Ceny w Cranberry Township, PA

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Cranberry Township, PA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Cranberry Township, PA.

Jakie są ceny w supermarketach w Cranberry Township, PA? Czy koszty życia w Cranberry Township, PA są wyższe od tych w Polsce? Cranberry Township, PA - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Cranberry Township, PA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 17 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Ceny w Cranberry Township, PA są znacznie wyższe od cen spotykanych w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 140%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 80%. A koszt życia jest większy w Cranberry Township, PA o 39%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 75%.

Czy w sklepach jest drogo w Cranberry Township, PA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Cranberry Township, PA? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Cranberry Township, PA, takich jak: zagraniczne piwo, ziemniaki, banany, jabłka lub ryż (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Cranberry Township, PA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Cranberry Township, PA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Cranberry Township, PA? Czy jedzenie na mieście w Cranberry Township, PA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 75 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 45 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 300 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 39 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 10,2 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Cranberry Township, PA, m.in: zagraniczne piwo, ziemniaki, banany, jabłka lub ryż


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Cranberry Township, PA w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Cranberry Township, PA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 666 zł (580 zł - 1,28 tys. zł)

opłaty

666 zł (580 zł - 1,28 tys. zł)
36% mniej niż w Polsce

cena internet 266 zł (188 zł - 319 zł)

internet

266 zł (188 zł - 319 zł)
350% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 250 zł (94 zł - 372 zł)

spodnie jeansy

250 zł (94 zł - 372 zł)
26% mniej niż w Polsce

cena chleb 12,4 zł (6,2 zł - 16,5 zł)

chleb

12,4 zł (6,2 zł - 16,5 zł)
160% więcej niż w Polsce

cena ser 97 zł (22 zł - 165 zł)

ser

97 zł (22 zł - 165 zł)
180% więcej niż w Polsce

cena ryż 30 zł (18,4 zł - 43 zł)

ryż

30 zł (18,4 zł - 43 zł)
430% więcej niż w Polsce

cena pomidory 19,1 zł (16,1 zł - 25 zł)

pomidory

19,1 zł (16,1 zł - 25 zł)
81% więcej niż w Polsce

cena banany 4,6 zł (4,6 zł - 6,6 zł)

banany

4,6 zł (4,6 zł - 6,6 zł)
27% mniej niż w Polsce

cena wino 49 zł (37 zł - 56 zł)

wino

49 zł (37 zł - 56 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 75 zł (56 zł - 150 zł)

tania restauracja

75 zł (56 zł - 150 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 19,7 zł (15 zł - 30 zł)

lokalne piwo

19,7 zł (15 zł - 30 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena kawa 21 zł (11,3 zł - 30 zł)

kawa

21 zł (11,3 zł - 30 zł)
65% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 7,2 zł (6,2 zł - 11,3 zł)

butelka wody

7,2 zł (6,2 zł - 11,3 zł)
25% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 45 zł (45 zł - 56 zł)

mac burger king lub podobny bar

45 zł (45 zł - 56 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 10,2 zł (6,8 zł - 15 zł)

cola pepsi sprite mirinda

10,2 zł (6,8 zł - 15 zł)
40% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Cranberry Township, PA

  1. Mleko 1 litr 3,5 zł (0,93 USD)
  2. Chleb pół kilo 12,4 zł (3,3 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 13,7 zł (3,6 USD)
  4. Kilo sera 97 zł (26 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 9,9 zł (2,6 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 49 zł (13 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,5 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 23 zł (6,1 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 51 zł (13,5 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 41 zł (11 USD)
  11. Jabłka (1kg) 26 zł (6,9 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 16,2 zł (4,3 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 17 zł (4,5 USD)
  14. Sałata (1 główka) 13,3 zł (3,6 USD)
  15. Kilo białego ryżu 30 zł (8,1 USD)
  16. Pomidory (1kg) 19,1 zł (5,1 USD)
  17. Banany (1kg) 4,6 zł (1,2 USD)
  18. Cebula (1kg) 25 zł (6,7 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 78 zł (21 USD)

ceny w restauracjach w Cranberry Township, PA

  1. Posiłek w taniej restauracji 75 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 300 zł (80 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 45 zł (12 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 19,7 zł (5,3 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 23 zł (6 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 10,2 zł (2,7 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 7,2 zł (1,9 USD)
  8. Kawa cappuccino 21 zł (5,6 USD)

koszty życia w Cranberry Township, PA

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 433 zł (115 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 498 zł (133 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 108 tys. zł (28,7 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,6 zł (0,95 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 136 tys. zł (36,3 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 666 zł (177 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 4,13 tys. zł (1,1 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 266 zł (71 USD)
  9. numb_34 163 zł (43 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 122 tys. zł (32,5 tys. USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 19,9 zł (5,3 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 8,4 zł (2,2 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 169 zł (45 USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 250 zł (67 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 210 zł (56 USD)

koszty rozrywki w Cranberry Township, PA

  1. Kino pojedynczy bilet 49 zł (13 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

mac burger king lub podobny bar

45 zł (45 zł - 56 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

opłaty

666 zł (580 zł - 1,28 tys. zł)
36% mniej niż w Polsce

wino

49 zł (37 zł - 56 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

ser

97 zł (22 zł - 165 zł)
180% więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

10,2 zł (6,8 zł - 15 zł)
40% więcej niż w Polsce

ryż

30 zł (18,4 zł - 43 zł)
430% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach