Ceny w Bonney Lake, WA

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Bonney Lake, WA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Bonney Lake, WA.

Jakie są ceny w supermarketach w Bonney Lake, WA? Czy koszty życia w Bonney Lake, WA są wyższe od tych w Polsce? Bonney Lake, WA - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Bonney Lake, WA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 13 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,75 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,5 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,4 złotego.


Ceny w Bonney Lake, WA są znacznie wyższe od cen spotykanych w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 99%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 62%. A koszt życia jest większy w Bonney Lake, WA o 9.6%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 87%.

Czy w sklepach jest drogo w Bonney Lake, WA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Bonney Lake, WA? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Bonney Lake, WA, takich jak: mięso wołowe, sałata, jabłka, piwo lub pomarańcze (Ostatnia aktualizacja: 6 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Bonney Lake, WA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Bonney Lake, WA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Bonney Lake, WA? Czy jedzenie na mieście w Bonney Lake, WA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 55 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 36 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 264 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 44 złote (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,8 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Bonney Lake, WA, m.in: mięso wołowe, sałata, jabłka, piwo lub pomarańcze


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Bonney Lake, WA w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Bonney Lake, WA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 861 zł (509 zł - 1,55 tys. zł)

opłaty

861 zł (509 zł - 1,55 tys. zł)
17% mniej niż w Polsce

cena internet 273 zł (182 zł - 437 zł)

internet

273 zł (182 zł - 437 zł)
360% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 209 zł (146 zł - 469 zł)

spodnie jeansy

209 zł (146 zł - 469 zł)
38% mniej niż w Polsce

cena chleb 14,1 zł (8 zł - 28 zł)

chleb

14,1 zł (8 zł - 28 zł)
200% więcej niż w Polsce

cena ser 44 zł (28 zł - 64 zł)

ser

44 zł (28 zł - 64 zł)
27% więcej niż w Polsce

cena ryż 20 zł (7,2 zł - 40 zł)

ryż

20 zł (7,2 zł - 40 zł)
250% więcej niż w Polsce

cena pomidory 18,8 zł (7,1 zł - 24 zł)

pomidory

18,8 zł (7,1 zł - 24 zł)
78% więcej niż w Polsce

cena banany 7,4 zł (4,7 zł - 12 zł)

banany

7,4 zł (4,7 zł - 12 zł)
18% więcej niż w Polsce

cena wino 55 zł (36 zł - 91 zł)

wino

55 zł (36 zł - 91 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 55 zł (36 zł - 91 zł)

tania restauracja

55 zł (36 zł - 91 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 22 zł (14,6 zł - 29 zł)

lokalne piwo

22 zł (14,6 zł - 29 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena kawa 17,8 zł (10,9 zł - 25 zł)

kawa

17,8 zł (10,9 zł - 25 zł)
39% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 7,7 zł (2,5 zł - 10,9 zł)

butelka wody

7,7 zł (2,5 zł - 10,9 zł)
32% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 36 zł (22 zł - 44 zł)

mac burger king lub podobny bar

36 zł (22 zł - 44 zł)
21% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,8 zł (3,6 zł - 12,7 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,8 zł (3,6 zł - 12,7 zł)
34% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Bonney Lake, WA

  1. Mleko 1 litr 4,1 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 14,1 zł (3,9 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 14,3 zł (3,9 USD)
  4. Kilo sera 44 zł (12,2 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 9,6 zł (2,6 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 55 zł (15 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,3 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 13,2 zł (3,6 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 40 zł (11 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 49 zł (13,4 USD)
  11. Jabłka (1kg) 20 zł (5,6 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 18,5 zł (5,1 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 12 zł (3,3 USD)
  14. Sałata (1 główka) 8,3 zł (2,3 USD)
  15. Kilo białego ryżu 20 zł (5,5 USD)
  16. Pomidory (1kg) 18,8 zł (5,2 USD)
  17. Banany (1kg) 7,4 zł (2 USD)
  18. Cebula (1kg) 10,2 zł (2,8 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 67 zł (18,3 USD)

ceny w restauracjach w Bonney Lake, WA

  1. Posiłek w taniej restauracji 55 zł (15 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 264 zł (73 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 36 zł (10 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 22 zł (6 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 25 zł (7 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,8 zł (2,7 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 7,7 zł (2,1 USD)
  8. Kawa cappuccino 17,8 zł (4,9 USD)

koszty życia w Bonney Lake, WA

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 314 zł (86 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 482 zł (132 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 93,9 tys. zł (25,8 tys. USD)
  4. Bilet w jedną stronę (lokalny) 4,5 zł (1,3 USD)
  5. Benzyna (1 litr) 4,1 zł (1,1 USD)
  6. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 113 tys. zł (31 tys. USD)
  7. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 861 zł (237 USD)
  8. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 6,13 tys. zł (1,68 tys. USD)
  9. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 273 zł (75 USD)
  10. numb_34 180 zł (49 USD)
  11. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 70,3 tys. zł (19,3 tys. USD)
  12. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  13. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 13,8 zł (3,8 USD)
  14. Taxi 1km (taryfa normalna) 6,1 zł (1,7 USD)
  15. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 109 zł (30 USD)
  16. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 209 zł (57 USD)
  17. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 113 zł (31 USD)

koszty rozrywki w Bonney Lake, WA

  1. Kino pojedynczy bilet 50 zł (13,9 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

chleb

14,1 zł (8 zł - 28 zł)
200% więcej niż w Polsce

wino

55 zł (36 zł - 91 zł)
120% więcej niż w Polsce

ser

44 zł (28 zł - 64 zł)
27% więcej niż w Polsce

ryż

20 zł (7,2 zł - 40 zł)
250% więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

209 zł (146 zł - 469 zł)
38% mniej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach