Ceny w Bethel, AK

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Bethel, AK? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Bethel, AK.

Bethel, AK - jakie są ceny w supermarketach? Bethel, AK - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Bethel, AK - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Bethel, AK: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 8 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


Ceny w Bethel, AK są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 170%. W restauracjach będzie drożej o 83%. Natomiast koszty życia są wyższe w Bethel, AK o 22%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 110%.

Czy w sklepach jest drogo w Bethel, AK? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Bethel, AK? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Bethel, AK, takich jak: mleko lub papierosy (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Bethel, AK? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Bethel, AK? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Bethel, AK? Czy jedzenie na mieście w Bethel, AK jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 84 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 256 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 58 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 13,7 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Bethel, AK, m.in: mleko lub papierosy


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Bethel, AK będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Bethel, AK - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena internet 1,13 tys. zł (1,1 tys. zł - 1,17 tys. zł)

internet

1,13 tys. zł (1,1 tys. zł - 1,17 tys. zł)
1,800% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 164 zł

spodnie jeansy

164 zł
o połowę mniej niż w Polsce

cena tania restauracja 84 zł (77 zł - 91 zł)

tania restauracja

84 zł (77 zł - 91 zł)
140% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 29 zł

lokalne piwo

29 zł
dwa razy więcej niż w Polsce

cena kawa 24 zł

kawa

24 zł
85% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 13,7 zł

cola pepsi sprite mirinda

13,7 zł
88% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Bethel, AK

  1. Mleko 1 litr 8,5 zł (2,3 USD)
  2. Paczka papierosów (Marlboro) 49 zł (13,5 USD)

ceny w restauracjach w Bethel, AK

  1. Posiłek w taniej restauracji 84 zł (23 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 256 zł (70 USD)
  3. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 29 zł (8 USD)
  4. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 26 zł (7 USD)
  5. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 13,7 zł (3,8 USD)
  6. Kawa cappuccino 24 zł (6,5 USD)

koszty życia w Bethel, AK

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 329 zł (90 USD)
  2. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 1,13 tys. zł (310 USD)
  3. 1 para męskich skórzanych butów 329 zł (90 USD)
  4. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 18,3 zł (5 USD)
  5. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 6,21 tys. zł (1,7 tys. USD)
  6. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 164 zł (45 USD)

koszty rozrywki w Bethel, AK

  1. Kino pojedynczy bilet 57 zł (15,5 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

internet

1,13 tys. zł (1,1 tys. zł - 1,17 tys. zł)
1800% więcej niż w Polsce

kawa

24 zł
85% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach