Ceny w Beaver Dam, WI

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Beaver Dam, WI? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Beaver Dam, WI.

Beaver Dam, WI - jakie są ceny w supermarketach? Beaver Dam, WI - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Beaver Dam, WI - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Beaver Dam, WI: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 13 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,75 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,5 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,4 złotego.


Ceny w Beaver Dam, WI są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 120%. W restauracjach będzie drożej o 100%. Natomiast koszty życia są wyższe w Beaver Dam, WI o 55%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 100%.

Czy hotele są drogie w Beaver Dam, WI? Ile zapłacimy za pokój w Beaver Dam, WI?

Średnia cena noclegu w Beaver Dam, WI wynosi 233 zł (64 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Beaver Dam, WI 226 zł (62 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 237 zł (65 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Beaver Dam, WI? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Beaver Dam, WI? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Beaver Dam, WI, takich jak: wino, papierosy, jaja, woda butelkowana lub mleko (Ostatnia aktualizacja: 6 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Beaver Dam, WI? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Beaver Dam, WI? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Beaver Dam, WI? Czy jedzenie na mieście w Beaver Dam, WI jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 89 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 41 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 328 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 55 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 10,7 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Beaver Dam, WI, m.in: wino, papierosy, jaja, woda butelkowana lub mleko


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Beaver Dam, WI będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Beaver Dam, WI - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 572 zł (387 zł - 951 zł)

opłaty

572 zł (387 zł - 951 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 221 zł (146 zł - 364 zł)

internet

221 zł (146 zł - 364 zł)
270% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 220 zł (146 zł - 328 zł)

spodnie jeansy

220 zł (146 zł - 328 zł)
35% mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 3,64 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

3,64 tys. zł
7.7% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 5,44 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

5,44 tys. zł
23% więcej niż w Polsce

cena chleb 15,1 zł (10 zł - 24 zł)

chleb

15,1 zł (10 zł - 24 zł)
220% więcej niż w Polsce

cena ser 60 zł (32 zł - 96 zł)

ser

60 zł (32 zł - 96 zł)
73% więcej niż w Polsce

cena ryż 22 zł (8 zł - 40 zł)

ryż

22 zł (8 zł - 40 zł)
280% więcej niż w Polsce

cena pomidory 17,3 zł (8 zł - 32 zł)

pomidory

17,3 zł (8 zł - 32 zł)
63% więcej niż w Polsce

cena banany 7,1 zł (4,7 zł - 16 zł)

banany

7,1 zł (4,7 zł - 16 zł)
14% więcej niż w Polsce

cena wino 53 zł (33 zł - 73 zł)

wino

53 zł (33 zł - 73 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 89 zł (55 zł - 138 zł)

tania restauracja

89 zł (55 zł - 138 zł)
150% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 27 zł (14,6 zł - 36 zł)

lokalne piwo

27 zł (14,6 zł - 36 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena kawa 18,7 zł (13,8 zł - 25 zł)

kawa

18,7 zł (13,8 zł - 25 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 8,4 zł (7,3 zł - 14,6 zł)

butelka wody

8,4 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 41 zł (36 zł - 55 zł)

mac burger king lub podobny bar

41 zł (36 zł - 55 zł)
35% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 10,7 zł (7,3 zł - 14,6 zł)

cola pepsi sprite mirinda

10,7 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Beaver Dam, WI

  1. Mleko 1 litr 4,1 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 15,1 zł (4,1 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 14,5 zł (4 USD)
  4. Kilo sera 60 zł (16,6 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 9 zł (2,5 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 53 zł (14,5 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 8 zł (2,2 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 15,6 zł (4,3 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 60 zł (16,5 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 52 zł (14,4 USD)
  11. Jabłka (1kg) 22 zł (6 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 18,7 zł (5,1 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 9,9 zł (2,7 USD)
  14. Sałata (1 główka) 8,1 zł (2,2 USD)
  15. Kilo białego ryżu 22 zł (6 USD)
  16. Pomidory (1kg) 17,3 zł (4,7 USD)
  17. Banany (1kg) 7,1 zł (2 USD)
  18. Cebula (1kg) 10,6 zł (2,9 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 74 zł (20 USD)

ceny w restauracjach w Beaver Dam, WI

  1. Posiłek w taniej restauracji 89 zł (25 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 328 zł (90 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 41 zł (11,2 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 27 zł (7,5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 29 zł (8 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 10,7 zł (3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8,4 zł (2,3 USD)
  8. Kawa cappuccino 18,7 zł (5,1 USD)

koszty życia w Beaver Dam, WI

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 350 zł (96 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 461 zł (127 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 99 tys. zł (27,2 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 4,1 zł (1,1 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 136 tys. zł (37,4 tys. USD)
  6. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 3,64 tys. zł (1 tys. USD)
  7. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 3,28 tys. zł (900 USD)
  8. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 5,64 tys. zł (1,55 tys. USD)
  9. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 5,44 tys. zł (1,5 tys. USD)
  10. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 572 zł (157 USD)
  11. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 7,9 tys. zł (2,17 tys. USD)
  12. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 221 zł (61 USD)
  13. numb_34 208 zł (57 USD)
  14. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 165 tys. zł (45,5 tys. USD)
  15. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  16. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 11,8 zł (3,3 USD)
  17. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,1 zł (1,4 USD)
  18. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 91 zł (25 USD)
  19. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 220 zł (61 USD)
  20. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 196 zł (54 USD)

koszty rozrywki w Beaver Dam, WI

  1. Kino pojedynczy bilet 55 zł (15 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

internet

221 zł (146 zł - 364 zł)
270% więcej niż w Polsce

ryż

22 zł (8 zł - 40 zł)
280% więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

220 zł (146 zł - 328 zł)
35% mniej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

10,7 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

wynajem dużego mieszkania poza centrum

5,44 tys. zł
23% więcej niż w Polsce

chleb

15,1 zł (10 zł - 24 zł)
220% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach