Ceny w Bethlehem, PA

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Bethlehem, PA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Bethlehem, PA.

Bethlehem, PA zmiany cen hikersbay.com
Bethlehem, PA Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Bethlehem, PA? Czy koszty życia w Bethlehem, PA są wyższe od tych w Polsce? Bethlehem, PA - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Bethlehem, PA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 17 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Ceny w Bethlehem, PA są znacznie wyższe od cen spotykanych w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 130%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 36%. A koszt życia jest większy w Bethlehem, PA o 12%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 47%.

Czy hotele są drogie w Bethlehem, PA? Ile zapłacimy za pokój w Bethlehem, PA?

Średni koszt noclegu w Bethlehem, PA to 332 zł (88 USD). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Bethlehem, PA 256 zł (68 USD). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 340 zł (91 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Bethlehem, PA za mniej więcej 504 zł (134 USD) Nocleg w hotelu 5 gwiazdkowym to wydatek średnio: 563 zł (150 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Bethlehem, PA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Bethlehem, PA? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Bethlehem, PA, takich jak: banany, chleb, cebula, ryż lub jaja (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Bethlehem, PA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Bethlehem, PA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Bethlehem, PA? Czy jedzenie na mieście w Bethlehem, PA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 60 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 41 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 188 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 39 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 12,2 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Bethlehem, PA, m.in: banany, chleb, cebula, ryż lub jaja


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Bethlehem, PA w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Bethlehem, PA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 751 zł

opłaty

751 zł
28% mniej niż w Polsce

cena internet 194 zł (75 zł - 413 zł)

internet

194 zł (75 zł - 413 zł)
230% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 230 zł (165 zł - 300 zł)

spodnie jeansy

230 zł (165 zł - 300 zł)
32% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 14,9 tys. zł

zarobki średnio

14,9 tys. zł
180% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 5,62 tys. zł (4,5 tys. zł - 6,36 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

5,62 tys. zł (4,5 tys. zł - 6,36 tys. zł)
66% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 7,37 tys. zł (6,75 tys. zł - 7,86 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

7,37 tys. zł (6,75 tys. zł - 7,86 tys. zł)
67% więcej niż w Polsce

cena chleb 21 zł (11,5 zł - 29 zł)

chleb

21 zł (11,5 zł - 29 zł)
340% więcej niż w Polsce

cena ryż 8,3 zł

ryż

8,3 zł
o połowę więcej niż w Polsce

cena banany 5 zł (4,1 zł - 5,8 zł)

banany

5 zł (4,1 zł - 5,8 zł)
21% mniej niż w Polsce

cena wino 66 zł (56 zł - 75 zł)

wino

66 zł (56 zł - 75 zł)
160% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 60 zł

tania restauracja

60 zł
72% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 19,7 zł (18,8 zł - 21 zł)

lokalne piwo

19,7 zł (18,8 zł - 21 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 8,9 zł (4,7 zł - 13,1 zł)

butelka wody

8,9 zł (4,7 zł - 13,1 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 41 zł

mac burger king lub podobny bar

41 zł
38% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 12,2 zł (7,5 zł - 16,9 zł)

cola pepsi sprite mirinda

12,2 zł (7,5 zł - 16,9 zł)
67% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Bethlehem, PA

  1. Mleko 1 litr 4 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 21 zł (5,5 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 18,8 zł (5 USD)
  4. Woda butelka półtora litra 3,8 zł (1 USD)
  5. Butelka wina (średnia półka) 66 zł (17,5 USD)
  6. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 17,8 zł (4,8 USD)
  7. Paczka papierosów (Marlboro) 38 zł (10 USD)
  8. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 46 zł (12,1 USD)
  9. Jabłka (1kg) 48 zł (12,7 USD)
  10. Pomarańcze (1kg) 4,1 zł (1,1 USD)
  11. Kilo białego ryżu 8,3 zł (2,2 USD)
  12. Banany (1kg) 5 zł (1,3 USD)
  13. Cebula (1kg) 33 zł (8,8 USD)
  14. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 72 zł (19,3 USD)

ceny w restauracjach w Bethlehem, PA

  1. Posiłek w taniej restauracji 60 zł (16 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 188 zł (50 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 41 zł (11 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 19,7 zł (5,3 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 31 zł (8,3 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 12,2 zł (3,3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8,9 zł (2,4 USD)

koszty życia w Bethlehem, PA

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 235 zł (63 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 263 zł (70 USD)
  3. Bilet w jedną stronę (lokalny) 7,5 zł (2 USD)
  4. Karnet miesięczny (standardowa cena) 225 zł (60 USD)
  5. Benzyna (1 litr) 3,5 zł (0,94 USD)
  6. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 5,62 tys. zł (1,5 tys. USD)
  7. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 5,06 tys. zł (1,35 tys. USD)
  8. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 7,6 tys. zł (2,03 tys. USD)
  9. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 7,37 tys. zł (1,97 tys. USD)
  10. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 751 zł (200 USD)
  11. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 3,75 tys. zł (1 tys. USD)
  12. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 194 zł (52 USD)
  13. numb_34 173 zł (46 USD)
  14. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 7,55 tys. zł (2,01 tys. USD)
  15. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 6,99 tys. zł (1,86 tys. USD)
  16. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 14,9 tys. zł (3,98 tys. USD)
  17. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.8%
  18. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 230 zł (61 USD)
  19. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 113 zł (30 USD)

Bethlehem, PA koszty życia hikersbay.com
Bethlehem, PA Koszty Życia

koszty rozrywki w Bethlehem, PA

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 188 zł (50 USD)
  2. Kino pojedynczy bilet 49 zł (13 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

chleb

21 zł (11,5 zł - 29 zł)
340% więcej niż w Polsce

wynajem małego mieszkania w centrum

5,62 tys. zł (4,5 tys. zł - 6,36 tys. zł)
66% więcej niż w Polsce

internet

194 zł (75 zł - 413 zł)
230% więcej niż w Polsce

ryż

8,3 zł
o połowę więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach