Ceny w Cape May Court House, NJ

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Cape May Court House, NJ? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Cape May Court House, NJ.

Cape May Court House, NJ zmiany cen hikersbay.com
Cape May Court House, NJ Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Cape May Court House, NJ? Czy koszty życia w Cape May Court House, NJ są wyższe od tych w Polsce? Cape May Court House, NJ - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Cape May Court House, NJ: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 7 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


Ceny w Cape May Court House, NJ są znacznie wyższe od cen spotykanych w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 130%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 81%. A koszt życia jest większy w Cape May Court House, NJ o 23%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 160%.

Czy hotele są drogie w Cape May Court House, NJ? Ile zapłacimy za pokój w Cape May Court House, NJ?

Średni koszt noclegu w Cape May Court House, NJ to 455 zł (125 USD). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Cape May Court House, NJ 431 zł (118 USD). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 501 zł (137 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Cape May Court House, NJ za mniej więcej 600 zł (164 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Cape May Court House, NJ? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Cape May Court House, NJ? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Cape May Court House, NJ, takich jak: ziemniaki, mleko, mięso wołowe, jaja lub pomidory (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Cape May Court House, NJ? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Cape May Court House, NJ? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Cape May Court House, NJ? Czy jedzenie na mieście w Cape May Court House, NJ jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 66 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 37 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 292 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 51 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 8,5 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Cape May Court House, NJ, m.in: ziemniaki, mleko, mięso wołowe, jaja lub pomidory


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Cape May Court House, NJ w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Cape May Court House, NJ - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 430 zł (310 zł - 1,1 tys. zł)

opłaty

430 zł (310 zł - 1,1 tys. zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 253 zł (164 zł - 365 zł)

internet

253 zł (164 zł - 365 zł)
330% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 355 zł (128 zł - 438 zł)

spodnie jeansy

355 zł (128 zł - 438 zł)
5% więcej niż w Polsce

cena chleb 15,7 zł (8 zł - 29 zł)

chleb

15,7 zł (8 zł - 29 zł)
230% więcej niż w Polsce

cena ser 89 zł (40 zł - 121 zł)

ser

89 zł (40 zł - 121 zł)
150% więcej niż w Polsce

cena ryż 20 zł (7,2 zł - 64 zł)

ryż

20 zł (7,2 zł - 64 zł)
260% więcej niż w Polsce

cena pomidory 19,1 zł (7,3 zł - 32 zł)

pomidory

19,1 zł (7,3 zł - 32 zł)
81% więcej niż w Polsce

cena banany 6,6 zł (3,7 zł - 8 zł)

banany

6,6 zł (3,7 zł - 8 zł)
5.1% więcej niż w Polsce

cena wino 71 zł (37 zł - 110 zł)

wino

71 zł (37 zł - 110 zł)
180% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 66 zł (37 zł - 110 zł)

tania restauracja

66 zł (37 zł - 110 zł)
88% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 26 zł (16,4 zł - 37 zł)

lokalne piwo

26 zł (16,4 zł - 37 zł)
83% więcej niż w Polsce

cena kawa 17,4 zł (7,3 zł - 24 zł)

kawa

17,4 zł (7,3 zł - 24 zł)
36% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 7,8 zł (3,7 zł - 14,6 zł)

butelka wody

7,8 zł (3,7 zł - 14,6 zł)
34% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 37 zł (37 zł - 55 zł)

mac burger king lub podobny bar

37 zł (37 zł - 55 zł)
22% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 8,5 zł (7,3 zł - 11 zł)

cola pepsi sprite mirinda

8,5 zł (7,3 zł - 11 zł)
16% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Cape May Court House, NJ

  1. Mleko 1 litr 4,7 zł (1,3 USD)
  2. Chleb pół kilo 15,7 zł (4,3 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 17 zł (4,7 USD)
  4. Kilo sera 89 zł (24 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 9,7 zł (2,7 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 71 zł (19,5 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,3 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 18,3 zł (5 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 44 zł (12 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 48 zł (13,2 USD)
  11. Jabłka (1kg) 20 zł (5,5 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 20 zł (5,5 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 11,4 zł (3,1 USD)
  14. Sałata (1 główka) 11,8 zł (3,2 USD)
  15. Kilo białego ryżu 20 zł (5,6 USD)
  16. Pomidory (1kg) 19,1 zł (5,2 USD)
  17. Banany (1kg) 6,6 zł (1,8 USD)
  18. Cebula (1kg) 14,8 zł (4 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 56 zł (15,4 USD)

ceny w restauracjach w Cape May Court House, NJ

  1. Posiłek w taniej restauracji 66 zł (18 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 292 zł (80 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 37 zł (10 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 26 zł (7 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 37 zł (10 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 8,5 zł (2,3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 7,8 zł (2,1 USD)
  8. Kawa cappuccino 17,4 zł (4,8 USD)

koszty życia w Cape May Court House, NJ

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 297 zł (81 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 572 zł (157 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 95,9 tys. zł (26,3 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,3 zł (0,91 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 131 tys. zł (35,9 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 430 zł (118 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 9,13 tys. zł (2,5 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 253 zł (69 USD)
  9. numb_34 154 zł (42 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 82,1 tys. zł (22,5 tys. USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.5%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 11 zł (3 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 7,5 zł (2,1 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 88 zł (24 USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 355 zł (97 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 207 zł (57 USD)

koszty rozrywki w Cape May Court House, NJ

  1. Kino pojedynczy bilet 71 zł (19,4 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

internet

253 zł (164 zł - 365 zł)
330% więcej niż w Polsce

ryż

20 zł (7,2 zł - 64 zł)
260% więcej niż w Polsce

chleb

15,7 zł (8 zł - 29 zł)
230% więcej niż w Polsce

pomidory

19,1 zł (7,3 zł - 32 zł)
81% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach