Ceny w Chelan, WA

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Chelan, WA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Chelan, WA.

Chelan, WA zmiany cen hikersbay.com
Chelan, WA Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Chelan, WA - jakie są ceny w supermarketach? Chelan, WA - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Chelan, WA - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Chelan, WA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 8 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


Sumując różne wydatki, można stwierdzić, że ogólnie jest drożej w Chelan, WA niż w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 55%. W restauracjach będzie drożej o 95%. Natomiast koszty życia są wyższe w Chelan, WA o 5.2%. W przypadku gdybyśmy chcieli uprawiać sport czy wyjść się rozerwać to potrzebujemy mniej gotówki niż w Polsce o 18%.

Czy hotele są drogie w Chelan, WA? Ile zapłacimy za pokój w Chelan, WA?

Średnia cena noclegu w Chelan, WA wynosi 471 zł (129 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Chelan, WA 237 zł (65 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 381 zł (104 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Chelan, WA za mniej więcej 471 zł (129 USD) Jeśli szukamy najlepszych warunków pobytu, to w hotelach 5-gwiazdkowych, które zapewnią zdecydowanie więcej luksusu - powiniśmy się liczyc z wydatkiem w okolicy 719 zł (197 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Chelan, WA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Chelan, WA? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Chelan, WA, takich jak: chleb, pomidory, papierosy, mięso wołowe lub piwo (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Chelan, WA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Chelan, WA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Chelan, WA? Czy jedzenie na mieście w Chelan, WA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 73 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 48 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 329 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 51 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,4 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Chelan, WA, m.in: chleb, pomidory, papierosy, mięso wołowe lub piwo


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Chelan, WA będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Chelan, WA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 796 zł (540 zł - 1,17 tys. zł)

opłaty

796 zł (540 zł - 1,17 tys. zł)
23% mniej niż w Polsce

cena internet 183 zł (164 zł - 347 zł)

internet

183 zł (164 zł - 347 zł)
210% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 146 zł (146 zł - 146 zł)

spodnie jeansy

146 zł (146 zł - 146 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 14,6 tys. zł

zarobki średnio

14,6 tys. zł
170% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 3,65 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

3,65 tys. zł
8.1% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 5,48 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

5,48 tys. zł
24% więcej niż w Polsce

cena chleb 12 zł (4 zł - 30 zł)

chleb

12 zł (4 zł - 30 zł)
150% więcej niż w Polsce

cena ser 40 zł (32 zł - 113 zł)

ser

40 zł (32 zł - 113 zł)
15% więcej niż w Polsce

cena ryż 16 zł (8 zł - 24 zł)

ryż

16 zł (8 zł - 24 zł)
180% więcej niż w Polsce

cena pomidory 16 zł (16 zł - 16 zł)

pomidory

16 zł (16 zł - 16 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena banany 6,9 zł (4,7 zł - 8 zł)

banany

6,9 zł (4,7 zł - 8 zł)
11% więcej niż w Polsce

cena wino 37 zł (37 zł - 117 zł)

wino

37 zł (37 zł - 117 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 73 zł (51 zł - 91 zł)

tania restauracja

73 zł (51 zł - 91 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 26 zł (14,6 zł - 29 zł)

lokalne piwo

26 zł (14,6 zł - 29 zł)
83% więcej niż w Polsce

cena kawa 18,3 zł (12,8 zł - 22 zł)

kawa

18,3 zł (12,8 zł - 22 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 7,8 zł (5,5 zł - 11 zł)

butelka wody

7,8 zł (5,5 zł - 11 zł)
35% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 48 zł (37 zł - 55 zł)

mac burger king lub podobny bar

48 zł (37 zł - 55 zł)
61% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,4 zł (7,3 zł - 12,8 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,4 zł (7,3 zł - 12,8 zł)
29% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Chelan, WA

  1. Mleko 1 litr 3,8 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 12 zł (3,3 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 18,3 zł (5 USD)
  4. Kilo sera 40 zł (11 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 9,1 zł (2,5 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 37 zł (10 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,3 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 18,3 zł (5 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 33 zł (9 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 24 zł (6,6 USD)
  11. Jabłka (1kg) 16 zł (4,4 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 16 zł (4,4 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 8 zł (2,2 USD)
  14. Sałata (1 główka) 7,3 zł (2 USD)
  15. Kilo białego ryżu 16 zł (4,4 USD)
  16. Pomidory (1kg) 16 zł (4,4 USD)
  17. Banany (1kg) 6,9 zł (1,9 USD)
  18. Cebula (1kg) 8 zł (2,2 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 40 zł (11 USD)

ceny w restauracjach w Chelan, WA

  1. Posiłek w taniej restauracji 73 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 329 zł (90 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 48 zł (13,2 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 26 zł (7 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 16,4 zł (4,5 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,4 zł (2,6 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 7,8 zł (2,1 USD)
  8. Kawa cappuccino 18,3 zł (5 USD)

koszty życia w Chelan, WA

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 10,9 zł (3 USD)
  2. Karnet miesięczny (standardowa cena) 219 zł (60 USD)
  3. Benzyna (1 litr) 3,9 zł (1,1 USD)
  4. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 128 tys. zł (35 tys. USD)
  5. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 3,65 tys. zł (1 tys. USD)
  6. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 3,1 tys. zł (850 USD)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 7,3 tys. zł (2 tys. USD)
  8. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 5,48 tys. zł (1,5 tys. USD)
  9. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 796 zł (218 USD)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 183 zł (50 USD)
  11. numb_34 162 zł (44 USD)
  12. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 146 zł (40 USD)
  13. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 91 zł (25 USD)
  14. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 219 zł (60 USD)
  15. 1 para męskich skórzanych butów 365 zł (100 USD)
  16. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 97,9 tys. zł (26,8 tys. USD)
  17. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko NaN zł (NaN USD)
  18. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka NaN zł (NaN USD)
  19. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 14,6 tys. zł (4 tys. USD)
  20. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6%
  21. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 18,3 zł (5 USD)
  22. Taxi 1km (taryfa normalna) 6,8 zł (1,9 USD)
  23. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)

koszty rozrywki w Chelan, WA

  1. Wynajem kortu do tenisa (1 godzina w Weekend) 37 zł (10 USD)
  2. Kino pojedynczy bilet 44 zł (12 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

kawa

18,3 zł (12,8 zł - 22 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

wynajem dużego mieszkania poza centrum

5,48 tys. zł
24% więcej niż w Polsce

opłaty

796 zł (540 zł - 1,17 tys. zł)
23% mniej niż w Polsce

tania restauracja

73 zł (51 zł - 91 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

48 zł (37 zł - 55 zł)
61% więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

9,4 zł (7,3 zł - 12,8 zł)
29% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach