średnia cena noclegu w Aspen, CO wynosi 1,16 tys. zł (319 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Aspen, CO 603 zł (165 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 1,15 tys. zł (316 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Aspen, CO za mniej więcej 1,87 tys. zł (511 USD) Jeśli szukamy najlepszych warunków pobytu, to w hotelach 5-gwiazdkowych, które zapewnią zdecydowanie więcej luksusu - powiniśmy się liczyc z wydatkiem w okolicy 2,9 tys. zł (794 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Aspen, CO? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Aspen, CO? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Aspen, CO, takich jak: piwo, jaja, zagraniczne piwo, banany lub ryż (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Aspen, CO? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Aspen, CO? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Aspen, CO? Czy jedzenie na mieście w Aspen, CO jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 77 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 37 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 329 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 58 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 10,8 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Aspen, CO, m.in: piwo, jaja, zagraniczne piwo, banany lub ryż


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Aspen, CO będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Jedzenie

Aktualne zestawienie: ceny jedzenia w Aspen, CO

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Aspen, CO

Rozrywka

Aktualne zestawienie: koszty rozrywki w Aspen, CO

Aspen, CO - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 529 zł (529 zł - 1,1 tys. zł)

opłaty

529 zł (529 zł - 1,1 tys. zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 274 zł (219 zł - 365 zł)

internet

274 zł (219 zł - 365 zł)
360% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 237 zł (146 zł - 365 zł)

spodnie jeansy

237 zł (146 zł - 365 zł)
30% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 11 tys. zł

zarobki średnio

11 tys. zł
dwa razy więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 9,31 tys. zł (5,84 tys. zł - 12,8 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

9,31 tys. zł (5,84 tys. zł - 12,8 tys. zł)
180% więcej niż w Polsce

cena chleb 20 zł (8 zł - 24 zł)

chleb

20 zł (8 zł - 24 zł)
330% więcej niż w Polsce

cena ser 43 zł (24 zł - 201 zł)

ser

43 zł (24 zł - 201 zł)
23% więcej niż w Polsce

cena ryż 24 zł (16,1 zł - 32 zł)

ryż

24 zł (16,1 zł - 32 zł)
330% więcej niż w Polsce

cena pomidory 21 zł (16,1 zł - 40 zł)

pomidory

21 zł (16,1 zł - 40 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena banany 5,9 zł (5,6 zł - 6,4 zł)

banany

5,9 zł (5,6 zł - 6,4 zł)
5.7% mniej niż w Polsce

cena wino 62 zł (33 zł - 91 zł)

wino

62 zł (33 zł - 91 zł)
150% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 77 zł (51 zł - 183 zł)

tania restauracja

77 zł (51 zł - 183 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 29 zł (22 zł - 55 zł)

lokalne piwo

29 zł (22 zł - 55 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena kawa 18,9 zł (7,3 zł - 37 zł)

kawa

18,9 zł (7,3 zł - 37 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 7,9 zł (7,3 zł - 22 zł)

butelka wody

7,9 zł (7,3 zł - 22 zł)
37% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 37 zł (33 zł - 55 zł)

mac burger king lub podobny bar

37 zł (33 zł - 55 zł)
22% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 10,8 zł (7,3 zł - 22 zł)

cola pepsi sprite mirinda

10,8 zł (7,3 zł - 22 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Aspen, CO

  1. Mleko 1 litr 4,3 zł (1,2 USD)
  2. Chleb pół kilo 20 zł (5,5 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 13,4 zł (3,7 USD)
  4. Kilo sera 43 zł (11,8 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 11 zł (3 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 62 zł (17 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,3 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 11 zł (3 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 44 zł (12 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 71 zł (19,4 USD)
  11. Jabłka (1kg) 16,8 zł (4,6 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 21 zł (5,9 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 18,1 zł (5 USD)
  14. Sałata (1 główka) 11 zł (3 USD)
  15. Kilo białego ryżu 24 zł (6,6 USD)
  16. Pomidory (1kg) 21 zł (5,9 USD)
  17. Banany (1kg) 5,9 zł (1,6 USD)
  18. Cebula (1kg) 13,4 zł (3,7 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 53 zł (14,6 USD)

ceny w restauracjach w Aspen, CO

  1. Posiłek w taniej restauracji 77 zł (21 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 329 zł (90 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 37 zł (10 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 29 zł (8 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 29 zł (8 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 10,8 zł (3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 7,9 zł (2,2 USD)
  8. Kawa cappuccino 18,9 zł (5,2 USD)

koszty życia w Aspen, CO

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 321 zł (88 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 776 zł (213 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 94,6 tys. zł (25,9 tys. USD)
  4. Bilet w jedną stronę (lokalny) 12,8 zł (3,5 USD)
  5. Benzyna (1 litr) 3,2 zł (0,87 USD)
  6. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 132 tys. zł (36 tys. USD)
  7. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 9,31 tys. zł (2,55 tys. USD)
  8. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 529 zł (145 USD)
  9. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 5,23 tys. zł (1,43 tys. USD)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 274 zł (75 USD)
  11. numb_34 179 zł (49 USD)
  12. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 112 tys. zł (30,7 tys. USD)
  13. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 11 tys. zł (3 tys. USD)
  14. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.5%
  15. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie NaN zł (NaN USD)
  16. Taxi 1km (taryfa normalna) 4,5 zł (1,2 USD)
  17. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)
  18. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 237 zł (65 USD)
  19. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 164 zł (45 USD)

koszty rozrywki w Aspen, CO

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 493 zł (135 USD)
  2. Kino pojedynczy bilet 66 zł (18 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

banany

5,9 zł (5,6 zł - 6,4 zł)
5,7% mniej niż w Polsce

chleb

20 zł (8 zł - 24 zł)
330% więcej niż w Polsce

wino

62 zł (33 zł - 91 zł)
150% więcej niż w Polsce

butelka wody

7,9 zł (7,3 zł - 22 zł)
37% więcej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

37 zł (33 zł - 55 zł)
22% więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

10,8 zł (7,3 zł - 22 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach