Ceny w Bellevue, NE

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Bellevue, NE? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Bellevue, NE.

Bellevue, NE - jakie są ceny w supermarketach? Bellevue, NE - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Bellevue, NE - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Bellevue, NE: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 17 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Ceny w Bellevue, NE są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 73%. W restauracjach będzie drożej o 61%. Natomiast koszty życia są wyższe w Bellevue, NE o 26%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 71%.

Czy hotele są drogie w Bellevue, NE? Ile zapłacimy za pokój w Bellevue, NE?

Średnia cena noclegu w Bellevue, NE wynosi 281 zł (75 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Bellevue, NE 291 zł (78 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 296 zł (79 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Bellevue, NE za mniej więcej 378 zł (101 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Bellevue, NE? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Bellevue, NE? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Bellevue, NE, takich jak: jaja, woda butelkowana, mięso wołowe, pomidory lub jabłka (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Bellevue, NE? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Bellevue, NE? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Bellevue, NE? Czy jedzenie na mieście w Bellevue, NE jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 62 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 37 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 272 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 36 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 10,7 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Bellevue, NE, m.in: jaja, woda butelkowana, mięso wołowe, pomidory lub jabłka


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Bellevue, NE będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Bellevue, NE - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 886 zł (570 zł - 1,59 tys. zł)

opłaty

886 zł (570 zł - 1,59 tys. zł)
15% mniej niż w Polsce

cena internet 228 zł (94 zł - 375 zł)

internet

228 zł (94 zł - 375 zł)
280% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 198 zł (113 zł - 394 zł)

spodnie jeansy

198 zł (113 zł - 394 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 16,4 tys. zł

zarobki średnio

16,4 tys. zł
210% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 5,91 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

5,91 tys. zł
34% więcej niż w Polsce

cena chleb 11,5 zł (5,7 zł - 18,6 zł)

chleb

11,5 zł (5,7 zł - 18,6 zł)
140% więcej niż w Polsce

cena ser 55 zł (18,2 zł - 99 zł)

ser

55 zł (18,2 zł - 99 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena ryż 16,6 zł (7,4 zł - 29 zł)

ryż

16,6 zł (7,4 zł - 29 zł)
190% więcej niż w Polsce

cena pomidory 22 zł (8,3 zł - 50 zł)

pomidory

22 zł (8,3 zł - 50 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena banany 6,2 zł (3,5 zł - 17,2 zł)

banany

6,2 zł (3,5 zł - 17,2 zł)
Bardzo podobnie jak w Polsce

cena wino 54 zł (30 zł - 101 zł)

wino

54 zł (30 zł - 101 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 62 zł (43 zł - 143 zł)

tania restauracja

62 zł (43 zł - 143 zł)
77% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 17,8 zł (11,3 zł - 30 zł)

lokalne piwo

17,8 zł (11,3 zł - 30 zł)
27% więcej niż w Polsce

cena kawa 19,2 zł (10,3 zł - 34 zł)

kawa

19,2 zł (10,3 zł - 34 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 7,9 zł (5,6 zł - 9,4 zł)

butelka wody

7,9 zł (5,6 zł - 9,4 zł)
37% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 37 zł (34 zł - 45 zł)

mac burger king lub podobny bar

37 zł (34 zł - 45 zł)
22% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 10,7 zł (5,6 zł - 13,1 zł)

cola pepsi sprite mirinda

10,7 zł (5,6 zł - 13,1 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Bellevue, NE

  1. Mleko 1 litr 3,5 zł (0,92 USD)
  2. Chleb pół kilo 11,5 zł (3,1 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 10,6 zł (2,8 USD)
  4. Kilo sera 55 zł (14,8 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 7 zł (1,9 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 54 zł (14,5 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,5 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 11,1 zł (2,9 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 26 zł (7 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 42 zł (11,1 USD)
  11. Jabłka (1kg) 16,5 zł (4,4 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 21 zł (5,6 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 8,4 zł (2,2 USD)
  14. Sałata (1 główka) 8 zł (2,1 USD)
  15. Kilo białego ryżu 16,6 zł (4,4 USD)
  16. Pomidory (1kg) 22 zł (5,9 USD)
  17. Banany (1kg) 6,2 zł (1,7 USD)
  18. Cebula (1kg) 9,7 zł (2,6 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 49 zł (13,2 USD)

ceny w restauracjach w Bellevue, NE

  1. Posiłek w taniej restauracji 62 zł (16,5 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 272 zł (73 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 37 zł (9,8 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 17,8 zł (4,8 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 23 zł (6 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 10,7 zł (2,9 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 7,9 zł (2,1 USD)
  8. Kawa cappuccino 19,2 zł (5,1 USD)

koszty życia w Bellevue, NE

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 347 zł (93 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 501 zł (134 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 96,6 tys. zł (25,7 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,2 zł (0,86 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 134 tys. zł (35,7 tys. USD)
  6. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 5,91 tys. zł (1,58 tys. USD)
  7. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 5,91 tys. zł (1,58 tys. USD)
  8. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 886 zł (236 USD)
  9. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 3 tys. zł (800 USD)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 228 zł (61 USD)
  11. numb_34 178 zł (48 USD)
  12. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 92,6 tys. zł (24,7 tys. USD)
  13. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 16,4 tys. zł (4,38 tys. USD)
  14. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.5%
  15. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 11,1 zł (3 USD)
  16. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,1 zł (1,4 USD)
  17. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 79 zł (21 USD)
  18. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 198 zł (53 USD)
  19. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 140 zł (37 USD)

koszty rozrywki w Bellevue, NE

  1. Kino pojedynczy bilet 48 zł (12,7 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

mac burger king lub podobny bar

37 zł (34 zł - 45 zł)
22% więcej niż w Polsce

banany

6,2 zł (3,5 zł - 17,2 zł)
Bardzo podobnie jak w Polsce

butelka wody

7,9 zł (5,6 zł - 9,4 zł)
37% więcej niż w Polsce

tania restauracja

62 zł (43 zł - 143 zł)
77% więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

198 zł (113 zł - 394 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

pomidory

22 zł (8,3 zł - 50 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach