Ceny w Carlisle, PA

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Carlisle, PA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Carlisle, PA.

Carlisle, PA - ile zapłacimy w marketach? Carlisle, PA - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Carlisle, PA - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Carlisle, PA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 7 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


W Carlisle, PA jest sporo drożej niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 160%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 20%. Z kolei życie jest droższe w Carlisle, PA o 5.8%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 100%.

Czy hotele są drogie w Carlisle, PA? Ile zapłacimy za pokój w Carlisle, PA?

Uśredniony koszt noclegu w Carlisle, PA to 222 zł (61 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Carlisle, PA to mniej więcej 252 zł (69 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 260 zł (71 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Carlisle, PA za mniej więcej 261 zł (71 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Carlisle, PA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Carlisle, PA? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Carlisle, PA, takich jak: papierosy, mięso wołowe, mleko, zagraniczne piwo lub ser (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Carlisle, PA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Carlisle, PA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Carlisle, PA? Czy jedzenie na mieście w Carlisle, PA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 55 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 37 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 164 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 26 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 7,3 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Carlisle, PA, m.in: papierosy, mięso wołowe, mleko, zagraniczne piwo lub ser


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Carlisle, PA w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Carlisle, PA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 737 zł (365 zł - 1,4 tys. zł)

opłaty

737 zł (365 zł - 1,4 tys. zł)
29% mniej niż w Polsce

cena internet 224 zł (146 zł - 292 zł)

internet

224 zł (146 zł - 292 zł)
280% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 206 zł (146 zł - 256 zł)

spodnie jeansy

206 zł (146 zł - 256 zł)
39% mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 3,65 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

3,65 tys. zł
8.1% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 6,57 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

6,57 tys. zł
o połowę więcej niż w Polsce

cena chleb 14,9 zł (8 zł - 20 zł)

chleb

14,9 zł (8 zł - 20 zł)
210% więcej niż w Polsce

cena ser 105 zł (48 zł - 161 zł)

ser

105 zł (48 zł - 161 zł)
200% więcej niż w Polsce

cena ryż 24 zł (24 zł - 24 zł)

ryż

24 zł (24 zł - 24 zł)
330% więcej niż w Polsce

cena pomidory 24 zł (24 zł - 24 zł)

pomidory

24 zł (24 zł - 24 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena banany 6,4 zł (4,8 zł - 8 zł)

banany

6,4 zł (4,8 zł - 8 zł)
1.5% więcej niż w Polsce

cena wino NaN zł

wino

NaN zł
Bardzo podobnie jak w Polsce

cena tania restauracja 55 zł (44 zł - 91 zł)

tania restauracja

55 zł (44 zł - 91 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 12,8 zł (12,8 zł - 37 zł)

lokalne piwo

12,8 zł (12,8 zł - 37 zł)
8.7% mniej niż w Polsce

cena kawa 19,7 zł (14,6 zł - 37 zł)

kawa

19,7 zł (14,6 zł - 37 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 9,6 zł (5,5 zł - 14,6 zł)

butelka wody

9,6 zł (5,5 zł - 14,6 zł)
66% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 37 zł (37 zł - 44 zł)

mac burger king lub podobny bar

37 zł (37 zł - 44 zł)
22% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 7,3 zł (7,3 zł - 14,6 zł)

cola pepsi sprite mirinda

7,3 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
Bardzo podobnie jak w Polsce

ceny jedzenia w Carlisle, PA

  1. Mleko 1 litr 4,4 zł (1,2 USD)
  2. Chleb pół kilo 14,9 zł (4,1 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 13,7 zł (3,8 USD)
  4. Kilo sera 105 zł (29 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 11 zł (3 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) NaN zł (NaN USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,3 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 13,7 zł (3,7 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) NaN zł (NaN USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 52 zł (14,3 USD)
  11. Jabłka (1kg) 24 zł (6,5 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 24 zł (6,6 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 16,1 zł (4,4 USD)
  14. Sałata (1 główka) NaN zł (NaN USD)
  15. Kilo białego ryżu 24 zł (6,6 USD)
  16. Pomidory (1kg) 24 zł (6,6 USD)
  17. Banany (1kg) 6,4 zł (1,7 USD)
  18. Cebula (1kg) NaN zł (NaN USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 89 zł (24 USD)

ceny w restauracjach w Carlisle, PA

  1. Posiłek w taniej restauracji 55 zł (15 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 164 zł (45 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 37 zł (10 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 12,8 zł (3,5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 20 zł (5,5 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 7,3 zł (2 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 9,6 zł (2,6 USD)
  8. Kawa cappuccino 19,7 zł (5,4 USD)

koszty życia w Carlisle, PA

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 285 zł (78 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 310 zł (85 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 99,7 tys. zł (27,3 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,3 zł (0,9 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 129 tys. zł (35,5 tys. USD)
  6. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 3,65 tys. zł (1 tys. USD)
  7. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 4,02 tys. zł (1,1 tys. USD)
  8. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 7,3 tys. zł (2 tys. USD)
  9. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 6,57 tys. zł (1,8 tys. USD)
  10. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 737 zł (202 USD)
  11. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 6,57 tys. zł (1,8 tys. USD)
  12. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 224 zł (61 USD)
  13. numb_34 157 zł (43 USD)
  14. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka NaN zł (NaN USD)
  15. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.5%
  16. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie NaN zł (NaN USD)
  17. Taxi 1km (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)
  18. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)
  19. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 206 zł (56 USD)
  20. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 144 zł (40 USD)

koszty rozrywki w Carlisle, PA

  1. Kino pojedynczy bilet 55 zł (15 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

ryż

24 zł (24 zł - 24 zł)
330% więcej niż w Polsce

wynajem małego mieszkania w centrum

3,65 tys. zł
8,1% więcej niż w Polsce

lokalne piwo

12,8 zł (12,8 zł - 37 zł)
8,7% mniej niż w Polsce

banany

6,4 zł (4,8 zł - 8 zł)
1,5% więcej niż w Polsce

opłaty

737 zł (365 zł - 1,4 tys. zł)
29% mniej niż w Polsce

spodnie jeansy

206 zł (146 zł - 256 zł)
39% mniej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach