Ceny w Browns Mills, NJ

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Browns Mills, NJ? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Browns Mills, NJ.

Browns Mills, NJ zmiany cen hikersbay.com
Browns Mills, NJ Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Browns Mills, NJ - ile zapłacimy w marketach? Browns Mills, NJ - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Browns Mills, NJ - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Browns Mills, NJ: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 15 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,75 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,5 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,4 złotego.


W Browns Mills, NJ jest sporo drożej niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 150%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 170%. Z kolei życie jest droższe w Browns Mills, NJ o 70%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 170%.

Czy hotele są drogie w Browns Mills, NJ? Ile zapłacimy za pokój w Browns Mills, NJ?

Uśredniony koszt noclegu w Browns Mills, NJ to 205 zł (56 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Browns Mills, NJ to mniej więcej 190 zł (52 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 204 zł (56 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Browns Mills, NJ? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Browns Mills, NJ? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Browns Mills, NJ, takich jak: ryż, pierś z kurczaka, cebula, ziemniaki lub piwo (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Browns Mills, NJ? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Browns Mills, NJ? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Browns Mills, NJ? Czy jedzenie na mieście w Browns Mills, NJ jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 109 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 44 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 473 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 58 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 11 złotych.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Browns Mills, NJ, m.in: ryż, pierś z kurczaka, cebula, ziemniaki lub piwo


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Browns Mills, NJ w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Browns Mills, NJ - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 633 zł (364 zł - 952 zł)

opłaty

633 zł (364 zł - 952 zł)
39% mniej niż w Polsce

cena internet 255 zł (182 zł - 364 zł)

internet

255 zł (182 zł - 364 zł)
330% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 250 zł (146 zł - 364 zł)

spodnie jeansy

250 zł (146 zł - 364 zł)
26% mniej niż w Polsce

cena chleb 17,3 zł (11,2 zł - 36 zł)

chleb

17,3 zł (11,2 zł - 36 zł)
270% więcej niż w Polsce

cena ser 61 zł (33 zł - 112 zł)

ser

61 zł (33 zł - 112 zł)
76% więcej niż w Polsce

cena ryż 26 zł (12 zł - 40 zł)

ryż

26 zł (12 zł - 40 zł)
360% więcej niż w Polsce

cena pomidory 23 zł (7,9 zł - 40 zł)

pomidory

23 zł (7,9 zł - 40 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena banany 7,4 zł (4,8 zł - 24 zł)

banany

7,4 zł (4,8 zł - 24 zł)
19% więcej niż w Polsce

cena wino 73 zł (44 zł - 97 zł)

wino

73 zł (44 zł - 97 zł)
190% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 109 zł (55 zł - 218 zł)

tania restauracja

109 zł (55 zł - 218 zł)
210% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 29 zł (22 zł - 44 zł)

lokalne piwo

29 zł (22 zł - 44 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena kawa 20 zł (14,6 zł - 33 zł)

kawa

20 zł (14,6 zł - 33 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 8,3 zł (7,3 zł - 14,6 zł)

butelka wody

8,3 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 44 zł (36 zł - 55 zł)

mac burger king lub podobny bar

44 zł (36 zł - 55 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 11 zł (7,3 zł - 18,2 zł)

cola pepsi sprite mirinda

11 zł (7,3 zł - 18,2 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Browns Mills, NJ

  1. Mleko 1 litr 5,7 zł (1,6 USD)
  2. Chleb pół kilo 17,3 zł (4,7 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 19,9 zł (5,5 USD)
  4. Kilo sera 61 zł (16,9 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 8,8 zł (2,4 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 73 zł (20 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 9,2 zł (2,5 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 13,9 zł (3,8 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 62 zł (17 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 58 zł (15,8 USD)
  11. Jabłka (1kg) 25 zł (6,9 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 22 zł (6 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 15,5 zł (4,3 USD)
  14. Sałata (1 główka) 10,5 zł (2,9 USD)
  15. Kilo białego ryżu 26 zł (7,2 USD)
  16. Pomidory (1kg) 23 zł (6,2 USD)
  17. Banany (1kg) 7,4 zł (2 USD)
  18. Cebula (1kg) 13,7 zł (3,8 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 73 zł (19,9 USD)

ceny w restauracjach w Browns Mills, NJ

  1. Posiłek w taniej restauracji 109 zł (30 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 473 zł (130 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 44 zł (12 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 29 zł (8 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 36 zł (10 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 11 zł (3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8,3 zł (2,3 USD)
  8. Kawa cappuccino 20 zł (5,6 USD)

koszty życia w Browns Mills, NJ

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 353 zł (97 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 604 zł (166 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 98,4 tys. zł (27,1 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,7 zł (1 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 102 tys. zł (28 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 633 zł (174 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 11,2 tys. zł (3,07 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 255 zł (70 USD)
  9. numb_34 229 zł (63 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 230 tys. zł (63,3 tys. USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 18,2 zł (5 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 7,9 zł (2,2 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 109 zł (30 USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 250 zł (69 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 165 zł (45 USD)

koszty rozrywki w Browns Mills, NJ

  1. Kino pojedynczy bilet 72 zł (19,8 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

pomidory

23 zł (7,9 zł - 40 zł)
110% więcej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

44 zł (36 zł - 55 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ser

61 zł (33 zł - 112 zł)
76% więcej niż w Polsce

tania restauracja

109 zł (55 zł - 218 zł)
210% więcej niż w Polsce

chleb

17,3 zł (11,2 zł - 36 zł)
270% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach