Ceny w Basking Ridge, NJ

Ostatnia aktualizacja: 16 czerwca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Basking Ridge, NJ? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Basking Ridge, NJ.

Basking Ridge, NJ - jakie są ceny w supermarketach? Basking Ridge, NJ - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Basking Ridge, NJ - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Basking Ridge, NJ: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 20 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,77 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,7 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,1 złotego.


Ceny w Basking Ridge, NJ są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 110%. W restauracjach będzie drożej o 95%. Z kolei koszt życia i opłaty w Basking Ridge, NJ są podobne do wydatków jakie ponosimy w Polsce. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 140%.

Czy hotele są drogie w Basking Ridge, NJ? Ile zapłacimy za pokój w Basking Ridge, NJ?

Średnia cena noclegu w Basking Ridge, NJ wynosi 345 zł (96 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 354 zł (98 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Basking Ridge, NJ za mniej więcej 463 zł (128 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Basking Ridge, NJ? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Basking Ridge, NJ? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Basking Ridge, NJ, takich jak: sałata, banany, piwo, woda butelkowana lub ser (Ostatnia aktualizacja: 4 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Basking Ridge, NJ? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Basking Ridge, NJ? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Basking Ridge, NJ? Czy jedzenie na mieście w Basking Ridge, NJ jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 72 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 36 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 316 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 58 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 10,1 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Basking Ridge, NJ, m.in: sałata, banany, piwo, woda butelkowana lub ser


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Basking Ridge, NJ będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Basking Ridge, NJ - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 536 zł (361 zł - 860 zł)

opłaty

536 zł (361 zł - 860 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 259 zł (181 zł - 361 zł)

internet

259 zł (181 zł - 361 zł)
340% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 230 zł (145 zł - 289 zł)

spodnie jeansy

230 zł (145 zł - 289 zł)
32% mniej niż w Polsce

cena chleb 14,3 zł (8 zł - 19,9 zł)

chleb

14,3 zł (8 zł - 19,9 zł)
200% więcej niż w Polsce

cena ser 43 zł (24 zł - 56 zł)

ser

43 zł (24 zł - 56 zł)
24% więcej niż w Polsce

cena ryż 27 zł (15,9 zł - 32 zł)

ryż

27 zł (15,9 zł - 32 zł)
370% więcej niż w Polsce

cena pomidory 21 zł (8 zł - 40 zł)

pomidory

21 zł (8 zł - 40 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena banany 10,7 zł (6,3 zł - 24 zł)

banany

10,7 zł (6,3 zł - 24 zł)
71% więcej niż w Polsce

cena wino 65 zł (29 zł - 90 zł)

wino

65 zł (29 zł - 90 zł)
160% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 72 zł (54 zł - 145 zł)

tania restauracja

72 zł (54 zł - 145 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 29 zł (22 zł - 36 zł)

lokalne piwo

29 zł (22 zł - 36 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena kawa 20 zł (14,5 zł - 29 zł)

kawa

20 zł (14,5 zł - 29 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 9,3 zł (5,4 zł - 10,8 zł)

butelka wody

9,3 zł (5,4 zł - 10,8 zł)
61% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 36 zł (36 zł - 43 zł)

mac burger king lub podobny bar

36 zł (36 zł - 43 zł)
20% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 10,1 zł (7,2 zł - 14,5 zł)

cola pepsi sprite mirinda

10,1 zł (7,2 zł - 14,5 zł)
39% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Basking Ridge, NJ

  1. Mleko 1 litr 4,7 zł (1,3 USD)
  2. Chleb pół kilo 14,3 zł (4 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 15,9 zł (4,4 USD)
  4. Kilo sera 43 zł (12 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 8,3 zł (2,3 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 65 zł (18 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 9,1 zł (2,5 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 12,6 zł (3,5 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 36 zł (10 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 45 zł (12,3 USD)
  11. Jabłka (1kg) 25 zł (6,9 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 24 zł (6,6 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 21 zł (5,9 USD)
  14. Sałata (1 główka) 9 zł (2,5 USD)
  15. Kilo białego ryżu 27 zł (7,3 USD)
  16. Pomidory (1kg) 21 zł (5,7 USD)
  17. Banany (1kg) 10,7 zł (3 USD)
  18. Cebula (1kg) 11,8 zł (3,3 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 56 zł (15,4 USD)

ceny w restauracjach w Basking Ridge, NJ

  1. Posiłek w taniej restauracji 72 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 316 zł (88 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 36 zł (10 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 29 zł (8 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 29 zł (8 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 10,1 zł (2,8 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 9,3 zł (2,6 USD)
  8. Kawa cappuccino 20 zł (5,7 USD)

koszty życia w Basking Ridge, NJ

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 364 zł (101 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 479 zł (133 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 86,5 tys. zł (23,9 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,6 zł (1 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 91,6 tys. zł (25,3 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 536 zł (148 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 5,42 tys. zł (1,5 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 259 zł (72 USD)
  9. numb_34 178 zł (49 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 68,7 tys. zł (19 tys. USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.4%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 10,8 zł (3 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 7,9 zł (2,2 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 152 zł (42 USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 230 zł (64 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 166 zł (46 USD)

koszty rozrywki w Basking Ridge, NJ

  1. Kino pojedynczy bilet 65 zł (18 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

ser

43 zł (24 zł - 56 zł)
24% więcej niż w Polsce

wino

65 zł (29 zł - 90 zł)
160% więcej niż w Polsce

tania restauracja

72 zł (54 zł - 145 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

opłaty

536 zł (361 zł - 860 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

chleb

14,3 zł (8 zł - 19,9 zł)
200% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach