Ceny w Clarinda, IA

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Clarinda, IA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Clarinda, IA.

Clarinda, IA - ile zapłacimy w marketach? Clarinda, IA - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Clarinda, IA - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Clarinda, IA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 8 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


Biorąc pod uwagę różne kategorie kosztów oraz cen, to po zsumowaniu wydatków wychodzi, że trzeba wydać więcej w Clarinda, IA niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 81%. Jeśli chodzi o ceny w restauracjach to będą podobne do cen w Polsce Z kolei życie jest droższe w Clarinda, IA o 33%. Gdy chcemy aktywnie spędzić czas czy się rozerwać to zapłacimy mniej niż w Polsce o 18%.

Czy w sklepach jest drogo w Clarinda, IA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Clarinda, IA? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Clarinda, IA, takich jak: ziemniaki, mleko, mięso wołowe, ryż lub sałata (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Clarinda, IA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Clarinda, IA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Clarinda, IA? Czy jedzenie na mieście w Clarinda, IA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 33 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 36 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 146 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 44 złote (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 8,5 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Clarinda, IA, m.in: ziemniaki, mleko, mięso wołowe, ryż lub sałata


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Clarinda, IA w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Clarinda, IA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 862 zł (554 zł - 1,1 tys. zł)

opłaty

862 zł (554 zł - 1,1 tys. zł)
17% mniej niż w Polsce

cena internet 219 zł (183 zł - 365 zł)

internet

219 zł (183 zł - 365 zł)
270% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 193 zł (110 zł - 310 zł)

spodnie jeansy

193 zł (110 zł - 310 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena chleb 11,2 zł (5,6 zł - 16,1 zł)

chleb

11,2 zł (5,6 zł - 16,1 zł)
140% więcej niż w Polsce

cena ser 54 zł (28 zł - 97 zł)

ser

54 zł (28 zł - 97 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena ryż 17,2 zł (7,2 zł - 32 zł)

ryż

17,2 zł (7,2 zł - 32 zł)
200% więcej niż w Polsce

cena pomidory 25 zł (8 zł - 48 zł)

pomidory

25 zł (8 zł - 48 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena banany 6,1 zł (4 zł - 10,9 zł)

banany

6,1 zł (4 zł - 10,9 zł)
3.2% mniej niż w Polsce

cena wino 53 zł (37 zł - 99 zł)

wino

53 zł (37 zł - 99 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 33 zł (33 zł - 139 zł)

tania restauracja

33 zł (33 zł - 139 zł)
6.1% mniej niż w Polsce

cena lokalne piwo 22 zł (14,6 zł - 29 zł)

lokalne piwo

22 zł (14,6 zł - 29 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena kawa 14,6 zł (11 zł - 33 zł)

kawa

14,6 zł (11 zł - 33 zł)
14% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 7,3 zł (5,5 zł - 14,6 zł)

butelka wody

7,3 zł (5,5 zł - 14,6 zł)
26% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 36 zł (33 zł - 44 zł)

mac burger king lub podobny bar

36 zł (33 zł - 44 zł)
19% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 8,5 zł (5,5 zł - 12,8 zł)

cola pepsi sprite mirinda

8,5 zł (5,5 zł - 12,8 zł)
16% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Clarinda, IA

  1. Mleko 1 litr 2,9 zł (0,79 USD)
  2. Chleb pół kilo 11,2 zł (3,1 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 10,4 zł (2,8 USD)
  4. Kilo sera 54 zł (14,8 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 11,2 zł (3,1 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 53 zł (14,5 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,3 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 18,9 zł (5,2 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 26 zł (7 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 40 zł (11,1 USD)
  11. Jabłka (1kg) 16,1 zł (4,4 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 20 zł (5,6 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 8,5 zł (2,3 USD)
  14. Sałata (1 główka) 7,8 zł (2,1 USD)
  15. Kilo białego ryżu 17,2 zł (4,7 USD)
  16. Pomidory (1kg) 25 zł (6,8 USD)
  17. Banany (1kg) 6,1 zł (1,7 USD)
  18. Cebula (1kg) 9,8 zł (2,7 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 48 zł (13,2 USD)

ceny w restauracjach w Clarinda, IA

  1. Posiłek w taniej restauracji 33 zł (9 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 146 zł (40 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 36 zł (9,8 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 22 zł (6 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 14,6 zł (4 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 8,5 zł (2,3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 7,3 zł (2 USD)
  8. Kawa cappuccino 14,6 zł (4 USD)

koszty życia w Clarinda, IA

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 380 zł (104 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 573 zł (157 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 104 tys. zł (28,4 tys. USD)
  4. Karnet miesięczny (standardowa cena) 110 zł (30 USD)
  5. Benzyna (1 litr) 3,1 zł (0,84 USD)
  6. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 130 tys. zł (35,7 tys. USD)
  7. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 862 zł (236 USD)
  8. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 6,44 tys. zł (1,76 tys. USD)
  9. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 219 zł (60 USD)
  10. numb_34 128 zł (35 USD)
  11. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 105 tys. zł (28,8 tys. USD)
  12. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.5%
  13. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 14,6 zł (4 USD)
  14. Taxi 1km (taryfa normalna) 7,7 zł (2,1 USD)
  15. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 77 zł (21 USD)
  16. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 193 zł (53 USD)
  17. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 175 zł (48 USD)

koszty rozrywki w Clarinda, IA

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 110 zł (30 USD)
  2. Kino pojedynczy bilet 18,3 zł (5 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

internet

219 zł (183 zł - 365 zł)
270% więcej niż w Polsce

pomidory

25 zł (8 zł - 48 zł)
130% więcej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

36 zł (33 zł - 44 zł)
19% więcej niż w Polsce

wino

53 zł (37 zł - 99 zł)
110% więcej niż w Polsce

ryż

17,2 zł (7,2 zł - 32 zł)
200% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach